monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

16 paź 2013, 09:06

witajcie

wczoraj zostalam ciocia :-) siostra urodzila gdzies kolo 20 ... biedna nameczyla sie jak nie wiem caly dzien :ico_sorki: porod nie wiem jak jej poszedl czy szybko czy nie ale wiem tyle ze byla nacinana i szyta :ico_sorki: urodzila sliczna coreczke Malgosie 3900g i 59 cm duza dziewucha :-D najwieksza ze wszystkich naszych dzieciaczkow w mojej rodzinie :-D
pierwszego synka siostra urodzila 4 lata temu z waga jakos tak 3700, moi bracia maja coreczki i obie wazyly 3400 a Patryk 3250 wazyl to przy nich wszystkich to okruszek :ico_haha_01:
wczoraj tak mi sie udzielal porod siostry i jeszcze jak po wszystkim zobaczylam zdjecie tej malutkiej Malgosi to hehe sama zapragnelam taka miec :-D moze kiedys jak Patryk bedzie wiekszy odchowany juz to pomysle o drugim :-)

misia bede codziennie glosowac :-) mozesz na moje glosy liczyc! Powodzenia zeby Ci sie udalo wygrac :-)
no to z tymi chrzcinami Ci sie kochana porobilo :ico_sorki:

Malgorzatka super ze w koncu znalazlas chwilke zeby skrobnac co u Ciebie :-) fajnie ze chrzciny sie udaly :ico_brawa_01:
zdrowka duzo dla dzieciaczkow! ehhh te chorobska :ico_sorki:
A mnie lapie choroba. Czuje sie niewyraznie. Do tego bol gardła. Chyba skocze dzis do apteki po jakieś leki co bym chociaż mówić mogła.
walcz nie daj sie chorobie ! lykaj witaminki albo bierz jakies naturalne wygrzewaj sie w miare mozliwosci duzo. zdrowka!

A u nas wesolo bo siostra w koncu urodzila i kazdy sie cieszy bo rodzinka sie powieksza :-) Patryk coraz weselszy i ciekawy swiata. na kolanach jak siedzi to kreci sie na wszystkie strony wierci bo wszystko go interesuje na rekahc jest to samo wygina sie wierci ehhh ciekawski taki sie zrobil :-D klocek ciezki tez z niego :ico_olaboga: czasem mi rece juz odpadaja od noszenia go :ico_sorki: slodziak taki mi rosnie.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

16 paź 2013, 09:47

TIBBY, Zdrówka!

MONIKA, gratulacje ciociu :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

U nas ciąg dalszy choroby, doszły do tego wymioty i ból brzucha u Wojtusia. Noc beznadziejna bo cała trójka mi kwiliła.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

16 paź 2013, 11:41

witam :)

ja też jeszcze trochę przeziębiona, jest lepiej :ico_sorki: ,

Małgorzatka
współczuje nocki :ico_sorki: , i życze dzieciaczkom szybkiego powrotu do zdrowia :ico_sorki: ,

Monika fotki wrzucę na dniach na fb, bo jakoś nie mam weny na nic, do do ubranka na chrzciny to ja nie kupowałam żadnego garniturku, bo dla mnie to drogi i zbędny wydatek, gdyż założyłby by to raz i po co mi to , poza tym już było zimno, także kurtkę miał na sobie, żadnej białej też nie kupowałam, bo mam po Szymku niebieskie i po co mi tyle zbędnych ubrań,
gratuluję Tobie siostrzenicy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
tibby fajne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , zdrówka !

Misia no to się porobiło z tymi chrzcinami :ico_olaboga: , ale może się coś uda :ico_noniewiem: ? , Ci księża to takie problemy robią :ico_zly:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

16 paź 2013, 14:37

U nas na szczęście ksiadz nie robił problemu z chrzestnymi.

Cholineks kupiłam ale najchętniej bym leżała pod kołdra.

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

16 paź 2013, 20:01

cześc dziewczyny:)
monika, gratulacje z powodu narodzin siostrzenicy:-)

donatka, my jak chrzcilismy Daniela na koniec kwietnia, to tez nie kupowałam żadnego kompletu ani garnitutu, ubralam go w elegancką koszulę i spodnie, poza tym ciemna kurteczka. Garniturek uważam za zbędny wydatek i potem nieużyteczny.

martuss, jak masaże?? Rasperek ma takie cudne oczka :588: poza tym pozostałe fotki suuper, oczka synka od tibby też niebiańskie :-)

A u nas przebiły się górne jedynki :ico_brawa_01: fajnie bo przez jeden wieczór daniela bolało a poza tym dzielnie znosi :ico_buziaczki_big:
Poza tym z testów alergicznych które robilismy, wyszło że Daniel ma uczulenie na mleko krowie( to wiedzieliśmy) , jajka i mąke żytnią. Dużo, niedużo, przynajmniej wiem, czego mu nie podawać do jedzenia :ico_olaboga:
dużo zdrówka zyczę dla mam i dzieciaczków!!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 paź 2013, 09:10

Viomil, gratuluje zabkow.

Ja dzis jadę do lekarza. Ze sobą.
A wieczorem lecimy do logopedy z Bobim.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 paź 2013, 13:43

witajcie kochane

u nas zimno troszke pada i Milus drzymie :-)

Viomil gratuluje ząbków,ale fajnie :ico_brawa_01:
MonikaA zostałas ciocią! serdeczne gratulacje :ico_brawa_01: i bardzo dziękuje za glosowanie,na prawde dziękuje :ico_sorki:
Tibby i Małgorztaka zdrówka dla was i dzieciaczków :ico_sorki:
Donatka niestety robią i chyba będziemy musieli kogos innego wziąść,no zła jestem :ico_noniewiem:

lece robic jakis obiadek bo mąż na fuche pojechał :ico_papa:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 paź 2013, 13:49

Ahh zapomniałam prosze was wszystkie bardzo zagłosujcie na nas ,tak bysmy chciały wygrac ten bujaczek-lezaczek,albo mleczko :ico_sorki: linka tutaj raczej nie moge podac,ale jest w "kąciku próśb i głosów" mozna oddawac 3 głosy dziennie bez zadnej rejestracji zawsze to o pare osób wiecej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 paź 2013, 15:35

Ahh zapomniałam prosze was wszystkie bardzo zagłosujcie na nas ,tak bysmy chciały wygrac ten bujaczek-lezaczek,albo mleczko :ico_sorki: linka tutaj raczej nie moge podac,ale jest w "kąciku próśb i głosów" mozna oddawac 3 głosy dziennie bez zadnej rejestracji zawsze to o pare osób wiecej :ico_sorki:
Zaglosowaliśmy :ico_haha_02: bardzo proszę

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 paź 2013, 16:02

Dziewczyny mam problem z prowadzeniem glutenu Patrykowi. pomozcie jak mam to zrobic ? :ico_sorki: kupilam taka zwykla kaszke manna blyskawiczna z takim misiem na opakowaniu tylko teraz jak ja mam mu ja podac z mlekiem modyfikowanym ? kurka jakie to wszystko jest pokrecone :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość