Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

02 paź 2010, 13:35

Tuż przed urodzeniem Niuni oddaliśmy telewizor
o, to widze, ze u Was jeszcze drastyczniej :ico_oczko: ja ciagle walcze z mezem, bo on koniecznie chce kupic nowy tv (bo tylko my nie mamy jeszcze plazmy :ico_puknij: ), ale po co nam taki wydatek, skoro ogladamy najwyzej 2 razy w roku cos na dvd :ico_noniewiem:
będzie nas tylko 5 osób
slaba frekwencja, ale fajnie, ze akurat Twoje dobre kumpele, milego spotkania :-)
Mąż przyjechał na weekend, ale nie spędzi go z nami
a rozmawialas z nim o tym? caly weekend spedzi u tesciow? przeciez Wy tak na niego czekacie, tak malo ma czasu dla Wiki i nawet tego nie chce wykorzystac :ico_noniewiem:
A zmiany w podpisie rzeczywiscie sliczne, jesienna krolewna :-)

My na dzisiaj planow nie mamy, jakis spacer w lesie i trzeba skoczyc po nowy wezyk do prysznica, bo sie przetarl. A jutro ma byc super pogoda i jedziemy w koncu do zwierzatek.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

02 paź 2010, 16:05

A zmiany w podpisie rzeczywiscie sliczne, jesienna krolewna :-)
hehe :-) dzięki :ico_oczko: z tą jesienną królewną, to coś jest, bo jak widzi na spacerze te kolorowe liście, to aż piszczy i łapki wyciąga po nie :ico_oczko:

Helen, to oby tym razem pogoda dopisała :ico_sorki: :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 18 lis 2010, 10:29 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

02 paź 2010, 16:24

jedziemy w koncu do zwierzatek.
milego wyjscia i oby Kiarze sie spodobalo :ico_oczko:
inia1985, kurcze faktycznie maz troche niepowazny...tesciowie zreszta tez :ico_puknij:
jak widzi na spacerze te kolorowe liście, to aż piszczy i łapki wyciąga po nie :ico_oczko:
moja wyciaga lapki po wszystko,musze jej pilnowac w sklepie szczegolnie i chodzic dalej od polek :ico_olaboga: dzisiaj w windzie babce do torby z zakupami zagladac chciala :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

02 paź 2010, 16:35

graz1974, dobrze doczytalam, ze Asi 4 zabki naraz wychodza? To macie teraz przeprawe :ico_sorki:
dobrze doczytałaś, w dzien nie jest źle, ale nocki....

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

02 paź 2010, 20:40

jutro też ma tam jechać, przyjedzie tylko na noc
to on wlasciwie wraca na weekendy do rodzicow, a nocuje u Was... a tesciowie zupelnie niepowazni...
Tak więc znów się okazuje, że wszystko jest po coś... Jakby nie ta nadżerka, to może już bym była w ciąży...
moze cos w tym jest :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze szybko sie dogadacie :ico_sorki:
dzisiaj w windzie babce do torby z zakupami zagladac chciala :ico_haha_01:
hehe, ale smieszna :-D
w dzien nie jest źle, ale nocki....
wlasnie, te noce :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

02 paź 2010, 22:26

Wróciłyśmy z imienin cioci, było bardzo fajnie, ale niestety teraz Wikusia szaleje w łóżeczku. Myślałam, że zaśnie od razu po kąpieli, ale ona jakaś nakręcona wróciła i psotki jej w głowie.

Mąż przyjechał o 19-tej, został jeszcze na imieninach...
babce do torby z zakupami zagladac chciala :ico_haha_01:
hehe :-D
Asi 4 zabki naraz wychodza?
ojoj, to nieźle :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 18 lis 2010, 10:29 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

03 paź 2010, 08:36

dorotaczekolada napisał/a:
dzisiaj w windzie babce do torby z zakupami zagladac chciala :ico_haha_01:
hehe, ale smieszna :-D
no wygladalo to ciekawie :ico_oczko:
Helen napisał/a:
mam nadzieje, ze szybko sie dogadacie :ico_sorki:
oby... choć zaczynam w to wątpić. Nawet nie chce Wam pisać co od niego ostatnio usłyszałam... to już nie jest mój kochany R.
wspolczuje :ico_noniewiem: to juz tak jest z facetami ze najpierw chca dziecko,rodzine a potem sie okazuje ze to nie jest tak jak sobie wymyslili,ze sa obowiazki,ze trzeba caly czas sie dzieckiem zajmowac,poswiecac sie...i dlatego uciekaja. do pracy,do rodzicow,do kumpli... nie doradze jak to zalatwic bo sama czasem sie z moim nie potrafie dogadac...

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

03 paź 2010, 12:10

Helen napisał/a:
mam nadzieje, ze szybko sie dogadacie :ico_sorki:
oby... choć zaczynam w to wątpić. Nawet nie chce Wam pisać co od niego ostatnio usłyszałam... to już nie jest mój kochany R.
strasznie mi przykro, że musisz przez to przechodzić. Skoro Twój mąż nie radzi sobie z obowiązkami przy jednym dziecku, to co dopiero gdy będzie ich dwoje :ico_szoking: :ico_noniewiem: Teściowie też niepoważni :ico_puknij: Nie mam pojęcia jak Ci pomóc, może szczera rozmowa z mężem by coś pomogła, przedstawić swój punkt widzenia, jak Ty w tym wszystkim się czujesz. Spróbuj, może akurat coś się zmieni :ico_sorki: Trzymam kciuki za Was :ico_sorki:
moja wyciaga lapki po wszystko,musze jej pilnowac w sklepie szczegolnie i chodzic dalej od polek :ico_olaboga: dzisiaj w windzie babce do torby z zakupami zagladac chciala :ico_haha_01:
no to odważna jest dziewczynka :-) Nasza też czasem w sklepie zaczepia ludzi, ostatnio próbowała z taśmy przy kasie zabrać zakupy jakiejś kobiecie :ico_oczko:
Helen napisał/a:
graz1974, dobrze doczytalam, ze Asi 4 zabki naraz wychodza? To macie teraz przeprawe :ico_sorki:

dobrze doczytałaś, w dzien nie jest źle, ale nocki....
no to rzeczywiście nocki macie nieciekawe :ico_olaboga:
A jutro ma byc super pogoda i jedziemy w koncu do zwierzatek.
no to miłej wyprawy :ico_brawa_01:
Shiva napisał/a:
będzie nas tylko 5 osób
slaba frekwencja, ale fajnie, ze akurat Twoje dobre kumpele, milego spotkania :-)
ostatecznie było nas 6 i naprawdę fajnie spędziłyśmy czas. Oczywiście temat nr 1 to dzieci ;-)

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

03 paź 2010, 13:41

Asi się przebił już jeden ząbek. Ma ich już 7, teraz jeszcze 3 widać że niedługo wyjdą. Dziś przespała całą nockę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: w końcu trochę się wyspałam, ale za to wstałam z niesamowitym bólem głowy. Wziełam tabletkę, ale nic na razie nie pomaga
Teraz zaczynam ubierać dzieci i idziemy na spacerek
Miłej niedzieli :-D

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

03 paź 2010, 16:19

Shiva, fajnie ze spotkanko udane :ico_brawa_01: zazdroszcze bo ja z zadna klasa zzyta nie bylam :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:
graz1974, :ico_brawa_01: dla Asi za zabek :ico_brawa_01: a moja ma nadal tylko te 2 zeby :ico_noniewiem: choc na bilansie na pol roku lekarka mowila ze juz u gory ida :ico_puknij: teraz w czwartek idziemy na mierzenie i wazenie malej. ale kurcze dzis znow katar dostala :ico_olaboga: musze jej podac znow wapno :ico_chory:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość