Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 mar 2007, 22:08

Mosob liczę na to że jutro będzie więcej słoneczka we mnie :-D Idę ją połozyć spać i sama tez chyba to zrobię. Buziaczki kobietki i maluszki

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

29 mar 2007, 22:09

Asiu, w Języku Niemowląt Tracy Hogg - Riterka u góry link wkleila jest podział na rózne osobowości niemowląt - i ja obstawiam, że Wiki to aniołek :)
Zmęczona jesteś stąd ta kłótnia z mężem :(
JA Cię rozumiem bo tez ciągle sama z JAsiem siedzę, babcie o 100 km od nas mieszkają,
ja nie mogę sie wyrwać nigdzie - tak żeby Daniel mnei zastąpił bo karmię piersią,
rozumiem Cię,że Ci cięzko, bo mi też.... ale jeszcze troszkę, dzieci pójdą do przedszkola i wtedy odpoczniemy :-D

ale po świętach zostajemy 2 tyg u rodziców, bo Daniel wziął urlop, już nie mogę sie doczekać :ico_brawa_01: Tylko za Wami będę tęskniła bo rodzice nie maja internetu :(

[ Dodano: 2007-03-29 ]
idę poczytać knige i też zaraz się położę, chłopaki dawno śpią :)

dobrej nocki Wam życzę i do jutra!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 mar 2007, 22:16

Eluś ja czekam tylko na święta u rodziców, bo wiem że tam znów dziadki obskoczą Wiki a ja odpocznę :ico_haha_01: Kochan wiem co to znaczy być wciąż samej. Zaraz zobaczę sobie link :) mała zasnęła normalnie w 3 minuty :-) wiec troszkę pobuszuję w sieci.
Jak będzie Ci smutno bez netu to pisz, albo dzwoń do mnie :-D ja mam ten sam problem, u rodziców kiepsko chodzi net, ale z drugiej strony odpoczywam od monitora :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

29 mar 2007, 22:17

Elu bedziemy tesknic a babcie Jasia ci rozpieszcza

ale ty odpoczniesz :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

29 mar 2007, 22:30

Znowu musiałam nadrabiać.Ale już skończyłam i spać mi się chce.
Piszecie mi tu o żywczykach,aniołkach i średniaczkach z książki a ja nie mam jej dalej.Z tego pdf-u mi się nie otwiera.

Poproszę Jolu o mail :ico_sorki:

Asiu i Elu mam ten sam problem co wy.Ja siedzę sama od 7:30 do 21 przeważnie.

Uciekam spaciu.Kolorowych snów.

[ Dodano: 2007-03-29 ]
:516: :555: :555: :516:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

29 mar 2007, 22:36


Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

29 mar 2007, 22:36

no nie zżarło mi maila i muszę od początku :ico_zly:

przede wszystkim :ico_prezent: dla Konrada, Dominisia, Kubusia i Jagódki

Maritko, mocno trzymam kciuki za :ico_ciezarowka: MOCNO MOCNO

Asiu- życzę Ci jak najwięcej obecności męża, żebyś mogła poświęcić czas tylko dla siebie i złapać tchu. I nie miej kochan wyrzutów sumienia z powodu takich myśli, bo są one całkowite naturalne. Niedługo nasze dzieciaczki przestaną być tak absorbujące, albo zaczną w inny sposób :509: i zatęsknimi jeszcze za tymi czasami, a póki co weź książkę, idź do parku i wczuj się w wiosnę. Dla Was :ico_buziaczki_big:

Mam nadzieję, że nasze chorowitki już się wykurowały

:ico_zdrowko: za nowe ząbki

U mnie w domu typowy żywczyk, który nauczył się szarpać za włosy, a wydając dźwięki krzyczy tak głośno, że mi uszy pękają. Słodziuch mój kochany


Poza tym ostatnio w ogóle nie mam czasu. Z Kubą wychodzę już dwa razy dziennie na spacer. I skubaniec już się wiatrem opalił. Niedługo zacznę chodzić na działkę, to zapraszam na grilla i szaszłyczki i pieczone ziemniaczki, no i oczywiście :564: .
Poza tym niedługo wracam do roboty :ico_placzek: i chcę cały czas poświęcić dla synka. Ale strasznie za Wami tęsknię i myślę o Was. I śniła mi się JOla, która wjechała na klomb, zgubiła opony, ale nie przyznała się do tego (skądś to znam) :-D

Więc przepraszam, że nie wymieniłam WAs wszystkich, za to wszytskie mocno
całuję :588:

I idę lulać :zzz:

[ Dodano: 2007-03-29 ]
Anetko- ja też poproszę od Ciebie zdjęcia, bo nie dostałam... :cry:

A wyjaśniło się, co z naszą Gosią?

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

29 mar 2007, 22:38

:ico_smiechbig: to ja tez będę o Joli śnić...
Margo, jakie super zdjęcie.... NARCYZEM będę?

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

29 mar 2007, 22:41

już jestem... Jak Kuba zobaczy siebie na zdjęciach, to michę cieszy

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

29 mar 2007, 22:48

to moja nie bardzo jarzy z tymi zdjęciami, ale bardzo lubi muzykę słuchać i nawet da się podpuszczać i jak mówię... siala la la la (znaczy jakoś śpiewam) to tańczy salsę :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości