Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

05 sie 2011, 07:56

CleoShe, GRATULACJE!!!!

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

05 sie 2011, 08:39

CleoShe gratulacje! :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

05 sie 2011, 08:51

Cloeshe no to super, jak bedziecie w domu i bedziesz miala chwile napisz jak porod..serdeczne gratulacje :ico_buziaczki_big:

a u nas Kalinka spala praktycznie cala noc, nawet zmiane pieluch jakos znosila..o 5 sie obudzila, tatus ja ponosil i usnela do 7, wzielam ja do lozka, popila i spi nadal :ico_sorki: a ja jeszcze nie moge uwierzyc ze po kapieli usnela i spala cala noc :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

05 sie 2011, 11:03

CleoShe gratulacjeee :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ojejku jakie pustki, nie zostawiajcie mnie samej

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

05 sie 2011, 11:24

ladybird23, ale ci dobrze :)
a mój osesek juz od 5 rano nie spi i nie daje sie utulic, cycek, bujanie,kołysanie...no nic nie daje rade a w chałupie burdel na kółkach..
in.your.mouths, niech ci lepiej spieszno nie bedzie hehe :P
wysypiaj sie kochana teraz bo jak Alek sie urodzi to nie bedzie tak jak teraz :P
a co do widywania z chłopem to u mnienie jest inaczej, wraca o 19 , najpierw są kumple którzy dzien w dzien szfedaja mi sie po domu bo chca zobaczyc co wyprodukował mój patrys..a potem o 21 P.ma czas dla mnie .. 5 min? bo idzie w kime...:D

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

05 sie 2011, 11:29

CloeShe - GRATULACJE- to się uwinęłaś szybciutko
ojejku jakie pustki, nie zostawiajcie mnie samej
nie jeszcze ja jestem weteranka wojenna!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ninka gdzie się podziewa?
a u nas Kalinka spala praktycznie cala noc, nawet zmiane pieluch jakos znosila..o 5 sie obudzila, tatus ja ponosil i usnela do 7, wzielam ja do lozka, popila i spi nadal :ico_sorki: a ja jeszcze nie moge uwierzyc ze po kapieli usnela i spala cala noc :ico_brawa_01:
- no to gratulacje pierwszy stabilny przełom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja dziś od połowy nocy mam biegunkę!!!! i do tego wymiotuję :ico_chory: i jeszcze sama z moimi maluchami brak mi siły. :ico_sorki: Padam na twarz już z braku sił to chyba najgorszy okres w moim życiu ta końcówka ciązy i jeszcze opieka nad moimi krasnoludkami. Ale juz nie długo tak się pocieszam.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

05 sie 2011, 11:46

Cześc laski, wziełam dzisiaj ten antybiotyk. Chyba mi tego trzeba było, żeby mi ktoś powiedział" jak przepisała to bierz" :-D :-D
Ladybird no to piekna nocka!
Mój Filip jakis taki niespokojny ciagle, a jak nie śpi to ciagle woła jeść! :ico_sorki: Co tu robić???? To ciagłe dojadanie co godzine chyba mu nie służy wcale.
CleoShe gratuluje z całego serducha! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

05 sie 2011, 12:16

Wiadomość od Niny.

Jest w szpitalu. Odszedł jej krwisty czop i ma skurcze,powoli rodzi...
Czeka na decyzje lekarza czy nie bedzie cc bo sa komplikacje...

Trzymamy kciuki za Nine i dzidziuchne :)

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

05 sie 2011, 12:35

Ninka już teraz oby jak najszybciej!!!!!!!!!!!!! A miało być w moje urodzinki!!!!!!!!! :-) Trzymaj się kobieto i aby naturalnie jeśli to możliwe!!!! Buziaki

Beti super że już lepiej po tym leku.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

05 sie 2011, 13:52

Cleo gratulacje!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Nina powodzenia!! :D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a mój osesek juz od 5 rano nie spi i nie daje sie utulic, cycek, bujanie,kołysanie...no nic nie daje rade
u mnie to samo z tym ze od 5:30 do 9... karmilam - wymiotowal, zaraz znow byl glodny, to znow karmilam - zasypial, za 15 min sie budzil i placz i glodny i znow wymioty.. ciezka noc byla dzisiaj.. ale juz sie uspokoil :)
Mój Filip jakis taki niespokojny ciagle, a jak nie śpi to ciagle woła jeść! :ico_sorki: Co tu robić???? To ciagłe dojadanie co godzine chyba mu nie służy wcale.
No wlasnie moj czasami tez tak ma, nieraz co 3 godziny a nieraz mu sie cos przestawia i co godzine marudzi.. :ico_noniewiem:
Padam na twarz już z braku sił to chyba najgorszy okres w moim życiu ta końcówka ciązy i jeszcze opieka nad moimi krasnoludkami. Ale juz nie długo tak się pocieszam.
No ja podziwiam, ja na koniec ciazy padalam ze zmeczenia a co dopiero jeszcze sie dwojka dzieciaczkow zajmowac :ico_olaboga: Ale ponad 8 miesiecy dalas rade to juz teraz Ci zleci szybciutko :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość