Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

23 kwie 2009, 09:05

witam sie i ja :-D izuś_85, :564: za nastepne okienko
niuni gratuluje synalka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mi tez lekarz zaznaczył, że 'prawdopodobnie dziewczynka' ale jajuszka mogą sie jeszcze pokazać choć mi sie wydaje, ze jakby miały być to by było juz widać.
tez tak mam:)
ale juz moj brzus ma imie-Nikola :-D
izuś_85,
a co do tej imprezowiczki-to takie łajzy maja wiecej szczescia niz rozumu-urodzi taka zdrowe dziecko,choc wcale o nie w ciazy nie dba...pozniej bedzie sie w smrodzie chowalo i pesni jakiejs,a i tak dopoki sie nic zlego nie wydazy to zostanie z matka i jej kilkoma facetami,bedzie sie chowac na ulicy i jak dobrze pojdzie to trafi do innej rodziny,ale szkoda gadac...zatłukłabym taka larwę!!!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

23 kwie 2009, 09:12

izuś do wanienki wystarczy zwykła tetrowa pieluszka. No a flanelowe to jeszcze sie przydadzą jak będziemy np. szly do lekarza, bo wtedy też dziecko sie kładzie na swojej pieluszce.
Tetrowych miałam poprzednio 20sztuk i chyba to było za mało i póxniej jeszcze kilka dokupiłam, bo nie chciało mi sie codziennie ich prać.

[ Dodano: 2009-04-23, 09:15 ]
co do imprezowiczki: i do tej pory takie dostawały jeszcze dwa tysiące zł becikowego. Policzcie sobie ile butelek piwa mogą sobie za to kupić, bo na pewno tych pieniędzy na dzidzie nie przeznacza. Ja się ciesze, ze zawęzono kryteria dawania becikowego i teraz juz nie każdy dostanie. Jak kobieta o siebie w ciązy nie dba to nie ma i bardzo dobrze.

A ja pare razy widziałam pod szpitalem jak dziewczyny, które leżą na patologii ciązy wychodzą przed szpital na papierosa. Cos strasznego. Bezmyslność i egoizm,

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 kwie 2009, 09:29

dokładnie... tyle ze mnie naprzykład sciska w sercu jak widze coś takiego... mój brat starał sie o dziecko 14 lat bez skutku, w końcu zaadoptował sliczną córeczke i ma swoją królewnę najpiękniejszą na swiecie... ale po pierwsze taka larwa pijaczka zachodzi w ciaze co rok, rodzi zdrowe dziecko, bo ma więcej szczęscia niż rozumu i oddaje je do domu dziecka a inni nie mogą miec nawet jednego swojego wymarzonego dzieciatka :ico_zly: :ico_zly: po drugie, te popijackie dzieci później mają przesr*ane zycie dzięki takiej mamuni... no chyba ze trafią do takich ludzi jak mój brat

rybcia82, ja do brzusia na początku nieśmiało mówiłam Myszka, a teraz troszke sobie pozwalam i mówie Amelka :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: no ale czekam z zakupami do następnego usg :ico_oczko: :ico_oczko:

olala, ja myslałam zeby tetrowych kupić 20szt i flanelowych 10szt, ale jak mówisz ze tych tetrowych może nie starczyc... chyba kupię wiecej jak już dzidzia bedzie na swiecie, wtedy bede wiedzieć ile mi potrzeba

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

23 kwie 2009, 09:38

izuś_85, ja mialam 20 tetrowych i tylko 2 flanelowe wiec chyba to ile zamierzasz kupic w zupełności wystarczy.

czesto tak jest, że jak się bardzo chce zajść w ciąze to są problemy a jak się wogole o tym nie mysli to za pierwszym razem są złote strzały.

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

23 kwie 2009, 09:43

A ja pare razy widziałam pod szpitalem jak dziewczyny, które leżą na patologii ciązy wychodzą przed szpital na papierosa. Cos strasznego. Bezmyslność i egoizm,
_________________
:ico_olaboga:
wiem cos o tym,bo jak poronilam i lezalam w jednej sali z dziewczyna w 8 miesiacu na podtrztymaniu,to co chwila wylatywala na fajka...ach szkoda gadac,
nie powiem ja sama pare ladnych lat palilam ale jak tylko poo jakims czasie po slubie postanowilismy powiekszyc rodzzinke :-D to rzucilam palenie pol roku wczesniej i zaczelam lykac kwas foliowy,a potem zaszlam,ale sie nie udalo :ico_placzek:
no ale niue zaczeam palic,bo wiedzialam ze chce dzidzie i dla niej bede zdrowsza i udalo sie odrazu zafasolkowac i jest juz prawie 7 miesiac :ico_brawa_01: ...a do papierosow mnie nie ciagnie
olala, ja myslałam zeby tetrowych kupić 20szt i flanelowych 10szt, ale jak mówisz ze tych tetrowych może nie starczyc... chyba kupię wiecej jak już dzidzia bedzie na swiecie, wtedy bede wiedzieć ile mi potrzeba
ja tez kupie troche wiecej,ze 30 szt tetry i 10 flaneli,nie bede codzien prc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

23 kwie 2009, 09:50

rybcia82, rzeczywiście bardzo szybko udało ci sie ponownie zajść w ciąze. :ico_brawa_01: Lekarze zalecają rozpocząć starania 3 miesiące po poronieniu.

[ Dodano: 2009-04-23, 09:52 ]
dobra, ja sie wyłączam, bo Asia ma kupe w pieluszce i śmierdzi na cały dom a za chwile przyjeżdża mój tata po nas i jedziemy do hurtowni.

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

23 kwie 2009, 09:55

olala, u mnie bylo samoistne wiec odczekaismy jedna @ po i sie udalo :ico_brawa_01:
i polecxam sie starac odrazu,jak organizm jest gotowy to sie uda zajsc a jak nie jest to nie:)
moja kolezanka po samoistnym odczekala 3 miesiace i juz jakies 3 lata sie staraja i nic :ico_noniewiem: ...wiec sie ciesze,ze ja juz mam ufoudka pod sercem,wlasnie mnie naparza bo po posilku jestesmy :-D

[ Dodano: 2009-04-23, 09:57 ]
dobra, ja sie wyłączam, bo Asia ma kupe w pieluszce i śmierdzi na cały dom
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
to taki mini spray,jak u mnie w lazience obok kompaktu:)...tylko u mnie cytrusami wali

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 kwie 2009, 10:05

czesto tak jest, że jak się bardzo chce zajść w ciąze to są problemy a jak się wogole o tym nie mysli to za pierwszym razem są złote strzały.
ja bardzo chciałam zajść w ciaze, ale przez cale 7 lat sie zabezpieczaliśmy i jak tylko postanowiliśmy spróbować- udało się za pierwszym razem, bez obliczania dni płodnych, pilnowania temperatur itp... poprostu uprawialiśmy sex wtedy kiedy mieliśmy na to ochote i powiem wam szczerze ze były to nasze najpiękniejsze zbliżenia bez strachu o gumki i wczesniejszy finał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jestem wdzieczna Bogu, zę udało nam sie od razu i nie musiałam sie denerwować czy ze mną tez jest coś nie tak, bo mój brat jest bezpłodny i miałam głupie myślenie, że ja też moge być, współczuję tym kobietom które mają z tym problemy

wiem tylko tyle, ze Bóg wynagrodził mi wszystkie krzywdy jakie w zyciu mnie spotykają- moim Przemciem i naszym Skarbem


rybcia82, co do papierosów- tez mnie nie ciagnie, rzuciłam jak tylko dowiedziałam sie ze w ciaży jestem i nie było tak źle jak inni mówią, ze nie potrafią rzucić, dla mnie było to o wiele łatwiejsze od przełamania strachu do wody, nie umiałam pływać a nawet unosić sie na wodzie i to było dla mnie najgorsze na swiecie do pokonania a rzucanie palenia w moim przypadku porównałabym do odmówienia sobie kolejnej filiżanki kawy

[ Dodano: 2009-04-23, 10:09 ]
wlasnie mnie naparza bo po posilku jestesmy
hehe mój ufoludek dziś też kopie jak szalony :-D :-D :-D
my jesteśmy z Amelką po bułce z jajem na twardo i też śmierdzi gotowanym jajem na cały dom, do tego Haker puszcza bąki po kości wędzonej :ico_szoking: :ico_szoking: tak wiec, nie odróżniam już innych zapachów i mam nadzieje ze pranie mi nie przesiąknie

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

23 kwie 2009, 10:11

co do papierosów- tez mnie nie ciagnie, rzuciłam jak tylko dowiedziałam sie ze w ciaży jestem i nie było tak źle jak inni mówią, ze nie potrafią rzucić, dla mnie było to o wiele łatwiejsze od przełamania strachu do wody, nie umiałam pływać a nawet unosić sie na wodzie i to było dla mnie najgorsze na swiecie do pokonania a rzucanie palenia w moim przypadku porównałabym do odmówienia sobie kolejnej filiżanki kawy
najwazniejsza motywacja :-D
ja tez rzucilam dla dziecka i dla niego tez wytrwalam i lepiej sie czuje i fizycznie i psychicznie...gratuluje madrej decyzji :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-23, 10:12 ]
a mnie jeszcze kopie,po posilku to tak srednio w ciagu 30 minut ze 30 razy kopie i sie wierci,wiec ruchliwa w mamunie...oby tyko w nocy nie bya jak mamunia za niemowlaka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

23 kwie 2009, 10:13

CZesc! Doczytałam ;p
olala, ja bylam naście razy w kołobrezgu znam kilka kwater, teraz jedziemy tutaj :
http://www.kwatera.lda.pl/oferta.php?id ... ef=katalog

kiedys bylam w drugiej czesci tego budynku i tez bylo fajnie, ale widzę, ze tam gdzie tearz jedziemy są lepsze warunki.
betina, ja kupowałam kocyk i reczniczki kapielowe- jestem zadowolona, kocyk ten co kupilam jest na te cieeeeeeeeepłe dni bo jest cieniutki, reczniczki fajnie wykonane- ale pewnie wszystko sprawdzi sie w "praniu", ui kupiłam wkladki latacyjne z babyono- sa wielkieeeeeeeeeeee

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość