Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 lip 2008, 08:29

cześć dziewczyny
24 i zaczęła płakać, więc ją wzięłam do łóżka i spała ze mną, ale pobudki robiła dość często, myślę, że ją te 4 górne zęby bolą, idą jej wszystkie na raz.... masakra. Bidulka, czasem popłakuje sobie, muszę ja wtedy przytulić,
u nas dokładnie to samo
a dzisiaj już 2 kupki były-może też przez zęby :ico_noniewiem: idę, bo z Gabim na kolanach pisze

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 lip 2008, 08:44

Witam i ja!

Narzekalyscie na upalna pogode no i ..... teraz leje od rana!!! :ico_zly:
Ja pije wlasnie kawke w pracy :ico_kawa: ... na szczesice juz piatek! Teraz to juz mi nie wszystko jedno, kiedys nie bylo roznicy czy weekend czy srodek tygidnia, teraz juz tak!

Moj Pawelek jak na razie ladnie zasypia, troche sie powierci, pomruczy cosik i chrapie.... Rano taki jest ruchliwy ze praktycznie przekrecony lezy o 180 st. :ico_haha_02: Zebow tez na razie nie widac....

Czy Wasze dzieciaczki tez tak smiesznie kreca glowa, jakby mowil "nie, nie, nie"..... ?

Ach.. no i wreszcie wyczail ze nozki sie bierze do buzi... :ico_brawa_01: :-D

Musze go pochwalic po od kilkunastu dni wszystko ladnie zjada, i zupki i deserki i kaszki i mleczko - wszytsko mu pasuje.... :ico_haha_01:

Mielgo dzionka!!

[ Dodano: 2008-07-04, 08:46 ]
Zapomnialam napisac!! Mariola sliczne zdjecia!!!
Kiedy Iwonka do nas zajrzy??

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

04 lip 2008, 09:09

Dziewczyny witam sie tylko i ide wstawic pranie,zjesc uszykowac dZieci i siebie i jade po ten filmik z kamer i na policje :ico_noniewiem: jejku jak ja nie lubie takich spraw załatwiac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 lip 2008, 09:19

witam i Ja,
dzisiaj na noc dałam Artura Marcinowi, niech wie jak to jest wstawać do niego i wogóle, najpierw widziałam że był w łóżeczku a później go do siebie wziął (bo ja to do drugiego pokoju uciekłam), no i dzisiaj miał lepszą noc bo spał, z pobudkami ale do 8-mej. U nas leje od nocy i właśnie niedawno przestało ale jest fajny chłodek chociaż teraz :-)

pinko, House tak naprawdę zaciekawił mnie dopiero od tej trzeciej serii tak bardzo

mariola, ekstra zdjęcia :ico_brawa_01:

Fintifluszka, Artur narazie się kręci tylko wieczorem ale też nas czekać będzie niedługo trudne zasypianie pewnie

mz74, mój nie mówi 'nie' tylko 't t t', jeszcze nie 'tata' ale wiem że to powie najpierw bo m jeszcze nie wypowie

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

04 lip 2008, 10:04

Hej!
Witam się i ja :-D Straszna burza u nas w nocy była, aż mi się Karolek obudził. Na szczęście pokręcił się i spał dalej. ooo to już popisałam....odezwę się później..papa!!!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 lip 2008, 11:12

Karolku wszystkiego najlepszego na pół roczku :ico_prezent: :ico_tort: rośnij zdrowo słoneczko.

Artur sobie właśnie usnął, założyłam mu dresik na 12/18 mcy i jest dobry, no jakaż to rozmiarówka zawyżona :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 lip 2008, 11:21

Jolka współczuję całej sytuacji :ico_olaboga:

Kaśka
jak Nadia już tak na czterech się podnosi to ładnie-Ona już siedzi?

A właśnie... u nas o 23 zaczęło błyskać, wyskoczyłam na balkon bo cały był w wysuszonych już ciuchach-i na szcęście, bo całą noc lało jak z cebra, a tak grzmiało, że chyba bardziej nie mogło :ico_noniewiem: Gabriel się obudził i musiałąm Go wziąć do łóżka, a tak ładnie spał u siebie... co błysnęło, albo zagrzmiało to do okna się odwracał, w końcu chyba ząbki mu zaczęły dokuczać i się rozmarudził, od 5 nie chciał już spać, ale po takiej nocy uśpiłam Go suszarką jeszcze na trochę, bo nie dałabym rady wstać... w sumie o 6-tej wstaliśmy na śniadanie

No i oczywiście wszystkiego najlepszego dla Karolka z okazji szóstego miesiączka :ico_brawa_01:

ostatnio myślałam o tym, że do pół roku jak się mówi, że dziecko ma 2-3, 5 miesięcy to jest taki berbeć malutki, ale 6,7... to brzmi już tak poważnie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-04, 11:22 ]
A Gabcioch przed chwilką usnął mojej mamie na ramieniu, bo jej tu piosenki jacka Lecha puszczałam-ukochany mojej mamy :ico_oczko: tak się kołysała, że mi dziecko uśpiła :ico_haha_01: już w łóżeczku drzemie

[ Dodano: 2008-07-04, 11:24 ]
założyłam mu dresik na 12/18 mcy i jest dobry, no jakaż to rozmiarówka zawyżona :ico_haha_01:
zauważyłam, że to tak jest-zależy od firmy, Gabriel nosi 80, ale niektóre 74-na przykład z H&M są jeszcze na niego dobre

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 lip 2008, 11:29

Wszystkiego najlepszego dla Karolka dużo zdrówka :ico_buziaczki_big: Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 lip 2008, 13:08

s u nas spowrotem duszno, słońca nie ma ale oddychać też nie ma czym :ico_olaboga: Króliczek mój mały się rozpłakał bo mama nie chciała wziąć na ręce to teraz go wsadziłam do fotelika i bujam, jakoś narazie siedzi.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 lip 2008, 15:23

czesc u nas lalo cala noc i dopoludnia naszczescie dach nie przemokl.Julka pojechala spac do babci narazie pa wpadne pozniej

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość