Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

30 mar 2007, 09:56

Witam

M y się pomalutku szykujemy na spacerek,bo Bartek tylko wtedy grzecznie siedzi w wózku-spacerówce,kiedy śpi,inaczej jest wrzask albo niezłe nerwy.Mam nadzieję,że zajrzę później.

MIŁEGO DNIA :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

30 mar 2007, 10:14

hej

dziewczyny ten test jest w książce do któej linka wkleiła Riterka na poprzedniej albo jeszcze wcześniejszej stronie :)

u nas była dziś taka noc, że mi też się odechciewa karmić piersią, tzn już na 100% zrobie wszystko żeby sie nauczył doić z butli i na noc będę dopajać kaszką lub mieszanką a w dzień chciałabym jeszcze cyca dawać,
bo ile można tak żyć - budząc się co godzina, co dwie, zwłaszcza, że Jaś dużo nie poje i zaraz śpi,
na samym cycu to chyba taki stan rzeczy nocnych do 2 roku życia by się utrzymał,
a ja już nie mogę, mam dosyć!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 mar 2007, 10:21

Elu dla mnie to ty jesteś niesamowita, przy Tobie czuję się taka "malutka" Jasio ma super mamę

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

30 mar 2007, 10:28

Hej kochane z rana.

My dzisiaj do 9 pospalismy z jedna malutką przerwą o 4 :-D Wyspana jestem super :-D
Powera mam dzisiaj nieziemskiego, więc dzisiaj na krótko. Już placek upiekłam (z paczki ale i tak się liczy :-D ), posprzątałam łazienkę, jeszcze tylko kurze i mam błysk :-D . Potem obiad muszę przygotować i lecimy na długi spacerek. Po południu mam gości :ico_brawa_01:

Asiu, Anetko wysyłam Wam książkę Język Niemowląt, ale jest ona w pdf-ie. Tam jest ten teścik

Margo jak mi miło, że śnisz o mnie :ico_haha_01:

Maritko musisz mieć dla Lili paszport albo dowód przejeżdżając przez granicę. Wyrobienie paszportu dla maluszka kosztuje 30 zł. Jak chcesz więcej informacji to pisz, powiem co potrzebne.

I znowu nic nie pamiętam. Jak się śpieszę to połowa z głowy mi wylatuje :ico_puknij:

Zmykam :-)

[ Dodano: 2007-03-30 ]
Eluś :ico_buziaczki_big: dla mnie zawsze bedziesz bohaterką, że tak długo wytrzymałaś. :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

30 mar 2007, 10:34

Witam was kobietki w ten śliczny ranek :ico_haha_01:
Jagoda przesyła :532: dla wszystkich z podziękowaniami
i dla Kubusia wszystkiego najlepszego!!!
Margo Jagodzie się bardzo podobały zdjęcia tak :ico_szoking: chyba się zakochała :ico_haha_02:
Kocica jak się wam udoło zrobić takie super zdjęcie? Nasza wierci piętka na chwilkę nie może popatrzyć w jedno miejsce :ico_olaboga:
Godzine czytałam co popisałyście od wczoraj.
Elu a ty jeszcze dodatkowo nie dajesz z butelki ja jak mam gdzieś jechać to ściągam i zostawiam małą np. z mamą.
Choroba połowe znowu zapomniałam co miałam odpisać :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

30 mar 2007, 10:35

Eluś :ico_buziaczki_big: dla mnie zawsze bedziesz bohaterką, że tak długo wytrzymałaś. :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

30 mar 2007, 10:41

Jagoda się jeszcze nie obraca nie wiem czy jest taka leniwa czy poprostu dobrze jej na pleckach a jak jest u was
już się dzieciaczki obracają ?
Okna narazie też nie umyte ale jeszcze przez nie widać :-D

[ Dodano: 2007-03-30 ]
no i po pisanku mała :ico_placzek: zaglądne wieczorkiem

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

30 mar 2007, 11:27

Asiu, co Ty wypisujesz? Jesteś super mamą, najlepszą na świecie, Wiki jest dzięki Tobie najszczęśliwszą, zawsze uśmiechniętą dziewczynką!
A mój Jaś taki nerwusek i te kłopoty ze spaniem, czasem myślę, że może to moja wina, że ja coś źle robię :( Albo że już dawno powinnam dać sztuczne, to by sie noramalnie wysypiał, byłby spokojniejszy, a ja dla swojego widzimisię karmie piersią i go męczę?

Jola, Ty też nie podziwiaj bo nie ma czego, ciągle narzekam i zmęczona chodzę, więc nie ma co podziwiać! Ania 29, Anetka, Mosob, też karmią piersią, a tyle nie narzekają co ja :ico_oczko: Podziwiać to Ciebie, bo Ty jesteś inspektor Gadget, zawsze ze wsystkim się wyrobisz i jeszcze masz mnóstwo czasu na forum, myślę, że jakbyś dodatkowo zaczęła jakieś studia i pracę - w domu, to byś tak samo ze wszystkim sobei świetnei radziła!

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

30 mar 2007, 11:46

Próba wklejenia zdjęcia - jak się uda to Riterce bardzo dziękuję za pomoc :ico_sorki:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

30 mar 2007, 11:47

mam do Was kochane prośbę - doradźcie mi - jakie mleko powinnam dać Jasiowi - początkowe czy następne? i chyba dla alergików - skoro on miewa wysypkę?
i na noc ile mleczka dzieci zjadają?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości