Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

22 sie 2007, 23:46

karolas pisze:widze, ze ty chyba tez zakochana jesteś w rózu jak sie córcia urodziła?

Tak chyba jestem zakochana hihiih chociaż troszkę mi już przechodzi :ico_haha_01: Na początku (jeszcze w ciąży) kupywałam tylko różowe ciuszki, potem nieco mi przeszło jak stwierdziłam że mam całą półkę w różowych ubrankach. Prosiłam rodzinkę by kupywali już w innych kolorkach dla odmiany hihi! Ja sama lubię ten kolor powiem szczerze :ico_wstydzioch: i Milusię w nim lubię :ico_haha_01:
karolas pisze:tak marzyłam o parce dzieci

Ja też o tym marzę :ico_haha_02:
karolas pisze:ach wybacz zebrało mi sie na sentymenty

Nie ma za co przepraszać :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

23 sie 2007, 07:47

KAJUNIA25 oooooooo i widzę ze Milenka ma na drugie imie Karolinka hi hi :ico_oczko: , Karolinki są sympatyczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
czesc lutowki witam w dzisiejszy poranek, u nas nocka spokojna z jedna pobudka o 3.30 :-),poza tym pochmurno i bdzie padac dzis cos czuje to w kosciach
Wiecie co nasze dzieci zbliaja sie do 7 miesiąca,jeny czas leci jak szalony,normalnie za tydzien Amelka bedzie miec juz 7miesiecy,nie mowiąc o tym ze chyba Miłoszek od Kingas juz skonczył no i Joasia Magdzinki na dniach tez wkroczy w 7 miesiąc hahahhaha.
Wiecie co 2 dni temu dostałam odpowiedz z MOPRu ze przyznali mi zasiłek rodzinny i w związku z tym jestem kochane na urlopie wychowawczym PLATNYM HURA!!!!! duzego sianka nie ma ale zawsze cos 500zł hi hi. Z Kacpim to siedziałm 2,5 roku bez grosza wiec teraz sie cieszę bardzo z tych groszy.
Znalazłam sobie fajna fryzurkę bo chodzi mi po głowie ściecie włosów na krótko i wyobrazcie sobie ze wczoraj moja kumpela przysyła mi swoja fotke i tak samo sie ścieła hahahhaa. ja juz sie nastawaim na tą fryzurke ale nie wiem jak mam pokazać o co mi chodzi fryzjerce bo chce dokładnie tak samo a jak tłumacze nieraz to zawsze cos nieco inaczej a ja lubię miec tak jak chce i juz !. Moze macie jakis pomys bo chyba musiałabym miec skaner czy cos zeby wydrukowac i jej tzn. fryzjerce zaniesc i pokazac ale nie mam takich sprzętów hhhmmm. Moze uda mi sie wkleic ta foteczkę kumpeli to wam pokaze
http://www.fotka.pl/profil/pampi230/ to jest stronka na której jest to zdjecie z fryzurka mojej kumpeli takie są dwa ostatnie w okularach na ceglastej scianie :) a druga fotka to laski jakiejs w necie znalazłam Obrazek
Prawda ze kumpela ma taką sama praktycznie fryzurke jak modelka na zdjęciu? I co myslicie jakbym sie tak ścięła, oczywiscie nie da rady miec takiego blondu narazie bo mam ciemne teraz włosy hi hi ale wam wkleję moje zdjecie jaki miałam kolor włosów dwa lata temu czyli jak poszłam do pracy po 2,5 letniej przerwie w wychowywaniu kacperka, uwaga nie smiejscie sie zbyt głosno bo moj blondzik raził-taki jak to moja fryzjerka nazwała kolor był siwy dym hahahhaa, zaraz poszukam tych fotek to wam wkelję ;)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

23 sie 2007, 08:12

Karolas ja też miałam taką fryzurę jak twoja kumpela, bo ta modelka ma trochę dłuższą grzywkę. Niestety moja grzywka z nic nie chciała się układać na bok :ico_noniewiem: a teraz to juz w ogóle - bo ostatni raz byłam u fryzjera na chrzciny Joasi czyli na początku maja :ico_olaboga:

wklejej fotki jak byłaś blondi hihi :-D

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

23 sie 2007, 08:22

LUTOWKI,MAGDZINKA wiecie co mi sie pokiełbasiło cosik, teraz patrzę na datę tych fotek i ja miałam takie jasne kurcze w zeszłym roku jeszcze w lutym hahhahha a w maju zaszłam w ciaze z melcią-skera jednak dopisuje, no to az nie moge uwierzyc ze teraz mam takie ciemne hahha no ale z jasnych zrobic ciemne nie problem ale teraz zanim wróce do blondu no moze juz nie takiego jasnego jak wam zaraz pokaze ale do blondu w ogóle bedzie ciezko wrócic :(
Troche inna miałam fryzurke niz chce teraz ale wam kolor chcialam pokazac ,nie smiejcie sie zbyt głosno-uwaga to ja zeszłego roku :
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

23 sie 2007, 08:45

karolasKurcze ale Ty super laska jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale wg. mnie oczywiście o niebo lepiej jest Ci w ciemnych włosach
IwonaJa już mam dość tego wózka wkurza mnie. Wersja z gondolką była ekstra ale w spacerowej widzę wiele wad. Ja też jak szalona z tą parasolką zasłaniam ciągle bo Łukasz jest przewrażliwiony i na najmniejszy promyczek słońca reaguje płaczem. Wkurza mnie ciężar tego wózka tu już sobie nie wniosę w 2 częściach jak gondolki. :ico_zly: I problem czasem jest bo on strasznie szeroki dołem i czasem do sklepu wejść nie mogę jak coś postawią na podłodze bo się tyłem nie mieszczę i ten fatalny kosz na zakupy :ico_zly: :ico_zly: ciągle mi się ten rzep rozpina a cale figę w nim jest.
Ale kumpela się na niego napaliła :-D ( rodzi w styczniu) i jej odsprzedam a sobie kupię jakąś lekką np. chicco pony lup chicco CT0.1
mamciaprzewrażliwiona jesteś z tą grzywką wcale nie jest tak tragicznie jak pisałaś tylko ciut krzywo :ico_oczko:
KminekŁukaszowi nic nie jest ale doktor ortopeda powiedział, żeby nie sadzać go nim on sam zacznie - chyba że na kolankach jak może zmienić pozycję kiedy ma na to ochotę. więc nie sadzam.Łukaszek dziękuje za uznanie go za fajnego :-D :ico_buziaczki_big:
MagdzinkaJa z tym fryzjerem to Cię przebijam ostatnio byłam w 4 miesiącu ciąży :ico_szoking: , wybieram się ale dojść nie mogę zawsze coś innego mi po drodze wypali. Wyglądam gorzej niż nie jedna teściowa :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-08-23, 08:47 ]
AniaNajserdeczniejsze życzenia dla Oliwki :ico_tort:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

23 sie 2007, 08:51

karolas, ale się zmieniłaś! Na tym zdjęciu z bliska dopiero widać ,że to ty :-) a z daleka nie poznałabym cię hihi też ładnie ci w blond ale w ciemnych też ładnie więc możesz sobie zmieniać raz ak raz tak :ico_brawa_01:
Ja się w jasnych nie czuję zupełnie - raz miałam pasemka jasne też w zeszłym roku w styczniu i z utęsknieniem czekałam aż mi odrosną ciemne mimo, że wszyscy mówili mi ,że wyglądam lepiej :-D

[ Dodano: 2007-08-23, 08:56 ]
ania i kingas wszystkiego najlepszego dla waszych dzieciaczków :ico_tort:
dla Oliwki z okazji pół roczku :ico_buziaczki_big: i dla Miłoszka z okazji już 7 miesięcy :ico_prezent:
Ostatnio zmieniony 23 sie 2007, 09:55 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

23 sie 2007, 09:17

asiam_26,magdzinka no własnie wystarczy zmeinic kolor i fryzurke ogólenie i juz po niektórych widac zmaine totalną jak w moim przypadku,ja nie moge uwierzyc ze jeszcze rok temu tak wygladałm a teraz-jeny wrak jakis jestem, włosy jak miotła-liche na maksa, kiteczke to mam dosłownie ale auntentycznie jak mysi ogonek :( :ico_placzek: :ico_placzek: wiec mimo ze tyle zapuszczania to chyba to bez sensu jest je trzymac bo takie siano liche jest z nich teraz. to zdjecie co jest w avatarze to jest z okresu jak byałm w 5 miesiącu ciazy z melcią wiec miałam bardzo geste, lśniły az a teraz :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: łysek z pokładu idy ze mnie naprawde, chyba bede musiał sciać ale tak do końca nie chce,zal mi,
Teraz chodze w kiteczce z grzywka zapiętą spinką do góry,bez sensu wygladam strasznie a tu matka dwójki dzieci jak ide z nimi na spacer to przewaznie w czapce z daszkiem-wstyd mi wiec po co ja trzymam te włosy długie i sie zastanawiam chora jakas jestem chyba hahahahhhha
ASIAM_26 no juz gorzej ode mnie wyglądać nie mozesz zapewniam cie kochana ;).
wiesz co wygodna i lekka dla mamy spacerówka to teraz najwazniejsza sprawa, wez pod uwage czy jest lekka przy wyborze bo nasze dzieci rosna, przybierają na wadze, do tego teraz cieplej bedą ubierane, tak sie mowi ale wszystko składa sie na wagę wózeczka wiec musi byc lekka i wygodna dla dziecka. Ja ze swojej jestem zadowolona.
LUTOWECZKI mam juz ten śpiworek do wozeczka to potem powkejam foty

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

23 sie 2007, 10:00

witajcie
znowu mialam problem z wejsciem tutuj...
a ja juz sie tak przyzwyczailam, ze zaraz sprawdzam co tam u was slychac...

Karola fotki super...
a jesli chodzi o wlosy to nie mam juz sil na nie
czasami boje sie isc uczesac bo masakra sie dzieje, leca mi okropnie
ale jak pamietam z Nacią też tak miałam :/

i widze, ze macie ten sam problem co ja
trza isc do fryzjera
ale jak i co zrobic??
i chyba ja was przebije z ostatnia wizyta u fryzjera
ja bylam w zeszlym roku jeszcze przed zajsciem w ciaze
a tak teraz mi odrosly to tylko sama sobie podcinam koncowki i jakos to wyglada
chcialbym sobie je wyrownac i jakis kolorek polozyc...
tylko kiedy??????
hihihi


Moj Dominis dzisiaj obudzil sie tylko raz w nocy do jedzenia i spal do 7 rano
teraz zjadl butle mleka z kaszka i spi :-))

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

23 sie 2007, 10:33

hej dziewczyny
no dzieki wtedy mnie troche uspokoilyscie ze tak zle nie jest z ta grzywka, rzeczywiscie spineczka moge podpinac tylko mi sie ciagle wlosy wylamuja spod spineczek bo jak tak na bok zciagne to niektore wlosy z pod spodu sa krotkie a te z wierzchu sa dluzsze bo ida z tylu glowki i wtedy to smiesznie wyglada, ale wciaz mysle ze fryzurka do mnie nie pasuje robi mi z twarzy takiego pulpeta, ale co tam jakos sie przezyje

karolas mi sie podobasz i w ciemnym i w jasnym kolorku wlosow, ale jak masz marna kiteczke to farbowanie tylko pogorszy sprawe za to moglabys sciac wlasnie tak jak mna zdjeciu ( czadowska fryzurka ) rzeczywiscie twoja kumpela bardzo podobnie sie sciela, szczegolnie to zdjecie z profilu to widac, wtedy wloski ci sie wzmocnia, chyba ze ciemny kolorek nie pasuje do tej fryzurki :ico_noniewiem: trudna decyzja, a wogole jaka ty LASENCJA JESTES ZE HOHOHOHOHOHOHOIHOHOHOHOHOHOHOHOHOJHooooooooooooooooooooooooo...hihihihihi nielze zdjatka, twoj maz powinnien byc zazdrosny jak idzie z toba przez ulice hihihi

dziewczyny mialam tragiczna noc :ico_placzek: niewiem co jest Julci wczoraj sprzatalam wiec mialam malo czasu ale juz od 1 tylko na niej sie koncentrowalam a ona strasznie plakala, potem wieczorkiem marudzila okropnie, ale zasnela o 20 jak zawsze i mialam spokoj, no to ogladalismy film z mezem *Joe Black* ten co Brad Pitt jest smiercia w filmie, no i taka piekna historia ja sie poryczalam,a tu Julcia sie przebudzila :ico_szoking: jak nigdy, no to poszlam do niej ale zasnela, za 15 minut to samo, i tak sie zaczelo, a wtedy juz przysnela tak glebiej no to po skonczonym filmie zachcialom nam sie przytulanek :ico_wstydzioch: ale i tu nic nie wyszlo, niewiem jakos sie nie zgrywamy ostatnio, sorry ze wam tu tak gledze ale tak mnie to dobija, dla mnie seks jest wazny w zwiazku a ja widze ze jakos przestalam sie dogadywac z moim mezem w tych sprawach, a to ostatnio, od kiedy biore pigulki, niewiem czy to przez nie ale nie mam takiej ochoty na seks i wogole mam mniejsze odczucia, no to ja chce czegos ekstra wtedy,a maz woli rutyne wrrrr :ico_zly: inaczej nie dzialam albo ja albo on....to w koncu sie skonczylo ze maz wyszedl z pokoju i se poszedl TV ogladac a ja sama sobie lezalam i probowalam zasnac a tu Julcia sie odzywa...wrrrrr :ico_zly: i tak nie spala od 11.30 do 2.00 w nocy :ico_szoking: myslalam ze oszaleje, ona nie budzila sie nigdy na taki czas w jej zyciu kiedys na poczatku budzila sie raz ale na najwyzej 30 minutek kiedy to jadla, ale od 2 miesiaca spi cala nocke, teraz to juz przyzwyczajona jestem ze spi 11-12 godzin, a tu taki numer....i juz nie wiem czy to jej zeby ida czy co? po prostu ja juz bzikuje...ciagle krzyczy jak sie na nia nie patrzy normalnie taka szara ges sie z niej zrobila....hihihi ale tu opisuje moja coreczke, :ico_oczko: ale tak serio naprawde mnie to dobija i niewiem jak zareagowac moze nie powinnam byc matka jeszcze teraz, myslalam ze ja niebede miec takich problemow ze bede wiedziala co jej dolega, a tu niewiem i czuje sie jak glupek, i co ja mam zrobic jak ona krzyczy? tylko na nia sie patrzec? i wysrac sie za przeproszeniem nie bede mogla, a teraz jak juz sie bedzie budzila codziennie tak jak dzis w nocy to chyba oszaleje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

a ona ma 6 miesiecy tylko przeciez to za chiny nic nie rozumie, no niewiem co mam jej powiedziec co zrobic zeby sie nie rozpiescila i zebym i ja miala czas dla siebie, dlaczego niemoze byc tak jak kiedys?? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

23 sie 2007, 10:57

karolas, fajnie wyglądałaś - tak wesoło! Pasują Ci jasne włoski!
asiam_26, a jaki Ty masz właściwie teraz ten wózek?
Oj MamciaKochana, uroki bycia mamą...
ML szybkiego powrotu do zrowia synkowi! My mamy to samo i dziś Ninusia była jakaś marudna w nocy - nie mogła spać a antybiotyk bierzemy od poniedziałku... Nasz pediatra wraca z urlopu dopiero za tydzień...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość