Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

03 sie 2011, 14:06

Nina ehh te teściowe ;-) moja mama też była doinformowana, bo babcia była pielęgniarką i to na oddziale położniczym :-) a teściowa ma swoje pomysły..

Chyba wreszcie uśpilam naszego terrorystę, oby na dłużej, bo mam trochę roboty..no nic odłożę go i zobaczę :-)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

03 sie 2011, 14:11

A ja mam pytanie do was, bo mam mały problem. Zawsze jak się ogolę tam na dole to na drugi dzień mam krostki, które swędzą. Dodam, że od dłuższego czasu już nie goliłam się golarką jednorazową, bo po niej mam totalną masakre, więc golę się tym kremem veet. Do porodu chcę jakoś wyglądać i nie drapać się po porodzie przez te krostki. Macie na to jakąś radę???

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

03 sie 2011, 14:18

Helloł,
kurcze coś Filip od rana niespokojny. Nie dojada do końca a potem budzi sie szuka znowu. Jak daje to tak ze dwa razy pociagnie i na tym koniec.

Laski po cesarce, powiedzcie mi czy Wy też macie taki pasek na brzuchu gdzie nie czujecie skóry? Wiem, że to związane pewnie z cięciem nerwów, ale ciekawa jestem jak długo to sie utrzymuje????
I jeszcze mi powiedzcie czy jak robicie siku to macie takie niemiłosierne parcie na pęcherz, że az trzeba przerwe zrobić i sikac w dwóch ratach???
nina0226 tez mam ten problem i teraz używam dobrej męskiej maszynki i również męskiej pianki. Drożej mnie to kosztuje :-D ale warto. Jednak dla facetów jest to robione duzo lepiej. Spróbuj!
Ostatnio zmieniony 03 sie 2011, 14:21 przez beti, łącznie zmieniany 1 raz.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

03 sie 2011, 14:18

dodam, że pod pachami czy na nogach nie mam takiego problemu, nie mam krostek, ani zaczerwienień, tylko w miejscu bikini :/

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

03 sie 2011, 14:19

Teściowie to traktują Małego jak atrakcję turystyczną:przyjdą na chwilę, popatrzą, zrobią fotki i już.. Wkurzyłam się troszkę jak byliśmy u nich na obiedzie. Teściowa usmażyła kotlety na smalcu i dziwiła się, że nie chce wmawiając mi, że na smalcu zdrowiej

haha rozsmieszyłas mnie z ta atrakcją turystyczną hahhaha

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

03 sie 2011, 14:22

Cytat:
Teściowie to traktują Małego jak atrakcję turystyczną:przyjdą na chwilę, popatrzą, zrobią fotki i już.. Wkurzyłam się troszkę jak byliśmy u nich na obiedzie. Teściowa usmażyła kotlety na smalcu i dziwiła się, że nie chce wmawiając mi, że na smalcu zdrowiej

haha rozsmieszyłas mnie z ta atrakcją turystyczną hahhaha
kurde mój teściu dokładnie to samo, a mógłby zamiast sesji wziąć mi Dominika do piaskownicy grrrr......

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

03 sie 2011, 14:23

Martasz, dzięki za radę, popatrze na nie :-)
Nina widzę,że nie jestem sama z takim bólem, ale uczucie okropne :ico_sorki: a co do golenia to ja zawsze przykładam po goleniu woreczek z lodem na około piętnaście minut, i po krostkach ani śladu

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 sie 2011, 14:45

witam
u mnie wczoraj Kalinka jak zaczarowana zasnela o 23:45, nie musialam nic robic, jakby ktos pstryknal i dziecko zasnelo..nocka przespana bardzo ladnie..ranek spokojny, pojadla, polezala, pozwiedzala z mama mieszkanie, potanczyla i wybralismy sie na spacer, czego efektem jest juz ponad 2 godzinne spanie, z przerwa na piciu, bo akurat sie wybralismy w takiej porze miedzy jedzeniowej..dzis poznym popludniem bede sie starac jej nie dac zasnac, zobaczymy co mi z tego wyjdzie :ico_noniewiem:
polozna dzis byla u nas ost raz, zadnych rewelacji nie powiedziala, poradzila przepajac mala herbatka z kopru ze niby lepiej dla jelitek,ze moze bedzie spokojniejsza..zrobilam wiec mojej Niuni zeby zas cyca nie dawac, bo dopiero co jadla i wypila 40 ml i na spacerku spokojnie spala i spi :-)

beti sliczny Filipek i jaki duzy sie wydaje :ico_szoking:
nina ja po kazdym goleniu smaruje balsamem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

03 sie 2011, 17:33

Beti śliczny ten Twój Filipek :)) A jaki ma fajny leżaczek :) Zastanawialiśmy się czy nie kupić małemu czegoś takiego.

lady mam nadzieję, że Twojej córci ustabilizuje się rytm dnia :)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 sie 2011, 19:12

nici z moich planow, bo jak spala od popoludnia tak spi do teraz z przerwa na karmienie :ico_noniewiem: glaskanie, gadanie, podnoszenie..nic nie dalo..sprobuje jeszcze jej kapiel opoznic, moze to pomoze :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość