Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

15 lis 2008, 14:56

Motylek22 pisze:Teraz czekamy na następne dzieciaczki i ja osobiście stawiam na domidj Póżniej asiula i betka

ja moge byc na koncu ale zebysmy mialy wszystkie zdrowe dzieciaczki!!! :ico_sorki: :ico_sorki:


Ale fajnie juz mamy troszke dzieci na forum :ico_brawa_01:
MAJA
FILIPEK
MELANIA (chyba Mela bo juz nie pamietam) :ico_wstydzioch:
JASIO
SRAUNIA
Teraz czas na kolejne dzieciaczki - mam nadzieje ze w tym tygodniu ktorekolwiek sie pokaze :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a moze bedzie az 3 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

antynorma pisze:Domidj - ty to po tych schodach sie przebiegnij!!!!

ja bym chyba nie dala rady :ico_olaboga: bym sie zasapala i robila przystanek co pol pietra :-D szybko sie mecze, a jak chodze na dwor to spacerkiem.

Zaczyna sie zima powoli... ma spasc pierwszy snieg... Trzeba cieplutkie ubranka naszykowac do szpitala. Ja zapomnialam ze i osbie musze cos naszykowac. Spodnie to pewnie ciazowe wezme zeby mnie nic nie sciskalo, ale moze jakas inna bluzka, albo sweterek... Juz bym chciala cos innego wlozyc na siebie. Ciuchow tyle a lezaly w szafie dlugo....

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

15 lis 2008, 15:49

mOTYLKU ja tam na siebie nie stawiam:)Nie mam zadnych objawów....Ale tak jak mówi Betka, nie ważne kiedy, ważne aby wszystko było dobrze z Dzidziami i nami:)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

15 lis 2008, 16:16

zostalo mi 5 dni - ale malutko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: boje sie troche...

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

15 lis 2008, 16:22

betka ja też im bliżej tym bardziej się boję, dlatego wolałabym urodzić wcześniej to strach byłby mniejszy :ico_oczko: Ale jak trzeba to poczekam :ico_oczko:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

15 lis 2008, 16:24

Betka - wiem ze cięzko :-D :-D :-D :-D :-D
Ale stanowczo wolałabym bieganie po schodach niz oksytocyne. Marszem na pięterko i odpoczynek, zeby uspokoic oddech hihihih. Nie chodzi o to zeby sie zasapac, tylko o to, zeby dzidzius pouciskał troche na szyjke. Proponuje jeszcze kilka przysiadów na półpiętrze a grawitacja zrobi reszte........ :509:

O Boze, chyba zwariowałam ze wypisuje takie rzeczy.....
Ale od wczoraj jestem sama z dzieciaczkami i troche mi chyba odbiło...

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 lis 2008, 16:40

GRATULACJE DLA SWIEZO UPIECZONEJ MAMUSI :509:
Teraz jeszcze pora na pozostałe dziewczyny i juz nie bedziemy wiecej pisac w dwupaku :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Ja dzisiaj czuje sie fatalnie :ico_placzek: strasznie boli mnie moje krocze :ico_placzek: szwy mam posciagane ale okropnie mnie boli, specjalnie dzwoniłam po połozna, zeby zobaczyla czy cos złego sie nie dzieje. Niby wszystko oki rana dobrze sie goi, ale miesnie od srodka moga byc jakies zapalone, bo mam tak spuchniete z jednej strony. Kazala mi wziac paracetamol 2 razy dziennie a jak nie pomoze nic do poniedzialku to do ginekologa :ico_szoking: :ico_szoking: musi to zobaczyc i ewentualnie jakis antybiotyk przepisze. Oj chciałą bym byc juz sprawna, dzis czeka mnie samotna nocka, maz idzie do pracy na noc a ja sama z dzidiza zostaje, a tak ciezko mi w ogole sie poruszac :ico_placzek:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

15 lis 2008, 17:05

wiola - głębiej tez są szwy, rozpuszczalne. One podobno czasami mogą dawac taki odczyn zapalny. Bidulko, musi ci byc trudno....bardzo mi przykro. Położna ma racje, jak nie przejdzie to trzeba to pokazac lekarzowi, w razie jakiegos stanu zapalnego da ci leki i wtedy wszystko sie szybciutko wygoi.

Mój męzus tez jeszcze nie wrocił, pewnie zjedzie ok 18....Juz troche chciałabym odsapnąc :-D

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

15 lis 2008, 17:13

wiola85, biedaczko...trzymaj się. Jeszcze nie wiem co to znaczy, ale na pewno nie nalezy do przyjemnosci...taki ból...nawet nie wiem co Ci doradzić...jestem w tym temacie jeszcze nowicjuszką. Głowa do góry!!!

[ Dodano: 2008-11-15, 17:15 ]
A z terminów wynika, ze ja tu mam najpózniejszy....26 listopad...Motylek tylko dzień wcześniej:)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

15 lis 2008, 17:22

Asiula - termin to termin i nic wiecej :-D :-D :-D
Ja miałam na 28, ania zdaje sie tez jakos tak. Tak wiec nigdy nic nie wiadomo.....

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

15 lis 2008, 17:36

antynorma dlatego ja to już bym chciała urodzić :ico_oczko: A mój mężuś dziś mi powiedział że coś czuje że w przyszłym tygodniu urodzę :-) Mam nadzieję że jego przeczucia się sprawdzą :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-11-15, 16:37 ]
wiola85 strasznie współczuję tych bóli i mam nadzieje że po paracetamolu przejdzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość