Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 sie 2011, 08:30

:ico_brawa_01: za fotki. superaśne!

my wczoraj byliśmy u Tobika chrzestnego w kawiarni (bo otworzył niedawno) i się zajadaliśmy babeczkami i piliśmy kawusię :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

05 sie 2011, 10:31

My wczoraj piekliśmy babeczki z czekoladą :) Jeszcze są, jakby któraś miała ochotę to zapraszam :) Akurat domowo robione babeczki Milena wcina.

Julchik, tą do gotowania też gotuję, ale tak jak piszesz, do "rozcieńczania" słodkich kaszek lepsza jest kaszka instant, czyli tylko ją dosypuję do wody- rzadkiej kaszki bobovita itp. Zaraz znajdę link. A czasami do obiadu robię ciut bardziej gęstą, i wygląda jak ziemniaki puree. Damian i Milena taką jedzą spokojnie, a jak jeszcze z koperkiem, albo z jakimś lekkim sosem, to już w ogóle,
Tutaj jest ich mnóstwo: Link usunięty przez moderatora!
Małe naprowadzenie co było w linku . Prosze wejsc na google i wpisać Kasza instant .

Zobacz sobie z tej firmy jeszcze inne: wielozbożowa jest, gryczana bywa :)
Ja kupowałam je w Koszalinie w małym sklepie zielarskim ze zdrową żywnością (np dla diabetyków maja), z naturalnymi kosmatykami itd. Może i u was jakiś takie sklep jest i miewają takie kasze?

Praca zakończona, mogę już spać po nocach. Julchik, to tylko kilka nocy, więc mogę przecierpieć jakoś. Wczoraj poszłam juz spać ok 22. Jeszcze nie odespałam, ale jeszcze dzisiaj i będę jak nowa :P
Ostatnio zmieniony 05 sie 2011, 11:12 przez Martalka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 sie 2011, 12:15

Witajcie my po spacerku

Martalka, niestety Moderator juz usunął linka ech.....
a to fotki ze spacerku
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

05 sie 2011, 17:49

Ale to przecież link do googli był :) Czyli wszystkie linki idą weg :) wyślałam, że tylko bezpośrednie do sklepu (robiące reklamę)
No to w takim razie wpiszcie w googlach
jaglana instant nomina

:D

Ja na tutejszych stronach internetowych widzę tylko jaglaną Holle za 10Ł pudełko. 45 zł :)
buahahaha :)
A nomina kosztuje ok 7zł. A jest Bardzo wydajna, trzeba uważać by dużo nie nasypać. Wystarczy na długo.
generalnie polecam. jaglana jest bardziej zdrowa, i ma więcej cennych skladników niż inne kasze. Taka instant pewnie już ciut ich wytraca przy obróbce w wytwórni, ale zawsze to zdrowsza odmiana białego ryżu.

ja ją też Milce dodawałam do zbyt płynnych zup by jej bokami nie wyciekało :)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

05 sie 2011, 20:54

Dzięki Martalka za naprowadzenie na kaszki :ico_sorki: :-) A ja znalazłam bakalie niesiarkowane (np 500g moreli za 18 zł), ale nie podam linka, bo i tak zostanie usunięty :ico_noniewiem:

Nikola, Godździk, śliczne fotki Maluszków!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 sie 2011, 10:51

julchik22, dawaj teraz ty foty Davisia! :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

07 sie 2011, 00:16

tibby, postaram się w najbliższym czasie coś umieścić :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 sie 2011, 18:36

no ja myślę ;-)

u nas dziś wietrznie, deszczowo i szaro. znów dzień w domu.

do tego luźne kupy i znów zapowiadają się zęby. ślinotok poszedł w ruch. paluch w paszczy to samo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

08 sie 2011, 08:41

Witajcie U nas deszczowo całą noc padało :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Dobrze że wczoraj pojechaliśmy do kuzyna mojego Męża bo dzieciaczki wybawiły sie na świeżym powietrzu do samego wieczorka
efekt taki ze JUlcia dopiero co wstała :ico_noniewiem:

ech fajnie miec tak swój domek z kawałkiem trawki :ico_noniewiem:
a my pomału odliczamy dni do naszego wyjazdu :-D :-D :-D
tibby, ech biedne te nasze maluchy z tym ząbkowaniem ale co zrobić jakos to muszą przetrwać a my z nimi
A smarujesz mu czymś ?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

08 sie 2011, 09:33

gozdzik, niczym mu nie smaruje. nigdy nie działało :ico_noniewiem: a poza tymi kupami i paluchami w buzi to marudzenia jakoś większego nie ma niż zazwyczaj,

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość