nigela007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 22 lis 2012, 20:58

Re:

05 cze 2015, 15:51

Martalka, Ty sie smiejesz, a ja naprawdę mam problem, bo przy wzroscie 177 cm noszę właśnie rozmiar S. No i jest tragedia z rękawami i z długoscią nogawek w spodniach. A większe już wiszą jak na wieszaku :ico_zly: Ale wiesz ludzka natura jest taka, że i tak źle i tak niedobrze. Kilka lat temu nosiłam rozmiar nawet XL, bo miałam kurację hormonalną. No to wtedy narzekałam, że tu i ówdzie jest za dużo sadełka, a teraz w rozmiarze S czuje się świetnie, naprawde, ale jest problem z ubraniami :ico_noniewiem: Jak spodnie - to tylko i wyłącznie Levis czy Wrangler, a one wiadomo kosztują, a jak bluzki to najlepiej rękaw 3/4 lub krótki...
Nie wiem jak Wrangler, bo w nich mi tyłek nie wygląda zbyt dobrze, ale Levisy w dobych cenach można zakupić online w autoryzowanym levis sklep - http://www.jeansdom.pl/pl/1_levis. Nie wiem czy któraś z was o nim słyszała, ale warto zajrzeć jak ktoś lubi tę markę. Co do bluzek to ja preferuję na ramiączkach :)

modnestol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2019, 08:30

Re: czerwiec i lipiec 2010

01 lip 2019, 17:34

Komandor jest doby jakościowo jednak najczęściej droższy od pozostałych firm o podobnej jakości o jakieś 15-20%. Nie dasie tez ukryć że komandor jest tez chyba najbardziej znaną marką

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość