Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 lut 2011, 08:30

kurcze wkrótce zostanę tu sama :ico_noniewiem:
nie martw się, jeszcze ja tu będę, więc nie 1,2,3, tylko 4 ;-)
Tynusz1, nie dziwię się, że chcesz już rodzić, ja też bym chciała. A co do babci, to niezła jest... współczuję.
Chcialam tylko powiedziec ze Manenka z Nell w szpitalu
bidulka maleńka... oby szybko wyszły do domu, kciuki zaciśnięte.
mam nadzieję, że jest to do całkowitego wyleczenia, oby :ico_sorki:
to się leczy operacyjnie.
nie raz mam ochotę powiedzieć - "to trzeba kupić"
no babcię masz niezłą, a dlaczego ona akurat do Was na tą zimę się zwala, nie nikogo innego??????? Jej chyba bym oszalała z taką kobitką w domu, dobrze, że my sami mieszkamy :ico_sorki:
dziewczyny wy też macie takie napuchnięte nogi jak ja???
na szczęście nie puchną mi :ico_sorki: daj znać, co Ci gin powiedział.
Wczoraj forum nie działało cały wieczór, ale zła byłam przez to... :ico_zly:
Jak się macie dzisiaj dziewczynki? Ja miewam skurcze, ale pewnie nic dalej nie wnoszą, z mężulem robimy ostatnio za radą położnej miłe wieczory we dwoje, ale i to nie pomaga, jak na razie, ale przynajmniej jest miło i fajnie :-) Dzisiaj mam zamiar spakować torby do szpitala i przygotować się już tak na full, żeby się o to nie martwić i ciągle modlę się o SN :-)


Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

08 lut 2011, 09:17

Moje nogi tez ostatnio caly czas napuchnieta sa, nawet po nocy, tak ze kostek nie widac, ale przy Oliwce bylo gorzej (pewnie dlatego ze lato i upaly), wygladaly jak prawdziwe nogi sloniowe, w kostkach to ze dwa razy wiecej ich bylo (az sie dziwilam ze tak mozna :-D )
Tynusz, ja jestem z tych konkretnych kobitek i postawilabym sprawe jasno. W koncu dostaje co miesiac kase, potrzeby ma pewnie jak wiekszosc staruszkow, wiec co ona zamierza, trumne sobie stowkami obkleic czy co?
Jak jej tak szkoda, to niech oddaje polowe albo 1/3 przeciez w sklepach za darmo nie daja. A jeszcze jak mowisz ze M nie ma stalej pracy, to juz w ogole. Ja wiem jak to jest na wszystkim oszczedzac i wiem tez ze to nie sluzy zwiazkowi, bo nieraz czlowiek by sobie odpuscil, w koncu pracujemy, to chociaz niech mamy z tego cos. A tak to wiecznie trzeba się martwić czy wystarczy, a juz najgorzej jak dziecko sie urodzi, bo wiadomo czlowiek pcha w te swoje skarbenki :ico_oczko:
nie martw się, jeszcze ja tu będę, więc nie 1,2,3, tylko 4
No i coraz wiecej nas :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

08 lut 2011, 10:04

siunia napisał/a:
Chcialam tylko powiedziec ze Manenka z Nell w szpitalu
bidulka maleńka... oby szybko wyszły do domu, kciuki zaciśnięte.
trzymam mocno. Biedne maleństwo :ico_olaboga:
anijka rozpakowana
no :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czekamy na opowieści
Cytat:

dziewczyny wy też macie takie napuchnięte nogi jak ja???
mi puchną nogi, ręce i twarz. Pierwszy raz spuchłam tak okropnie w nowy rok. Nawet kupiłam buty o rozmiar większe i już są za ciasne :ico_szoking: miałam dużo bakterii w moczu i białko ale ciśnienie raczej ok. Miałam mierzyć codziennie żeby nie przekroczyło 140/90. Robiłam kupę badań na nerki i wszystkie wyszły prawidłowo a po antybiotyku mocz też wrócił do "normy". Wczoraj byłam u gina - stąd taka mądra jestem :-D powiedział mi że jeszcze kilka lat temu takie puchnięcie uważano za patologię i kierowano kobiety do szpitala, ale u mnie wyniki niczego niepokojącego nie wykazały więc poprostu kwalifikuję się do grupy kobiet które po prostu "tak mają". Blanka, życzę Ci żeby i u Ciebie nie wykazało zatrucia ciążowego.
No i coraz wiecej nas
to ja się też dopisuję na co najmniej 10 dni. U mnie szyjka miękka ale jeszcze dobrze trzyma - następna wizyta 16 lub 17.

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

08 lut 2011, 10:11

Ide zaraz do połłożnej. Powiedziała zę coś wyczaruje swoimi sposobami i albo zadziała albo wróce po torbe do domu ( mieszkam jakies 7 minut spacerem od szpitala ) i przyjde na oddział sie położyć :ico_noniewiem: Wiec pewnie w koncu mi i tak wywołają :ico_placzek: I taraz kurcze sie zastanawiam. Czy jak podadza oksy to znieczulenie prosić czy nie. CHciałabym bez ale strasznie sie boje ze powtórka z rozrywki bedzie.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

08 lut 2011, 10:47

Wczoraj forum nie działało cały wieczór, ale zła byłam przez to... :ico_zly:
Ja to samo miałam wściekła byłam
Czy jak podadza oksy to znieczulenie prosić czy nie.
Kochana proś bo brzy wywołaniu bardziej boli tak i tu położna powiedziała nakłucie może Ci zrobić a kiedy będziesz potrzebowała poda ci lek ja radzę jednak zdecydować się bo przy wywołaniu nie mamy możliwości przyzwyczaić się do bólu bo przychodzą odrazu silne skurcze przy SN mamy czas by się przyzwyczaić .Nie martw się nie musi być tak jak za pierwszym razem nie stresuj się na zapas
siunia Przekaż manence ,że trzymamy kciukasy za maleńką wierzę ,że to stres ,ale wszystko musi się dobrze skończyć ile to takie maleństwo już od pierwszych dni się musi namęczyć :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-02-08, 09:52 ]
Wiecie a u mnie w karnecie gin napisała ,że szyjka krótka i rozwarcie 1 cm ale tak mam od 2 tyg więc znając moje garbate szczęście to też przenoszę z tydzień oby bez wywoływania chciałabym raz spróbować jak to jest gdy się samo zaczyna wtedy nie mamy wyboru a na wywołanie to z takim stresem się idzie bo wiesz kiedy i co się zacznie i się wydarzy

Nogi właśnie zaczęły mi puchnąć a właściwie stopy mrowi mnie strasznie od rana w stopach i łydkach bardziej chyba prawa stopa bo po bucie czuję ,że chyba bardziej do stopy przylega :ico_oczko:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

08 lut 2011, 12:14

Grtauluje dziewczynyL:*
a dzieciaczki macie sliczne!!!

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

08 lut 2011, 12:50

Hej laseczki!

Sorki że teraz tak rzadko wpadam ale przy Klaudusia daje nam popalić a poza tym co chwilę jest coś do zrobienia!

Jutro moi rodzice już wracają do PL tak że chcę z nimi jak najwięcej bo potem tylko skype nam zostanie!

Jutro wymiankę robimy bo tak jak pisałam moi rodzice wracają do PL ale mój brat z dziewczyną do nas przylatują! Tak że będę miała pomoc jeszcze przez 10 dni!

Dobrze bo nie wiem jak bym sobie rade sama dała!

Czuję się już coraz lepiej szyja wciąż boli ale coraz mniej! Głowa też powoli przechodzi, kroczę się goi trochę szczypie i boli jak siadam pewnie tam się coś naciąga ale z też jest już lepiej!

Klaudia 2-gą nockę dała nam popalić ona w dzień śpi a w nocy urzęduje!

Jak ją w dzień nakarmię to śpi 4-5 godzin można wszystko robić i nawet się nie obudzi a tak od 12 koniec spania i tak do 04:00 rano nie chce spać ciągle by na cycu wisiała, jak tylko się człowiek ruszy to zaraz płacze, nie można jej ruszyć ani przełożyć bo się budzi!
Mam nadzieję że jej się to wyrówna bo jak ona tak cały czas będzie w nocy buszować to ja się chyba wykończę!

Dobra zmykam bo mój skarb się wierci!!!

Buziaki

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

08 lut 2011, 13:03

Klaudusia daje nam popalić
Nocny marek z córy :D no ale nie dziwne skoro w dzień się wyśpi, to kiedyś musi być aktywna. Niech się szybko przestawi, bo faktycznie zarywanie nocek potrafi wykańczać
Wiecie a u mnie w karnecie gin napisała ,że szyjka krótka i rozwarcie 1 cm
:ico_brawa_01: tylko się cieszyć, szybciej pójdzie skoro mniej do rozwierania :-D
to się leczy operacyjnie.
Ale żeby nie pozostawiło jakichś uciążliwości, trzymam kciukasy żeby najlepsi lekarze się Nell zajęli i wszystko poszło jak należy.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 lut 2011, 18:06

pinko, nie chce u nikogo innegpo tylko u nas// ale dzisiaj pojechala cos niby do okulisty i nie ma jej :ico_olaboga:

Aga_86, gratuluje ;*

ja juz tak bym chciala urodzic .. dzisiaj mija pierwszy termin.. :ico_noniewiem: a tu nic./. jutro mam ktg

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość