Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

25 kwie 2007, 20:12

Maggie masz calkowita racje ciesze sie ze zyje tutaj w Niemczech bo musze pochwalic ten kraj ze bardzo dbaja o pacjentow i sa szybcy w dzialaniu i do tego mili znaja sie na rzeczy i wiedza co i jak i po prostu szybko reaguja a w Polsce to tak olewaja nie urazajac nikogo :ico_oczko: Bedzie dobrze musi byc staram sie nie przejmowac chociaz to nie jest latwe ale dzieki za mile slowa Maggie

Jakos tutaj pustki no nic mi dzien ogulnie jakos tak szybko zlecial bylam w naszym ogrodku z malutka Nicole i ona caly ten czas praktycznie przespala ale to fajnie nawet bo ja moglam w spokoju poczytac moja ksiazke "Wyznania Gejszy " Po prostu ksiazka ta mnie wciagnela i jest fajna i jak ja przeczytam juz cala a nie zostalo mi do konca duzo to potem obejrze sobie film na dvd i bede miala super porownanie ale to potem...
Jakos tutaj pustki ostatnio niewiem czy to moja wina ze was wszystkie odstraszam ta moja nerka no ale wracajcie i piszcie kobietki Paaa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 kwie 2007, 20:28

cześć Baboski kochane, nasz Księciunio juz spi...wogóle to padł mi na rękach jeszcze zanim Go wykapaliśmy :ico_oczko:
Potem kąpiel , siedział dzisija w wanience prawie pół godziny... aż mu się skórka na paluszkach pomarszczyła...no i oczywiście awanturka była jak Go wyjełam :-D
Iwonuś ja myslę tak że byś dała jeszcze przez dzień (góra dwa) te leki a jak sie nic nie zmieni, to idz jeszcze raz z małym do lekarza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

25 kwie 2007, 20:30

iwonap, JEZEKI TO TYLKO KUPKI naa dzień to chyba nie jest źle .... chyba masz racje - po czy ma robić więcej ?? ale wydaje mi sie ze po marchwaiance nie powinny być az tak wodniste ... dawaj Siwulkowi duuuużżżooooo pić ....duzo wody mineralnej ....

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

25 kwie 2007, 20:38

Kristi, trzym sie..bedzie dobrze
ja tez czytalam wyznania gejszy..ksiazka super..film.....mmmm..sama zobaczysz!!!! ale ksiązka super
iwonap, dobrze ze juz po zabiegu....mam nadzieje ze dobrzes ie czujesz
co do kupek to ja sie kompletnie na tym nie znam...matus robi bardzo rozne...rano twarda jak beton..a po poludniu wodnista :ico_olaboga: :ico_olaboga:
super ze jedziecie na kilka dzionków....my tez dzis zarezerwowalismy domek nad jeziorem od czwartku przyszlego do niedzieli

[ Dodano: 2007-04-25 ]
milego dzionka baboski!!!
ja uciekam :ico_prasowanko: :ico_prasowanko: :ico_prasowanko:

papa

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

25 kwie 2007, 21:02

no wlasnie aginka w kupce to sama woda i marchewka ....nie wiem ....w piatek i tak mam isc do kontroli wiec zobaczymy .....jeszcze jutro musi byc na diecie ....bo lekarkakazala 3 dni a do piatku leki wiec zobaczymy.......
nie wiem czy to przez ta chorobeczy maly jest glodny ale strasznie sie lepki zrobil i marudny .....a jak juz sie rozryczy to koniec tak ze sie tai i pada ze zmeczenia i spi......
strasznie duzo tez spi w ciagu dnia ......i niestety nie chce pic.. :ico_placzek:
przedtem pil nawet po 500ml na dzien soczkow i herbatek a teraz jak 100 to duzo ....nie licze juz tych porcji w ktoorych sa lekarstwa .....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 kwie 2007, 21:51

dziewczynki ale WAM zazdroszcze tych Mazur :ico_noniewiem:
Ja uwielbiam nasze mazury, jeziorko, namiocik...super sprawa...wiecie ze ja nawet lubie ryby łowić :ico_haha_01:
iza, mój antos tez ma rózne kupy raz taka raz taka...więc to chyba norma.
Dobra dziewczynki to ja tez sie żegnam
do juterka buziulki dla WAS :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :516:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

26 kwie 2007, 07:34

Hej baboski
Iwonap, biedny mały Pituś tak się męczy - nic ci nie doradze bo pojęcia zielonego nie mam w tej dziedzinie :ico_noniewiem:
W każdym bądz rqazie zdrówka życzę :ico_buziaczki_big:

Fajnie macie dziewczyny z tym wyjazdem :ico_brawa_01:
Maggie, to się musimy kiedyś na mazury na połów wybrać - ja też rybak jestem z zamiłowania :-D

Aginka a co tam u was słychać ???
czytałam że bociany się kręcą :ico_smiechbig:

[center] Obrazek

[size=150] BABOS DESPERADOS TABELOS [/size][/center]

[size=150][center]13 : 11 [/center][/size]
NICK--------- SKARBEK------- URODZONY--- WAGA--- WZROST--- ZĄBKI
Edyta82.............Oskarek............22.04.2006........????.............??...........5
Boranna.............Wojtuś..............20.05.2006........7,20...........73............2
Maggie...............Antonio.............24.05.2006........9,74...........................4

Delfina................Maya................31.05.2006.......9,80...........83............1
.
Paulina83............Kacperek..........07.06.2006........9,40............74...........8
Reniia1501..........Wojtuś..............07.06.2006........10,50...........76..........5
Paulina446..........Kacper..............09.06.2006........????...........??...........??

Mama_Kingi.........Kinga...............15.06.2006.........8,90............71..........2

Missdee...............Maciuś..............17.06.2006........9,00...........??...........2

Zubelek...............Gabrysia..........21.06.2006.........9,00...........76..........brak
Kaola..................Nicola...............25.06.2006.........8,20...........72..........2
Elwira22..............Zuzia...............28.06.2006.........10,00...........86..........2

Dagusia..............Casper..............30.06.2006.........????...........??............??
Iwona.................Piotruś..............03.07.2006..........10,30...........80...........7
Paulaa ...............Dominik............03.07.2006.........12,00........74...........3

Abyss.................Monika..............03.07.2006..........8,50...........76...........2

Wisniowamama....Igorek.............04.07.2006...........8,70...........82............2

Madzisko.............Ania.................7.07.2006..............??........??.............2

Diem..................Kourosh............08.07.2006............9,30........??...........7
Iza ....................Mateuszek........14.07.2006............ 9,30......79............4

Kristi..................Nicole................25.07.2006...........11,00......76............2
Aginka................Malwinka..........27.07.2006............9,00......74............2
Mama Emilki........Emilka..............07.08.2006...........7,70..........69..........6
Justyna25...........Adrianna ..........12.08.2006...........7,26...........66...........brak
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2007, 20:21 przez kaola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

26 kwie 2007, 08:42

cześć Dziewczyny.
U nas wszystko bez zmian. Pogoda się zrobiła superancka, więc nie siedzimy w domu. A rano niunia tak wspaniale śpi po tych spacerach. Wczoraj zasnęła po 22 i teraz jeszcze śpi... A wczoraj to aż do 9 spała :ico_brawa_01:
iwonap, myślę, że te kupeczki takie, że Pieciunia nie je nic konkretnego. Tylko szkoda, że tak malutko pije.
Ja tak bliziutko Mazur mieszkam, a marzę o "wielkiej wodzie". Latem wybieramy się nad morze :ico_haha_01: . Jeszcze dokładnie nie wiem kiedy i gdzie. Szukam ofert przez internet. Są fajne, ale mój mąż jeszcze nie wie kiedy pójdzie na urlop. Ja już cała jestem nad Bałtykiem...
We wtorek byłam u swojego ginekologa na "przeglądzie" i wypytałam go o jego zdanie na temat kolejnej ciąży. Jest za... No i ja już myślę, że za 2-3 miesiące zaczniemy starania. Kinga tak się cieszy i przeżywa jak widzi dzieci...

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

26 kwie 2007, 09:33

Mama_Kingi pisze:cześć Dziewczyny.
U nas wszystko bez zmian. Pogoda się zrobiła superancka, więc nie siedzimy w domu. A rano niunia tak wspaniale śpi po tych spacerach. Wczoraj zasnęła po 22 i teraz jeszcze śpi... A wczoraj to aż do 9 spała :ico_brawa_01:


no to super.....tak wam dziewczyny zazdroszcze jak to czytam
to samo jak przeczytalam ze Nicolka Christi tez pieknie spi
a moj matuś to do spania jest oststni...w dzien spi rano i po poludniu max 1,5 ha..najczesniej to niecala godzina.....i do tego nie chce spac w domu....placze marudzi i nie zasnie...wiec siłą rzeczy idziemy na spacer i wtedy spi.....tak wiec w domu nic nie zrobione bo nie mam kiedy ....jestesmy caly dzien na spacerach..matuś oddycha swieżym powietrzem...a to i tak nic nie daje jesli chodzi o spanie


do tego jest taki męczący....rano wstajemy o 6 i matus jest wtedy pelny energi..ja mam czas na neta i obiadek nawet zrobie..ogarne tez mieszkanie...no wlasnie......juz nie...bo od jakiegos czasu mati rano jest taki płaczliwy i męczący..marudny..chce tylko na ręce..nic nie jestem w stanie zrobic..tylko go do 9 nosze i nosze
teraz lezy w lozeczku...moze zasnie..ale wątpię..jak nie to idziemy na spacer

juz sama nie wiem czy to ząbki czy co....naprawde jest masakra....a najlpesze jest tp ze jak tylko ktos do nas przyjdze....to matuś od razu radosny i szczesliwy....moze mu sie po prostu nudzi ze mną???

[ Dodano: 2007-04-26 ]
a ja nawet sie nie przywitałam tylko już od razu sie zale

maggie kaola wy nic mi nie mówicie o rybach bo mój mąż jest maniakiem wędkarstwa i czesto mi przez to z domu ucieka i wlasnie przez to bardzo sie ze sobą kłócimy

matuś zasnął...hurra...choc z 40 min oddechu

[ Dodano: 2007-04-26 ]
Mama_Kingi, super...bedziemy ci kiblicowac w staraniu i dzidziusia....

mój Mateusz tez bardzo jest za dziecmi....jak tylko zobaczy jakąś dzidzie to az sie trzęsie..w ogole to jest bardzo kontaktowy i towarzyski.....moja mama mi wczoraj pomysl podsunęla..zeby od wrzesnia dac matusia do predszkola na 4 godzinki od 8 do 12.....wiem napewno ze by mu to dobrze zrobilo bo on wprost sie rwie do innych dzieciaczkow.....ale boje sie bardzo chorób w złobku......co o tym myslicie????

[ Dodano: 2007-04-26 ]
trzymajcie sie laseczki..miłego dzionka!!!!! :ico_buziaczki_big:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 kwie 2007, 10:07

cześć dziewczynki :ico_haha_02:
U nas nocka całkiem dobra, wogóle widzę że Antoś coraz lepiej przesypia, tylko dzionki są różne, raz potrafii spać bite dwie godzinki, a raz 20 minut w ciągu dnia i koniec :ico_oczko:
iza pisze:moja mama mi wczoraj pomysl podsunęla..zeby od wrzesnia dac matusia do predszkola na 4 godzinki od 8 do 12.....wiem napewno ze by mu to dobrze zrobilo bo on wprost sie rwie do innych dzieciaczkow.....ale boje sie bardzo chorób w złobku......co o tym myslicie????

iza, ja uważam to zabardzo dobry pomysł, dziecko jak przebywa z innymi dziećmi, to lepiej się rozwija, nabiera śmiałości, (bo przecież nieśmiałość jest nabyta)
A jeśli chodzi o choroby to ja też się boje, ale przecież nie bedziemy wiecznie chuchać na nasze Bziczki...
Ja własnie dzisiaj idę się dowiedzieć o jeden żłobko-przedszkole , bo tu są takie żłobki dla dzieci od 0 - 5 lat.
kaola pisze:Maggie, to się musimy kiedyś na mazury na połów wybrać - ja też rybak jestem z zamiłowania :-D

Oj musimy Kaolcia musimy...wiecie co mnie własnie mąz zaraziłam rybołóstwem :ico_haha_01:
Ale wiem ze są ludzie którzy nie widza w tym nic fajnego, tylko nudy...a mnie rto uspokaja :ico_oczko:
Ale niejestem jakąś maniaczką :-D
Mama_Kingi, no to pieknie Twooja Niunia śpi :ico_brawa_01:
Marzę o pospaniu sobie do 9 :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość