Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 maja 2007, 15:00

Wszystkie ostatnio się na pomidorówkę rzuciłyscie to i ja dziś zrobiłam. A na drugie jakieś cuda z internetu pościągałam i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pogoda beznadziejna więc sprzątam i gotuję, ale wcale mi się to nie podoba. Poszłabym gdzieś skoro już mam wolne anie tak...
Czekam na słonko.
Dziś mi się całą noc śnił Tomeczek i szpital i w co go ubieram do wyjścia i w ogóle.... masakra. Ale mam kręcioła. Już bez przerwy o nim myśle. Jarek też wciąż powtarza, że chciałby żeby już był z nami.

Ja mam numer do BeWu. Już do niej napisałam smsika, ale nie odpisała na razie. Jakby co to oczywiście przekażę. Pozdrowiłam ją od wszystkich.

Hania coś się nie odzywa dziś. Miejmy nadzieję, ze wszystko u niej w porządku.

Idę podgrzewać zupkę bo już późno. Ale my dziś pospaliśmy dlatego mamy opóźnienie w jedzeniu.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 maja 2007, 15:01

a ja zmykam na ćwiczenia a potem umówiłam się ze szwagierką na mieście papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 maja 2007, 15:25

pa pa ASIULKA :ico_oczko: :ico_oczko: MADZIU jeszcze masz czas z rozdwajaniem :-D no ale to wszystko zalezy od naszych bobaskow bo jak zechca wyjsc wczesniej :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 maja 2007, 16:09

Macie wszystkie pozdrowienia od Basi. Pisze, że wszystko u niej dobrze: wyniki ok i 17 kg na +. Wszystko juz czeka na Kalinkę: łożeczko, wózek, fotelik... Na pewno da znać jak cos zacznie się dziać także czeka jak my wszystkie.

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

17 maja 2007, 16:11

Nie wiem czemu moje fotki zniknęły :ico_placzek: a wykasowałam je z fotosika i teraz nie mam już co wkleić :ico_placzek:

U mnie była mamcia, wypiłyśmy kawkę i poplotkowałyśmy sobie a teaz zajadam rogala z powidłami.Moja mała też dzisiaj jakaś bardziej ruchliwa - może to na zmianę pogody?Wogóle to dziwnie sie dzisiaj czuję.Zmykam poleżeć papapa

PS mój numer 602367996 , ja też mam numer do Basi jak ktoś chce to mogę podać

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 maja 2007, 16:18

witajcie
ja na chwile... musze odpoczac od siedzenia.. bo w pracy 8 godzin... a potem jeszzce w domu ... a to niedobrze,, juz lepiej gdzies pochodzic... hihi
no ale dzis zrobilam sobie wolne w zakupkach... no prawie... bo wieczorem jedziemy do hipermarketu... hihi ale to nie to samo... zaledwie 1-1,5 godz a nie 3 hihi no i spozywka glownie... ale i tak to lubie.. zawsze to zakupki... hihi moja radosc!!!

i tez kupie sobie lody... bo juz dawno nie jadlam przez ten kaszel.... hihi

rowniez wzielam sie za gotowanko/// barszcz czerwony... a na drugie filety z kurczaka z pieczarkami i papryka...z ryzem i brokuly... hihi
musze dzis sie popisac, bo ostatnio zamiast gotowac to szwedam sie poza domem a potem adas po pracy rowniez zmeczony stoi przy garach i wczoraj sie troszke zloscil hihi ze katuje maluszka i siebie... i jego zaniedbuje.... i td hihi wiec pomysle dzis troszke o maluszku i adasiu.... niech ma obiadek gotowy choc raz w tym tygodniu... bo ja sie tlyko do gotowania zup ograniczam... bo szybko i latwo hihi
a on 10godz z walkiem zapierdziela i bardziej padniety ode mnie... ma sie rozumiec... hhih
przyznam, ze wczoraj poczulam sie juz zmeczona... znowu 3 godz mnie nie bylo... i jak wrocilam to chcialam tylko jesc,prysznic i spac... poszlam do lozka szybciej niz zwykle, bo o 21 juz lezalam.. a zazwyczaj zdarza mi sie ok 22 hihi
a rano o 5 tak ciezko sie dzis wstawalo... oboje z A marudzilismy jak dzieci hihi
ale on juz zaczyna dzis popoludniu weekend

bo jutro przylatuje do nas super koles.. adama kumpel jeszce z dawien dawna hihi jak nie bylismy para (tzn bylismy po krotkim tzw "chodzeniu" ale przed tym 4 letnim zwiazkiem na powaznie hihi)
a ciekawostka jest, ze jest on ojcem dominikaninem hihi
pamietam jak z adasiem szaleli, "wymieniali sie dziewczynami" itd a potem nagle przemo wstapil do zakonu.... a niejedna dziewczyna za nim plakala.. bo to suoper facet i przystojny hihi a takich najbardziej zal...

ale z drugiej strony tacy normalni zyciowi ksieza tez sa potrzebni.... z takimi mozna pogadac na kazdy temat, posmiac jak z kolega, wyjsc na piwo itd.... i dla nas to jest po prostu przemo, a nie o.przemyslaw
w ogole dominikanie to swietni ojcowie... tzn wielu z nich... tacy inni od pzostalych zakonnikow... i w ich klasztorach zawsze pelno ludzi/// nasz jaroslawki jest piekny...!!!

no i adam zaprosil przemka na weekend.. ten bardzo sie ucieszyl... dlugo sie nie widzielismy... pewnie 2 lata....
i czeka nas znow podroz do londynu ... i zwiedzanko.... hehe

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

17 maja 2007, 16:51

To ja też podam mój nr na wszelki wypadek 500579848 przynajmniej będziemy w kontakcie

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 maja 2007, 16:52

aciu szkoda... bo ja nie widzialam fotek... chyba za pozno weszlam na TT :ico_placzek:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 maja 2007, 16:58

ACIA JAK JE WYKASOWAŁAŚ Z FOTOSIKA TO ZNIKNĘŁY Z FORUM. INACZEJ BYĆ NIE MOŻE KOCHANA.

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

17 maja 2007, 17:06

Wykrzesałam jeszcze ostatki baterii z mojego aparatu(nie dorobiliśmy się jeszcze ładowarki :-D )

Mam nadzieję ,że teraz nie zniknął........................

[ Dodano: 2007-05-17, 17:16 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kamila masz rację, kurde czemu prędzej o tym nie pomyslałam :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość