anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

12 mar 2013, 08:49

Hejka. u mnie coraz lepiej. w niedziele maz mnie zabral do tesciow na obiad. troche u nich polezalam.dokupilam lekarstwa,solmorska do nosa i mi duzo lepiej :)wczoraj mialam pozalatwiac kilka urzedowych spraw ale tak sypal snieg.myslalam ze przeczekam u meza w pracy i spedzilam tam caly dzien! bo sypac nie przestawalo a nie chcialam sie nigdzie ruszac . dziewczyny super ze u was wszyysko ok. misia jak ty duzo wiesz o tym co sptawdzaja na usg. mi lekarz nigdy nie mowi co sprawdza co jest ok. wiem jedynie ze lozysko na tulnej i ilosc wod ok. i pokazuje jak lezy Hania. tez juz glowka w dol :) przykro mi z powodu szyjki. to chyba najwieksza zmora. i zeby shiva dotrwala. a w ktorym ona tygodnii?musze spojrzec jak juz wystukam posta na tym malenkim tel. :/ monika idz moze do apteki i powiedz ze musisz brac jakies wit ale glownie z powodu niskiej hemoglobiny. moze sa wit ze zwiekszona dawka. zelaza. ja biore prenatal czy jakos tak.wczesniej femibion ale i tak na wynikach mam ciagle niedobor wszytsskiego albo na granicy. ale te nie odzywiam sie jakos super tylko to na co mam ochote. tymzasem milego dnia. zd zdrowka dla was i dzieciacczkow - tych w btzuszkach i tych chodzacych. :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

12 mar 2013, 09:58

hej dziewczyny!
ja wpadam tylko na chwilę.
Tobiko zakatarzony i musimy jechac do lekarki... Wiedziałam, że coś sie kroi. Grunt, że to katar tylko. Bez gorączki na szczęście.

Od dziś odliczanie od 120! :-)

misia, śliczna ta twoja Milutka! słodkie ustka. A wagą się nie przejmuj. Teraz zacznie leciec w górę. Waży na serio ładnie w normie. Tluszczyk przychodzi dopiero na ostatnie tygodnie życia łonowego. Ma czas na tycie. Wy przeciez jeszcze dobrze nie zaczęłyście nawet 8mca. Spokojnie.

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

Re: wiosna-lato 2013

12 mar 2013, 10:37

misia zakochałam się w Twoim dzieciątku, jak Ona słodziutka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

12 mar 2013, 12:59

Co tu taka cisza z rana? śpicie? niemożliwe.

Wizyta u lekarki zaliczona. Na szczęście dała krople, syrop na kaszel i witaminy. W razie "W" mamy przyjśc za kilka dni do kontroli. Ale myślę, że to nam wystarczy. Przeważnie pomaga :-)
40zł w aptece poszłooooo!

Teraz pranie się robi. Jeszcze jakieś zamiatanie, obiad i będzie cacy.

Dziś przychodzi mojego M. szef od szaf i będą planowac przeróbkę u nas w pokoju :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

12 mar 2013, 13:02

witam :)
ja nie dawno wróciłam, rano zawiozłąm małego do przedszkola, potem byłam u mamy i z nią na zakupach, kupiliśmy 2 bluzki z dł. rękawem Szymkowi w 5-10-15, ok 14 go odbierzemy i musimy iść z nim do fryzjera i znów będzie płacz, trudno,

misia śliczna fotka :ico_brawa_01: ,Milenka nie tak drobniutka, ma czas jeszcze podrośnie sporo :ico_oczko: , no i Kochana odpoczywaj tak jak gin kazał :ico_sorki: :ico_sorki: ,

tibby jak tam po wizycie u lekarza? zdrówka dla Tobika :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

12 mar 2013, 13:05

Wizyta u lekarki zaliczona. Na szczęście dała krople, syrop na kaszel i witaminy. W razie "W" mamy przyjśc za kilka dni do kontroli. Ale myślę, że to nam wystarczy. Przeważnie pomaga :-)
40zł w aptece poszłooooo!
)
oby pomogły :ico_sorki: :ico_sorki: , leki są strasznie drogie,
ja to się śmieję, że mam całą aptekę w domu :ico_haha_01: , ale lubię mieć wszystko zawsze w razie co

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

12 mar 2013, 13:43

my też w zasadzie mamy leki "na wszystko".
ale akurat jak na złośc wczoraj na wieczór krople sie skończyły :(

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

12 mar 2013, 15:18

Witam Was kochaniutkie :-)

Ja dzis znowu od rana na nogach ciagle cos ze czasu nie ma nawet laptopa wlaczyc. a dzis wyjatkowo rano nie mialam sily zeby siedziec bo dopadla mnie jakas biegunka :ico_placzek: bylam 4 razy pod rzad w wc i w pewnym momencie myslalam ze nigdy stamtad nie wyjde. brzuszek bolal, poty do tego oblewaly poprostu jakas masakra dzis byla a to chyba wszystko po paprykarzu szczecinskim bo jadlam na sniadanie. jej tak mnie wszystko bolalo ze w pewnym momencie to tez myslalam ze zaraz urodze malego :ico_sorki: ale sie strachu dzis rano troche najadlam :ico_noniewiem: dobrze ze maz byl w domu to jakby sie cos dzialo to by mi pomogl. potem sie troche przyglodzilam bo od tej biegunki to pupa az mnie bolala. obiad po przyglodzeniu sie mi bardziej smakowal i ze smakiem zjadlam. a na deser pomarancze sobie obralam bo byla promocja w biedronce i zrobilam sobie zapas witaminek :-)
No i oczywiscie poszlam do apteki kupic sobie te witaminy i ze wszystkich co mi pan farmaceuta pokazal polecil mi Falvit mama wiec takie oto sobie kupilam za 24,99 zl. od jutra zaczynam je brac i bede brac przez caly miesiac bo w opak. jest 30 tabletek. takze do polowy kwietnia bede sobie je brac i zobaczymy czy jakis efekt bedzie poprawy. jesli nie to bedziemy sie potem martwic co dalej. ale oprocz tego to wiadmomo zdrowe odzywianie jak zawsze :-)

misia zdjecie Milenki cudne jaka ona slodka jest :-) super ze wszystko jest z nia dobrze :ico_brawa_01:
a z szyjka to strasznie mi przykro ze sie skrocila ... musisz sie teraz wiecej oszczedzac kochana! bedzie dobrze wytrwacie do porodu tylko sie oszczedzaj!

tibby gratuluje odliczania :ico_brawa_01: :ico_zdrowko:
zdrowka dla Tobika!

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

Re: wiosna-lato 2013

12 mar 2013, 16:45

Witam
shiva, trzymaj się ...
misia, piekne zdjęcie.
Mnie już dopadaja myśli o porodzie i zaczynam sie juz bać :ico_oczko: mysle o tym jak dzisius bedzie wyglądał i czy bedzie zdrowre. Naszczęście jeszcze zaduzo czasu to niemam własnie szykujemy z mężem dom i mam nadzieje że zdazymy przed porodem. Dziewczyny kiedy zaczynacie sie pakowac do szpitala i czy macie jakieś listy rzeczy. A juz od jakiegoś czasu miał zapytać czy któraś z was chodzi do szkoły rodzenia albo sie wybiera?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

12 mar 2013, 17:14

kaczorek, ja idę do szkoły rodzenia od 20.03 zaczynają nam się zajęcia :-) za darmo i potem mamy od nich jeszcze położną po porodzie, więc korzystamy.
Ja mniej więcej wiem, co chcę zabrac. Ale pakowac będę się w czerwcu na spokojnie. Jak porobię pranie dla Toma. (a to planuję dopiero po wypłacie w czerwcu - po 10.06) Wyszukałam sobie dziś przy okazji 4 saszetki TANTUM ROSA, mam majtki siateczkowe już, małe op. sudocremu do szpitala dla dzidzusia. Powoli powoli coś tam kolekcjonuję. Ale ja mam jeszcze spoooro czasu :-D

myślę, że torbę warto już miec spakowaną koło 36tc. Nigdy nie wiadomo. Ja tak z Tobikiem pakowałam. Potem byłam spokojna przynajmniej że nie muszę pakowac się na szybko, albo co gorsza, musiałby mnie pakowac M. !

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google Adsense [Bot] i 1 gość