Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 gru 2009, 12:45

Pruedence, to w razie czego może już zacznij chodzić po schodach, co? ;-)

mam nadzieję, że dzewczyny ze swoimi maluszkami jak najszybciej wrócą do domku i będą mogły się cieszyć rodzinną atmosferą i spokojem. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

26 gru 2009, 13:37

Niestety Inia dalej jest w szpitalu,bo Wiki ma zoltaczke i opala sie pod lampami.No i fatalne wiesci od Shivy,niestety znowu jest w szpitalu z Justynka,bo malutka zlapala infekcje i dostaje antybiotyk
ehh biedne dziewczynki, oby im to jakoś los wynagrodził...żeby już dzieciątka nie chorowały więcej :ico_sorki:
A jak wasze swieta???
obiadam się i raz poszłam na spacer, ale ciężko się już chodzi bo czuje taki uciska na dole...

[ Dodano: 2009-12-26, 12:41 ]
ahh ps. pokaże jak wyglądam :ico_oczko:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

26 gru 2009, 14:15

hej dziewczyni ja nadal w dwupaku :ico_oczko: maz mi sie pochorowal na dodatek :ico_chory: :ico_placzek:
wspolczuje dzidziom w szpitalu,oby szybciutko wyszly i juz nie chorowaly :ico_sorki:
ja wczoraj na wadze stane;lam-70kg :ico_szoking: tyle to ja nigdy w zyciu nie wazylam :ico_olaboga: ale co sie dziwic przy moim swiatecznym obzarstwie :ico_oczko:
zycze wam kolejnych spokojnych dni i lekkiego rozpakowywania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 gru 2009, 15:10

barbapuppa, ja nie na diecie a jesc jakos nie mam ochoty,normalnie w szoku jestem,wszystko pyszne a ja wogole apetytu nie mam :ico_szoking: Jak nie ja :ico_wstydzioch:

Pruedence, to fajnie,ze dobrze,ze czujesz - ja niestety skurcze mam ale oczywiscie neregularne,brzuch sie stawia,troszke mnie czysci i tak wciaz cos - ale nic konkretnie :ico_zly:
Andrzejek tez zadowolony z prezentow,i mimo,ze swieta spedzamy sami,to prezenty dla niego rodzina dala duzo wczesniej,wiec tez sporo tego wyszlo :ico_brawa_01:
mam nadzieję, że dzewczyny ze swoimi maluszkami jak najszybciej wrócą do domku
- my tez :ico_sorki:

anusiek, super wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A nawet wygladacie :ico_oczko:

dorotaczekolada, zdrowka dla meza,no i fajnie,ze jednak Lenka czeka i nie chce na swieta do szpitala :ico_oczko:

Nasz Andrzejek dzis chodzi i dziekuje za prezenty,pocieszny jest - "dziekuje mamusiu,ze kupiles duzy autko dla Andrzejka", "dziekuje tatusiu,ze kupiles kolejke dla Andrzejka" a jak poszlismy do kosciola ( miedzy mszami,kiedy kosciol byl pusty,zeby sie pomodlic i pokazac malemu,ze swieta,to nie tylko mikolaj i prezenty,to na widok duzego aniolka z ogromymi skrzydlami, powiedzial,ze to motylek :ico_olaboga: No i najwieksza radosc,to murzynek,ktory dziekuje za wrzucenie pieniazka :ico_noniewiem:


Dzis czuje sie dziwnie,w nocy spalam niespokojnie,jestem jakas taka dziwna,tzn dziwnie sie czuje...ale to moze swiadomosc tego,ze jutro termin mam tak dziala :ico_oczko: No w kazdym badz razie nie rodze poki co :-D

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

26 gru 2009, 16:17

witam w drugi dzień świąt:)

[ Dodano: 2009-12-26, 15:19 ]
załączyłam zdjęcie mojego ssaka maleńkiego.
nie wiem jak to zrobić... tak jak Wy załączacie zdjęcia :ico_szoking:
muszę się dokształcić.
gorąco Was pozdrawiam :ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-12-26, 15:24 ]
no i czas zmienić suwaczek :-D

[ Dodano: 2009-12-26, 15:25 ]
pozdrawiam raz jeszcze... muszę powysyłać mailem troszkę fotek... już się wszyscy dopominają... a tu czasu nie było :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 gru 2009, 16:34

meg, musisz sobie wgrać zdjęcie na serwer - najlepiej na ten najpopularnijszy darmowy - http://imageshack.us

kilkasz na szare okienko z napisem BROWSE otwiera ci się okienko, z którego wybierasz zdjęcie do wgrania na serwerek, klikasz na START UPLOAD! i się ładuje.
potem wybierasz adres url zdjęcia czyli to całe http://..... coś tam, coś tam - kopiujesz go.
tutaj masz taki skórt na forum jak IMG. kilkasz na tą ikonkę i powinno ci wyskoczyć dodatkowe okienko, w które wklejasz adres właśnie URL tego zdjęcia wgranego. i akceptujesz dodanie postu i tyle. zdjęcie nam się pojawia w całej okazałości.


POWODZENIA! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 gru 2009, 16:40

Anusiek- fajne zdjęcia, bardzo ładnie wyglądasz

rybka- to może się coś u Ciebie rozkręci jeszcze w tym roku.

dorotaczekolada- ja już ważę 77kg, więc twoje 70 brzmi dla mnie superowo :ico_brawa_01:

Ja właśnie wysłałam Tosie z Markiem, żeby poszli oglądnąć żywa szopkę, bo u nas franciszkanie w tym roku mają zwierzątka z zoo i taka żywą szopkę :-D
Ja się poczułam popołudniu gorzej ale to chyba z przejedzenia, brzuch twardy jak skała, ale skurczy brak.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 gru 2009, 18:10

meg, sliczna coreczka w avatarku :ico_brawa_01:

Mozesz tez na stronie www.fotosik.pl sie zarejestrowac i tam zdjecia wgrywac :ico_sorki:

Pruedence, super,zywa szopka - juz widze jak Jedrus by sie cieszyl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
brzuch twardy jak skała, ale skurczy brak.
- ja mam tak juz od 3 tygodni,wciaz brzusio twardy ale bez skurczy,albo pojedyncze i nieregularne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 gru 2009, 19:30

Jednym słowem naszym dzieciom się nie spieszy, ale z drugiej strony mnie to dziwi bo wszyscy mówili, że drugi poród to wiadomo czego się spodziewać i że szybciej, a tutaj zupełny dezorient.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

26 gru 2009, 19:33

Cześć Dziewczyny :-D

My nareszcie w domku :ico_sorki: Szczęśliwa jestem na maksa, ale i pełna obaw jak to będzie, czy damy radę (już sobie wkręciłam, że chyba pokarm przestał mi się zbierać :ico_puknij: ). Szczegółowy raport z porodu napiszę jak będę miała dłuższą chwilkę.

Monika25 Wielkie gratki dla Ciebie i Oliwki :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 18 lip 2010, 21:36 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość