Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 lut 2011, 13:54

dzień dobry :-) melduję sie z bolącą nogą. ALe już się przyzwyczaiłam :ico_haha_01:

Aga_86, gratulacje, nareszcie się doczekałaś córeńki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mania6891,ciężki poród miałaś, oby ten był dużo lżejszy.
Ale wiecie co? tak przed samymi porodami opisywac takie okropnosci, ale nas naszlo :ico_oczko:
:-D tak czy inaczej porody jakoś musimy przeżyć :ico_haha_02:
b@sia napisał/a:
zyje nadzieja ze kazdy porod jest inny
oj ja mam tak samo. Mam teraz nadzieję na "szybko, łatwo i przyjemnie" bo pierwszy poród - tak jak Wasze do takich nie należał.
mój co prawda był normalny, ale też żyję nadzieją, że teraz mniej będzie bolało i mniej do szycia :-P bo to szycie wspominam najgorzej :ico_olaboga:

lilo

07 lut 2011, 15:00

Dziewczyny - anijka rodzi!!! Rano odeszły jej wody i jest w szpitalu!!! Trzymać kciuki!!!
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

07 lut 2011, 15:20

:ico_sorki: :ico_brawa_01: mówiłam ,że się luty rozkręca!!!! :ico_brawa_01: :ico_sorki:
KOCHANA LEKKIEGO PORODU POWODZENIA

[ Dodano: 2011-02-07, 14:22 ]
No to czekamy na wiadomości od Tynusz tylko ona się nie odezwała!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 lut 2011, 15:36

Blanka, to mialaś wczoraj ciężki dzień. Mieszkanie z teściami to najgorsze co może się zdarzyć. Moim dwom koleżankom prawie małżeństwa się rozpadły właśnie przez teściowych. Mężowie często stali po stronie ich mam a nie żon i dziewczyny były na straconych pozycjach. Na szczęście chłopy w porę się opamiętali. Mam nadzieję, że i twój mąż sie opamięta :ico_sorki:
Co do położnej to ona nam dała wybór i sprawę jasno postawiła, jeśli będzie potrzebne cięcie, to ona nic nie może zrobić więcej, ale za sam fakt że przyjedzie kasę trzeba zapłacić. Wiemy na co się decydujemy, a przynajmniej będziemy spokojniejsi bo ta położna i na sali operacyjnej będzie ze mną w razie cc.
/mania, na pewno masz rację z tą oksy, zwłaszcza, że raz już przez to przeszłaś, ja po prostu nie znam się na tym, a boję się o dzidzię tak bardzo, że pewnie bym się zdecydowała :-) choć to i tak nie daje gwarancji na szybki poród. Pierwszy poród miałaś straszny, oby ten teraz był łatwiejszy.
Aga, super, że już po wszystkim i że czujecie się obie dobrze. Klaudusia jest prześliczna :ico_brawa_01:
Dziewczyny - anijka rodzi!!! Rano odeszły jej wody i jest w szpitalu!!! Trzymać kciuki!!!
super, kciuki zacinięte :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ciekawe co u tynusz, czy też się jej coś zaczęło?

W tym szpitalu gdzie chcę rodzić teraz nie dają niczego bez zgody pacjentki i w salach jest cały sprzęt do dyspozycji kobiety rodzącej, także jeśli tylko będzie taka możliwosć to poród naturalny będzie pewnie nie taki straszny. Nie boję się bólu, wiem że boli, boję sie tylko tego, że coś mogłoby pójść nie tak i z naszą kruszynką mogłoby być nie najlepiej.

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

07 lut 2011, 15:58

Dziewczyny - anijka rodzi!!! Rano odeszły jej wody i jest w szpitalu!!! Trzymać kciuki!!!
Jasne ze trzymamy :580: :706: :706:
Tynusz nas nadal trzyma w niepewnosci, czyzby kolezanka Jej wykrakala :ico_noniewiem: ???

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 lut 2011, 16:32

Dziewczyny - anijka rodzi!!! Rano odeszły jej wody i jest w szpitalu!!! Trzymać kciuki!!!
trzymamy


kurcze wkrótce zostanę tu sama :ico_noniewiem:

pinko, mój za matką raczej nie jest, ale chyba się jej boi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

07 lut 2011, 16:34

kurcze wkrótce zostanę tu sama
Hehe tez mi to grozi, ale co dwie to nie sama :ico_brawa_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

07 lut 2011, 16:37

kurcze wkrótce zostanę tu sama :ico_noniewiem:
No a co 3 to nie dwie ha ha u mnie też jeszcze nic szczególnego się nie dzieje

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 lut 2011, 16:38

b@sia, Tobie tylko tydzień został, a mnie 3 także różnica spora :-) Myślisz, że przenosisz????

[ Dodano: 2011-02-07, 15:42 ]
@gniecha, ale do marca chyba nie chciałabyś chodzić z brzuszkiem??? :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

07 lut 2011, 16:50

Myślisz, że przenosisz????
Znając moje zezowate szczęście jakiś tydzień :-D
No a co 3 to nie dwie ha ha u mnie też jeszcze nic szczególnego się nie dzieje
Tyż prowda :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość