Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

23 maja 2008, 12:35

hello

ja z kawka jak zwykle o nieprzyzwoitej poirze...bo my dopiero z Erysiem wstaliśmy :ico_wstydzioch:

i zapomniałam....Syla moja synowa jest BOSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...Eryk oglądał foty i banan na twarzyczce :-D
:ico_buziaczki_big:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

23 maja 2008, 15:33

Cześć dziewczyny!

Z mamą już lepiej, sama się zaczęłą odzywać normalnie :ico_noniewiem: , a dziś to mi mówi żebym się nie denerwowała, bo gdzieś przeczytała,że matki, które w ciązy się stresowały to dzieci ich mają wieksze prawdopodobieństwo alergii...

Ja tylko coś się gorzej czuje i dlatego ostatnio nie wpadałam, brzuch mnie pobolewa i głowa pęka....ech.....

nie pamiętam za bardzo co pisałyście, tylko ,że u [/b]Mróweczki[/b] żałoba, bardzo mi przykro kochana :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Katrin normalnie ciśnienie mi się podniosło, jak przeczytałam co ta twoja teściowa zrobila :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Delicja to już bedzie rok :ico_szoking: :ico_szoking: , twoja siostra pewnie teraz wszystko na nowo sobie przypomina?

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

23 maja 2008, 16:22

Hej Laseczki
Nie było nas tu dwa tygodnie, urlopowalismy. No i teraz musze was troszke nadrobić, poczytac co tam u was

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

23 maja 2008, 21:19

Cześć dziewczyny :-D
Długo mnie nie było, bo niestety znów komputer mi padł :ico_zly: i nie miałam dostępu do neta, teskniłam za wami bardzo :ico_placzek: , dobrze że znów mogę was poczytać... idę nadrobić zaległości.
Pozdrowionka i duże uściski dla was wszystkich :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 maja 2008, 12:19

A co tu taka cisza :ico_placzek:

Hektorka i Kari dobrze,że już jesteście :-) :-) :-)

A my zapraszamy na torcika, bo młody kończy dziś 14 miechów :-) :-)

[ Dodano: 2008-05-24, 12:20 ]
a i jeszcze zobaczyłam,że fasolka ma dziś 10 tygodni :-) :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 maja 2008, 15:05

Cześć Wam :-) Ja tylko wpadłam na chwilkę listę obecności podpisać :ico_oczko:
Wzięło mnie dziś na sprzątanie i jak rozwaliłam sobie wszystko to mi się odechciało na widok bałaganu :ico_puknij: Moje dziecko śpi już 3 godziny i nie ma zamiaru się obudzić... :ico_noniewiem:

Caro, to jeszcze tylko 210 dni i znów będziemy siedziały jak na szpilkach czekając na maleństwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: DLACZEGO USUNęłAś KONTO NA NK? :ico_noniewiem:

Zmykam. Papaa

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 maja 2008, 14:44

łoboze niepiszcie tyle bo nienadarzam... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ja na chwilke sie odmeldowac tylko...pilnuje kolezanki 10 miesiecznej córeczki dzisiaj...grzeczna bardzo...z Erykiem sie lubi wiec jest OK :-D :-D

A mój mały oszołom wygląda jakby Go ktoś pobił...siniaki na twarzy...a pozatym ma takie biedne oczko...niewiem od czego...całe białko ma czerwone :ico_placzek: paluszka sobie włozył albo co...kurde niewiem bo On mi niepowie...jak mu niezejdzie do jutra to ide do lekarza!!!
katar jakis Go tez dopadł...

caro dla Oskiego i Fasolki :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

25 maja 2008, 16:26

Hej Lasunie my z Kamilkiem stwawiamy torcika też kończymy 14 miechów. A dla Oskarita i fasoleczki duzo całusków.

Mróweczka, moje dziecie tez ciagle poobijane, albo guz na czole, to jakis siniak na nóżce lub na rece .
I u nas też katar się dzisiaj pojawił, a tydzień temu był chory również miał katar ale i taki okropny kaszel, byłam z nim wtedy u lekarza ale przepisała tylko eurespal, co sadzicie o tym syropku. Bo ja się róznych opini nasłuchalam, jedni sa zadowoleni a drudzy narzekają na niego.
Kamilowi zaczeły dziwnie zęby wychodzic, bo te tylnie trzonowce u góry, a ma tylko jedynki dolne i górne. Czy waszym też tak wychodzą.
I sie pochwalimy Kamil samodzielnie zaczął wreszcie chodzić, wczoraj byłam w szoku, 3 tygodnie temu zrobił dwa kroczki, i na tym sie skonczyło, nie chcial sam chodzic tylko za raczke i przeważnie do mnie wyciągał tą swoja malenką raczke abym z nim szła, a wczoraj nas wszystkich zaskoczył.

Zaraz troszke zdjęć powklejam.
Narazie całuje wszystkie bąbelki.
Przeczytałam posty tylko jakoś nie pamietam bo czytam przewaznie na raty bo mój kamik ciągle mi przeszkadza, a teraz babcia go wzieła na spacerek więc mam chwilke czasu.

[ Dodano: 2008-05-25, 17:07 ]
Dwóch małych pijaczków
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Najlepsza zabawa w piachu
Obrazek
Mały jezozwierz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

25 maja 2008, 22:04

HEKTORKA Kamilek słodki i naj naj z okazji 14 miechów
CARO dla Oskarita i fasolki 100 lat i buziaków mówiłam ze z mamcia sie ułozy głowa do góry
MRÓWECZKO z naszego Eryczka niezły rozrabiaka ale Martynka nic lepsza tez ciagle poobijana wszedzie sie gramoli wszystko juz rozumie co do niej mówie przynosi co jej powiem normalnie madralińska i złosnica ja nie wiem jak nie po jej mysli to koniec
DELICJA no to nie ciekawy ten maj dla siostry bo wspomnienia złe
KATRIN zdrówka wam zycze a na teściowa to słów brak
KOLKA a jak zdrówko twoje juz dobrze wszystko
A my w czwartek wyjeżdżamy na 5 dni do męża do irlandii także pewnie nie będę miała czasu bo musze się poszykowac jak wróce to zdam relacje

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 maja 2008, 22:32

dla Kamilka sto lat sto lat :ico_tort:

a u nas z oczkiem coraz gorzej :ico_placzek: :ico_placzek: całe czerowe i takie przymruzone...a jeszcze jutro bank holiday wiec lekarza niema pewnie...podskocze do apteki moze cos doradza...kurde taki bida mały jest :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość