Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 maja 2009, 15:08

miszka, slicznie wygladacie, super zdjecie :-D
Co do wakacji to raczej nie ma szans, no ale moze w przyszłym roku :-D

adia26, musze sie rozejrzec za tymki niekapkami, mam taki do butelek z Aventu smieszny dziubek, ale ten zwykły kapiacy.

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

19 maja 2009, 19:51

Witam Was :))) A Natalie to chyba tez jest kruszynka, tak jak Nina?? Chociaz kiedys chyba podawalas jej wzrost to wydawala mi sie dosyc wysoka - Miszka jak dasz rade to podaj jeszcze raz :)

A ja wlasnie przyjechalam, mala sie wtulila we mnie jakby tesknila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przywiozlam jej jezdzik o taki:

http://www.allegro.pl/item628944001_muz ... price.html

Nina go ujrzala przed snem, ale jeszcze na nim nie jezdzila :)) czeka az sie obudzi jutro rano :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ide jesc kolacje - milego wieczoru :))

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 maja 2009, 21:03

Miszka gratki za słówko mama :ico_brawa_01: ja już się doczekać nie moge kiedy moj urwis zacznie coś mówić :ico_brawa_01: tak sobie wlaśnie pomyślałam że nie dlugo już dzien matki :ico_brawa_01: nasze święto :-D
przywiozlam jej jezdzik o taki:
foajowy ten jeździk i do tego dwu funkcyjny :ico_brawa_01:
My oglądamy mecz ja napchalam sie sałatka z kapusty pekińskiej i się ledwo ruszać moge :ico_noniewiem: wogle jakos ostatnio żreć mi się chce strasznie :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 maja 2009, 21:34

Miszka slicznie wygladacie dziewczyny i brawa dla Natali za slowa Mama :ico_brawa_01: Igilonka tez juz mowi od przyjazdu z Polski mama :-D tata czasem :-D ale mam zawsze :ico_haha_01: wiadomo kto z nia calymi dniamimi siedzi

ale nie stety raczkuje nadal tylko do tylu :ico_haha_01: i ciagle siada bo juz opanowala samodzielne sadanie dzis sie wspinala za noge od stolu :ico_haha_01: ale nic z tego nie wyniklo a i robi brawo jak sei jej powie :ico_brawa_01:
najbardziej sie ciesze ze zaczela duzo czasu bawic sie sama :ico_sorki:
musze byc w poblizu ale ladnie zajmuje sie sama soba :ico_sorki:

yoanna ja mam kubek z twarda koncowka http://www.tommeetippee.co.uk/product/f ... pack_of_4/
Iga bardzo szybko zaczela z niego pic i bardzo sobie go chwale :ico_sorki:

adia26, kurde moglaby ta sraczka juz minac
no i sie kochana doczekalas :ico_brawa_01: przespana nocka SUPER Kacperek juz duzy chlopak :ico_brawa_01:

aaaa Yoanna chodzik superowy ale mala bedzie miala jutro radoche :-D :ico_brawa_01:

dobra lece glowe umyc jezcze pozniej zagladne czy cos sie tu dzialo :-D

[ Dodano: 2009-05-19, 21:36 ]
aaaa wiem co mialam jeszcze Wam pisac
wiec bylam dzis na grupie karmienia piersia i ta babka co to prowadzi zaproponowala mi kurs 7 tygodniowy jesienia zeby zdobyc kwalifikacje konsultanta do karmienia piersia bo mowi z maja duzo polek i ktos taki im sie przyda :-)
chyba sie zgodze :-D
co tam i tak nie mam nic do roboty :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

19 maja 2009, 22:01

miszka super ze napisałas co u was brawo za postepy no i mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
yoanna jeżdziak niesamowity mała będzie zachwycona
ta babka co to prowadzi zaproponowala mi kurs 7 tygodniowy jesienia zeby zdobyc kwalifikacje konsultanta do karmienia piersia bo mowi z maja duzo polek i ktos taki im sie przyda
idz nawet się nie zastanawiaj kochana napewno ci sie to przyda i bedziesz miała zajęcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jak będziesz chciała wrócić do polski to sama założysz taki klub :ico_brawa_01:
Dana mysle o tobie , jesteś wspaniałą kobietą masz wspaniałe dzieci dla których jesteś najwpanialszą matką . jesli dr poradziła ci zebyśła tabletki to kochana weż je dla swojego dobra nie mozesz sie dłuzej męczyć .A co do męża to napewno widzi ze coś się z tobą dzieje ze jesteś przygnębiona ale pewnie nie wie jak ma pomóc . kochana jeśli tylko masz ochote to my jesteśmy z tobą pisz nam o wszystkim jeśli ma ci to choc troche pomóc
U nas cały dzinek Antek fika na nogach robi hopsa hopsa albo bach bach smieje sie przy tym a najlepsze jest to ze wstaje i puszcza się mebli i upada na pupe albo rączkami sie podpiera a ja mu chiałam kupić kask na głowe
http://www.allegro.pl/item629868276_kas ... liowy.html
A pozatym to zaczełam gotowac Antkowi sama jedzonko dziś dostał też 1/2 zółtka bardzo mu smakowało

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

19 maja 2009, 22:55

hejka!
kurcze u mnie znowu problemy,już mam dość ciągle coś,dopiero mi wyzdrowiał mały to teraz córka,ma alergie i teraz pylą trawy i bylica,a ona biedna ma całe czerwone i zaropiałe oczka,ide rano do lekarza pewnie znowu bede musiała podawać krople,a juz myślałam że jest ok,i zapomnialam ze to wiosna,a my tu mieszkamy koło parku a w dodatku przed balkonem mam mnóstwo drzew!!!! :ico_placzek: :ico_olaboga: mówie wam opadam z sił,kurcze że też te cholerstwa muszą czepiać sie dzieci :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
mój synuś dziś jadł truskawki ze śmietaną właściwie to próbował ale troszke zjadł, smakowały mu aż buzie otwierał i wyrywał łyżeczke żeby sam,no i jadł też gruszke,taką świeżą,dojrzałą ,ale sie zajadał :ico_brawa_01:

yoanna super jeździk :ico_brawa_01:

miszka super fotka i oczywiście nasza Natalie taka piękniutka :ico_brawa_01: super że mówi już mama! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:oczywiście wielkie :ico_brawa_01: za postępy
żeby tak mój wkońcu zechciał powiedzieć! :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

20 maja 2009, 08:54

Marta badz konsultantem!! :D Ja bedac Polka tam na pewno bym korzystala z Twojej pomocy :)))) a poza tym urozmaicisz sobie troche czas :))
No a moja Nina wstala dzis znowu o 6.30 a ja poszlam do niej dopiero o 8.30 :O w ogole przed 8 mowie do mojego M zeby zobaczyl co ona robi,bo bylo ja slychac i nagle cisza- a on mowi, ze bawi sie slonikiem :DDDD wiec tez zaczyna sie coraz wiecej bawic sama :)) w ogole mam naprawde duzo czasu w ciagu dnia przez to :)

Agusia oj wiem jakie to okropne martwic sie o kogos kto ma alergie :/ moj M jest uczulony na jakies pylki i zaczynaja mu tak lzawic oczy i kicha tak czesto, ze swiata nie widzi kilka dni :/ ale moze lekarz jej przepisze cos i bedzie dobrze :) Zalagodzi to jakos. Bo moj uparciuch nie pojdzie do lekarza - jak chcialam zeby sprawdzil czy po ugryzieniu kleszcza ma bolerioze, to mu powiedzialam, ze potrzebuje zeby to zrobil, bo moj ginekolog tego wymaga, zeby sprawdzic czy malej nic nie grozi :D no i poszedl w mig i zrobil :)))
ale bez malego oszostwa by sie nie dalo :/

A ja Wam powiem, ze odkad spotykam sie regularnie z kolezankami, to z moim M jest wspaniale tfu tfu :/ nie marudze mu ze mi sie nudzi, pozwalam mu robic po powrocie z pracy to na c o ma ochote, i dostaje za to mnostwo buziakow, przytulancow itp :))) wczoraj zajmowal sie pol dnia mala bo o 13 pojechalam na uczelnie wiec tez sobie odpoczelam troche :)

A co do jezdzika, to jak ja posadzilam i popchnelam delikatnie to zrobila mine jakby sie miala rozplakac. Specjalnie posadzilam ja na przeciwko lustra zeby sie widziala :) pomalutku sie poruszalysmy, i w koncu sie usmiechala :D mam nadzieje, ze wkrotce nauczy sie jezdzic bez mojej pomocy :D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

20 maja 2009, 10:02

Witam kochane

I stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: no 7 miesiecy Weroni i * chyba Anteczka nie wiem ktory chlopiec ma dzis tez swoje male swieto ale cos mi sie koje=arzy w kazdym bac razie najlepsze zyczonka

sprubuje dzis zajzec wieczorkim A tym czasem buzialki

A miszka piekna foteczka jestescie przesliczne dziewczynki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 maja 2009, 10:16

:ico_brawa_01: wszystkiego naj dla Weronisi :ico_tort: :ico_tort:
Ja tylko wlecialam sie przywitac :-D
wiec witajcie :ico_kawa:
u nas dzis lepsza pogoda wiec polece z Igula na wazenie :-)
ale jak sie z nia waze to ma okolo 9 kg :-D
zobaczymy dokladnie :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 maja 2009, 10:30

Hej dziewczyny
Marta super sprawa z tym konultantem będziesz miala zajęcie i poczucie że jesteś potrzebna bo to siedzenie w domu to czasem dobija :ico_olaboga:
Dana gratulacje za miesiączki Weronia juz duza panna sie robi :ico_brawa_01:
yoanna, no to świetnie,że mała może się sobą zając ja tez od razu do Kacpra nie ide jak się budzi no chyba ze placze :ico_noniewiem:
Dziś u nas noc tez ok. obudił sie tylko dwa razy wiec nie zapeszam tfu tfu może idzie na lepsze i bedzie ladnie spal :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości