julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 lip 2010, 18:10

Martalka, mmarta, moja teściowa też ostatnio poruszyła kwestię smoczka. Narazie się zaparłam, ale nie wykluczam ewentualności podania go małemu później - jednak to jest jakaś wygoda - zobaczymy :ico_noniewiem:

mmarta, głaskać ja też próbowałam - czasami pomaga - spróbuję też tak jak radzisz delikatnie poklepać! Jejku wszystkiego spróbuję oby tylko nauczyć Igorka odbijać :ico_sorki:

Mój książe znowu prawie calusieńki dzień przespał - już się boje nocy - pewnie znowu będzie mi słodkie minki robił i czuwał żeby mamusia się czasem nie wyspała :ico_haha_01:

KAROLINKA URODZIŁA NIKOSIA!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Szczegóły w Radosnych ogłoszeniach!

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

09 lip 2010, 19:29

Trzymam kciuki za karo-22 ;) ostatnia nam się została chyba ;)

Oto fotki nasze:

Obrazek


Maleństwo w drugiej dobie swojego życia ;)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

09 lip 2010, 20:52

o jasny gwint, a ja nie wiedziałam o tym dziale 'radosne ogłoszenia' :ico_haha_01: ja tylko nasz i damiankowy watek odwiedzam na tym forum (czas, czas, czas).
Ale niniejszym- dziekuję spóźniona za wątek i gratulacje dla nas :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

Na razie się nie zapowiada, ze będę w okolicach sklepu ze smoczkami, więc moze sprawa cyckania się jakoś rozwiąże sama?? ehhh

Pytanie mam :-D Czy jak wasze dzieci robią kupkę to leci ona w postaci piany? po chwili wygląda jak to kupka, ale jak wylatuje to się jakby pieni :ico_noniewiem: nie wiem co myśleć...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 lip 2010, 20:55

Samanta, Laura jest cudowna! ma takie slodkie duże oczka. Można się w nich zakochac! uracz nas większą ilościa zdjec tego cudasnego bobaska! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

09 lip 2010, 20:57

Samanta, więcej fotek proszę !!! cud maleńki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 lip 2010, 20:59

Martalka, u nas z pewnoscia nie leci żadna piana. :ico_nienie: aż mnie zaskoczyło twoje pytanie o tą pianę :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

09 lip 2010, 21:22

no, wygląda to jak piana... kupka z masą pęcherzyków powietrza.
zastanawiam się czy jakiegoś espumisanu jej nie podawać... a może to jeszcze po antybiotyku?? niby dożylnie miała, więc do kup ma się to nijak, ale kto wie?

dzisiaj bratowa obroniła pracę i zaprosili nas na 20 tą. No i nie poszliśmy. Godzina dla niedzieciatych :ico_haha_01: Z małą jeszcze bym poszła, bo i tak śpi. Ale chłopaków potem kąpać to masakra (im później tym gorzej). O 20 zaczęliśmy "akcję" a dopiero teraz posnęli :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 lip 2010, 21:59

Martalka, chyba juz wiem o co ci chodzi. A to są takie luźne kupki? takie wodnite bardziej? czy geste? bo Tobi w szpitalu tez mial chyba takie kupki o ile sobie przypominam. i chyba masz rację, że to wszytsko skutek antybiotyku.

No 20ta to rzeczywiście nie dosc przyjemna godzina jak na dzieciatą parę. :ico_nienie: z jednej strony by sie poszlo i z checia odpoczelo od obowiazkowo i pieluch, ale niestety trzeba teraz myslec o dzieciach a nie o swoich zachciankach.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 lip 2010, 22:16

Samanta, Laura jest przeurocza!!! :ico_brawa_01: Cudne dzieciątko! :-D

Martalka, piana powiadasz :ico_noniewiem: - nasze kupki wyglądają jak jajecznica tyle że raz żółte, a raz zielone i też nie wiem co o tym myśleć, ale piany nie zauważyłam :ico_noniewiem:

Igorek dzisiaj 2 razy zwymiotował cały pokarm co zjadł :ico_olaboga: Zastanawiam się dlaczego - niby nic w diecie nie zmieniałam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 lip 2010, 23:03

Samanta, jaka sliczna coreczka :ico_brawa_01: usteczka jak malowane :-D
karo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jest jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ogromne gratulacje :ico_brawa_01:
Martalka, a milenka ma kolki ???? bo to jakby powietrze ta piana pewnie nalyka sie duzo a moze po antybiotyku :ico_noniewiem:
julchik22, ja sie dowiedzialam ze u takich maluszkow zielona kupa to dlatego ze pija duzo tego pierwszego wodnistego pokarmu - wiec moze opija sie tej wody co na poczatku leci i dlatego kupka zielona - a co do wymiotow...albo za duzo je albo no wlasnie mi sie tez tak zaczeko kolo 2 tygodnia zycia ( nadwrazliwosc na bialko pojawia sie miedzy 2 a 6 tygodniem) przeszlo jak przestalam jesc bialko...
oczywiscie nie mowie ze Twoj synus to ma :ico_nienie: to tylko moje wywody :-) pisze co wiem :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość