@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

08 lut 2011, 18:12

nie chce u nikogo innegpo tylko u nas/
Nie ma dziwne skoro nie wydaje u Was pieniędzy Wiesz ja bym bez kłutni ,ale stanowczo powiedziała ,że jeśli chce u Was być to tyle i tyle musi Wam tygodniowo dokładać do jedzenia bo wam też się nie przelewa a jak nie to nie może u Was być bo nie stać Was na utrzymanie dorosłej osoby w dodatku przed przyjściem córci na świat. Przynajmniej ja bym tak zrobiła choć wiem ,że to nie proste

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 lut 2011, 18:18

@gniecha, ciekawa jestem czy juz dziisiaj do domu swego nie pojechala bo tez tak potrafi nie powiedziec i jechac...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 lut 2011, 19:16

Brawa dla Anijki, gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mania6891, i co Ci położna powiedziała?
że szyjka krótka i rozwarcie 1 cm ale tak mam od 2 tyg
ale masz, a u mnie po ostatniej wizycie była szyjka długa, twarda i zamknięta.
Aga_86, musisz spać z córcią w dzień, odpuść sobie sprzątanie i inne domowe sprawy i odsypiaj nockę. Musisz być wyspana, bo wyspana mama, to szczęśliwa mama :-) Tak mi położna mówiła :-) Życzę, aby córci się przestawiło :-) a śpisz z nią w nocy, czy ona w swoim łóżeczku?
Ale żeby nie pozostawiło jakichś uciążliwości,
nie powinno, jak się małym dzieciom robi, to często jak dorosną nie widać, że miały rozszczep ;-)
pinko, nie chce u nikogo innegpo tylko u nas// a
cwana babcia, bo pewnie nikt inny by jej nie pozwolił tak się nie dokładać do wydatków.
dzisiaj mija pierwszy termin.. :ico_noniewiem: a tu nic./
przyjemny wieczór z mężem, proktoglandyny działają ponoć cuda ;-)

My bylimy po obiedzie na spacerze, kaczki pokarmić i chwilę na placu zabaw Ulek się pobawiła. W drodze powrotnej do domu, tak mnie krzyż rozbolał i biodra i do tego skurcz mnie złapał, że myślałam, że nie dojdę do domu... Teraz już sobie siedzę w fotelu i jest ok :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 lut 2011, 19:25

pinko, wiesz u tesciowej pewnie nie chce bo tesciowa kaze sie dokladac..

mowisz przyjemny wieczor z mezem? od tygodnia nie przynosi to rezultatu..
mam nadzieje ze w tygodniu urodze.. bo jak pojde na wizyte 15stego i da mi gin te skierowanie do szpitala to ciekawe co Oni tam zadzialaja// pewnie bede lezala aby lezec :/ a tak bym nie chciala..

[ Dodano: 2011-02-08, 18:25 ]
juz dzisiaj firanki w 3 oknach pozmienialam i nic.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 lut 2011, 19:28

A chodzisz po schodach? Też ponoć działa....
Co do wieczorów z mężem, to u nas też na razie bez rezultatów....

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 lut 2011, 19:33

po schodach nie chodzilam jeszcze.. ale nie dlugo sobie powlaze i pozlaze na strych ;D bo tylko takie schody mam

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

08 lut 2011, 19:40

juz dzisiaj firanki w 3 oknach pozmienialam i nic..
Tynusz, lepsze czekanie w domu niz szpitalu, bo w szpitalu tylko patrzysz jak kolejne rodza, raz na czas Ci badanie zrobia i tyle, strasznie sie dluzy. W domu to w domu. Niestety jak dzieciatko jeszcze nie chce wyjsc, nawet stare sprawdzone sposoby na nic :ico_oczko: . Ale to ze to Twoje pierwsze to jeszcze wzmaga niecierpliwosc. My, ktore mamy juz jedno zawsze jakos nam ten czas szybciej plynie, bo tutaj z dzieckiem trzeba wyjsc, tutaj sie pobawic, tutaj posprzatac, a to jedzonko, a to inna zachcianka, powymyslac mozna zabawy rozne. Ale jak juz sie doczekasz to oka nie bedziesz mogla spuscic :ico_brawa_01: ani sie nacieszyc.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 lut 2011, 19:45

b@sia, wiem wiem.. ale juz tak ciezko ze poezja.. kregoslup i biodra to mi chyba pekna nie dlugo

a jak Wasze samopoczucie?

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 lut 2011, 20:15

kregoslup i biodra to mi chyba pekna nie dlugo

a jak Wasze samopoczucie?
mi dzisiaj dopiero pierwszy raz na tym spacerze biodra i krzyż tak rozbolały, wcześniej nie miałam takich akcji.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

08 lut 2011, 20:27

hej :-)
wczoraj wróciliśmy o 9 od lekarza, ale nie działąło forum, jak mnie nerwa wzięla :-D
naciągacz próbuje mnie na sam koniec jeszcze ponaciągać, ale :ico_nienie: nie dość, że podniósł mi koszty wizyty, to jeszcze usg mamy zrobić, wyznaczył mi jeszcze jedną wizytę, nie mam zamiaru na nią iść, bo tylko wyniki sprawdzi i tyle. Jak pójdę na usg, to mu pokażę wyniki i do widzenia :-P na dodatek zaproponował mi posiew za bagatela 50, 60 zł ( jeszcze się biedaczek nie zdecydował ile wziąć ode mnie) podczas gdy ten posiew kosztuje 20 zł w tym samym laboratorium do którego on to wysyła :ico_oczko: no i jeszcze zaproponował cytologię w 39 tygodniu :ico_szoking: :ico_puknij: siedziałam u niego w gabinecie 55 minut :-D stwierdził, że mam brzuszek imponujących rozmiarów no i że trzeba sprawdzić czy nie ma za dużo wód :ico_puknij: :-D już biedny nie wie co wymyślić. ale zauważyłam, że stracił dużo pacjentek, chyba nie tylko ja otworzyłam oczy :-D no i stwierdził, że jestem jego wyjątkową pacjentką, bo jestem bardzo dociekliwa :ico_noniewiem:


póxniej jeszcze wpadnę bo Oleńka woła

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość