Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

08 lis 2012, 11:56

U mnie słońce wychodzi :)
Młody zasnął więc zaraz zabieram się za obiad a potem pójdziemy po Emilie do przedszkola

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

08 lis 2012, 23:35

hejka
no więc dietetyczka potwierdziła dziś to co piszecie - że na początku WOW z wagą, a potem dużo wolniej. ale ogólnie wypadłam dobrze, bo badanie wykazało dziś, że ładnie tracę to, co zbędne :ico_oczko: zostałam pochwalona, ale też dostałam ochrzan, że omijam niektóre posiłki (cytat: "a co pani myśli, że jak pani nie zje kolacji, to pani szybciej schudnie? " :-D )

u nas ostatnia nocka rewelka, wstałam tylko raz o 4:30 wsadzić młodemu smoka, a potem to już wstaliśmy po 6. mam nadzieję, że dziś też tak będzie :ico_sorki:

a oto jak się bawi moje dziecię :-D ze wspomnianym filmikiem nadal walczę, na razie kilka kiepskich zdjęć:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

09 lis 2012, 11:14

Witajcie,
Nas też pogoda w nienajlepszy nastrój wpedza. Odbija sie to tez na relacjach malzenskich. Klocimy sie jak cholera :( do tego zmagamy sie z problemami i przyznam ze stracilam chec na cokolwiek. Usmiech powoduje tylko i wylacznie Martyna. Ona moim promyczkiem.

Aga26, w kwestii zebow suma ich nadal wynosi 0. Ale wszystko ladnie sama gryzie i zuje. Karmiac lyzdczka ciagle ztukam o dolne zabki. Takze sa tam ale wyjsc nie chca.
Moj leniuszek nadal pelza i nic wiecej. Jak ja dam na kolanka to trzyma sie lozeczka i skacze lekko podciagajac sie na rekach. O staniu nie ma narazie mowy. Uwielbia sie po mnie wspinac, a raczej wciagac.

Nostromo, badz dzielna i trwaj w postanowieniu kibicuje. Ja sama tez cos wymyslic musze bo patrzec na siebie nje potrafie.

W ogole to nie mam neta stad tez mnie mniej.
Trzymajcie sie

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

09 lis 2012, 12:07

Witajcie w te niefajne dni

Aga ja dzisiejsza nocke mialam jak ty, Hanka nie spala od 22.00 do 2.00 to byl jakis koszmar :ico_olaboga:
rozbawila sie na calego, smiala sie gadala, piszczala, caly dom na nogach stanal :ico_olaboga:

nostromo ale swietny Filipek, co on tam majstrowal?

:ico_brawa_01: za zebole, ale sie posypaly

u nas poza ta nocka to bez zmian
Hanka ma dwa zeby na dole, jeszcze malutkie ale sa
dalej pelza po podlodze i nic do raczkowania sie nie garnie

mi wlosy garsciamy wypadaja
juz nie wiem co robic
moze jakies badania powinnam sobie zrobic? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

09 lis 2012, 14:26

Mad głowa do góry będzie dobrze :*, chyba ta pogoda sprzyja wszelakim kryzysom. U nas też był bardzo napięty okres ostatnio ale na szczęście powoli wraca wszystko do normy. U Was też wróci wszystko do normy :)
Gabi Ty i tak chudzinka jesteś więc nie musisz się martwić kilogramem czy dwoma na plusie :)
Nostromo hehe świetny jest Filip :) a wiesz że Borys będzie najprawdopodobniej 'kasownikiem' jak na spotkaniu Filip :) cały czas myślałam że mu górne jedynki idą a dzisiaj zauważyłam że to nie jedynki a dwójki idą :)
Beatka ja wiem czy jest sens robić badania... co prawda morfologie możesz sobie zrobić żeby sprawdzić czy nie masz anemii i ewentualnie poziom hormonów tarczycy.
Mnie też włosy wypadały straszliwie więc przestałam je narazie farbowac, kupiłam sobie belisse żeby wzmocnić włosy od srodka, robię kompresy z jajka i nafty i jest coraz lepiej :) ale żeby nie było tak kolorowo to dla odmiany paznokcie mi się straszliwie łamią. Potrafi mi paznokiec pęknąć w połowie i potem wszędzie nim zahaczam :/

U nas znowu pada...masakra z tą pogodą

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 lis 2012, 00:01

Witam...ja dziś na chwilkę...bo niedawno wróciliśmy z Izby przyjęć...moj Dawid ma zapalenie płuc :ico_olaboga: a trafiliśmy tam z podejrzeniem wyrostka. Nie podjeliśmy hospitalizacji , gdyż stan ogolny dobry i będziemy kurować sie w domu...pod całodobowa kontrolą naszego pediatry. Nie wyobrażam sobie Dawidka samego w szpitalu...on i tak już ostro przeżywał badanie.

co do wagi ...to moj pulpecik wazy 10900. Filipek cudny, mad głowa do góry!
noce standard...pobudki co 1-2 godziny. Spokojniej było moze z tydz.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 lis 2012, 08:38

Dzwoneczku zdrówka dla Dawidka. Emilia dwa razy miała zapalenie płuc. My do szpitala trafiliśmy bo Emilie plecy bolały. Bez kaszlu, bez goraczki.

Wczoraj znowu ponad 2h było wrzaskow zanim Borys zasnął. W nocy dwie pobudki.

Ale za to pogoda ładna się zapowiada :)
Dzisiaj jedziemy do Krakqowa po pchacza dla Borysia :)
Miłego dnia

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 lis 2012, 08:56

Witam porannie
ja zostałąm sama z Kubą w domu bo mężu na studiach a dziewczyny wczoraj do babci na noc poszły :ico_oczko:

teraz Kuba rozrabia w łóżeczku

Dzwoneczku dużo zdróweczka dla Dawidka oby szybko zwalczył chorobę :ico_sorki: :ico_sorki:

a Patryczek ładnie sobie wazy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mój klocuś na wadze domowej 11kg ma :ico_haha_02: i normalnie nie wiem co z nim robić ale kilka dni temu przebiły się mu jedynki u góry i zaczął się koszmar chodzi i zgrzyta niemiłosiernie ząbkami aż mnie ciarki przechodzą a jak mu mówię że nie wolno to doskonale wie o co chodzi bo patrzy na mnie śmieje się i zgrzyta jeszcze mocniej :ico_szoking: :ico_szoking:

Aga pochwal się jakiego pchacza kupujecie bo ja już mam mętlik w głowie od tych pchaczy

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 lis 2012, 10:27

co do drzemek to Kuba ma 2-3 w ciągu dnia wstaje mi ok 6 rano idzie spać ok 20:30 tyle że te drzemki to tak po 40-60 min są czasami się zdaży jedna dłuzsza tak na 2 godziny to wtedy juz nie ma trzeciej

a własnie miałam ostatnio pisać o włosach i zapomniałąm ale u mnie dopiero jak ścięłam mocno to sie uspokoiło i przestały wyłazić

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 lis 2012, 11:44

Nie kupuje pchacza bo mam po Emilce, jedziemy go tylko odebrać od bratowej męża :) mam pchacza jezdzika 2w1 z to takiego żółtego lewka :)

A co do drzemek to mamy dwie chociaż coraz częściej zdarza się tylko jedna drzemka.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości