ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

13 kwie 2007, 06:49

Hej dziewczyny, czytam co napisałyście i fajnie że nie tylko ja mam problem z ciuszkami :-D ja tez mam 2 pary spodni i 2 bluzeczki ciążowe, ale mieszczę sie we wszystkie bluzeczki sprzed ciąży, piersi mi nie rosną tak szybko, mam brzuszek ale na boki na razie nie rosnę :-D Zazdroszczę wam dziewczyny ruchów, ja jeszcze nic nie czuje, choć czasami mi się tak wydaje, ale moja pani gin. mówi że zacznę czuć ruch za jakieś 2-3 tyg. więc to przede mną :) mąż szykuje się do pracy a ja do łuzia i telefonik do mamusi, poplotkować. a jeszcze raz dziękuje za życzenia urodzinowe, chyba jednak jestem tu najstarsza, choć mówią że na tyle lat nie wyglądam.pozdrawiam

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

13 kwie 2007, 07:28

cześć dziewczynki :-D
wyobraźcie sobie, że wczoraj byłam w szpitalu u koleżanki, która dzień wcześniej urodziła synka :ico_brawa_01: no w sumie to chłop jak dąb bo mierzył 58 cm a ważył 4200 :-D próbowała rodzić naturalnie i na szczęście się udało choć sama przyznaje że było bardzo ciężko ale najważniejsze że i mama i mały czują się świetnie :-D
i powiem wam, że jak wczoraj tak patrzłam na to maleństwo to naprawdę trudno uwierzyć że już niedługo każada z nas będzie miała takie same :-D a ten maluch to taki wielki był, że drugie dziecko, które leżało w tej samej sali to jak miniaturka wyglądało he he :-D
ale jakby nie było to widok był słodziutki :-D no i zazdroszczę im, że już są razem :ico_dziecko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 kwie 2007, 09:48

Hej, ja na chwile pisze ze szkoly :ico_haha_02: Wczoraj strasznie mnie glowa bolala i poszla bardzo szybko spac. A rano obudzil mnie stukajacy maluszek :ico_brawa_01: Niby to wszystko przezywalam juz wczesniej ale i tak strasznie sie wzruszam jak go czuje i glaszcze wtedy brzusio i gadam do niego jak jakas glupia :ico_puknij: Wydaje mi sie ze to bardzo wczesnie na ruchy ale pamietam ze z Zuzia tez je poczulam w tym samym czasie. Podobno, jesli sie poczuje pierwsze ruchy to nalezy dodac 20 tygodni i powinien wyjsc przyblizony tydzien porodu. Z -zuzia sie zgodzilo bo ja urodzilam w 37 tygodniu moze i tym razem tak bedzie.

U mnie macica jest jeszcze pod pepkiem i to jakies 2 cm, ale w sumie jak sie porownam z Agnieszka ktora jest w 19 tygodniu (ja w 16) to mam nadzieje ze mi przez te 3 tygodnie podskoczy do gory :-D
Paulina, moj mezu urodzil sie 4300 ja tylko mam nadzieje ze los mnie nie pokaze takim porodem bo musi byc ciezko urodzic takiego klocka :ico_szoking: Zuzia miala tylko 3050 i 53 dlugosci i urodzila sie wczesniej wiec wydaje mi sie ze klepiej urodzic troszke przed terminem niz po terminie sie meczyc z taka kluseczka :ico_noniewiem:
giosiaperelka, ja mysle ze to cie nie jajnik boli tylko wiazadlo wlasnie dlatego ze spisz na tym boku i caly czas jest lekko naciagane. Mnie czasem tez bola po bokach wiazadla. Ale nie tak mocno jak przy pierwszej ciazy. Lekarz mi mowil ze jak bardzo boli to mozna lyknac nos-pe. Ona rozkurcza i zmniejsza napiecie tych sciegien i wiazadel.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

13 kwie 2007, 16:28

dziewczyny dla rozweselenia przesyłam wam pewnego linka do pewnej strony :-D
ja właśnie to czytam i słowo daje że łzy płyną mi strugami ze śmiechu.
jeśli któraś jeszcze boi się rodzić to naprawdę polecam poczytać wszystkie strony tego forum :-D

http://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=37926

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

13 kwie 2007, 18:19

Paulinka, stronka booomba :-D , zaczelam czytac i nie moge sie oderwac, a tu obiad trzeba mezowi przygotowac (zaraz wraca z pracy) :ico_olaboga:
Mnie tez ostatnio glowa zeczala pobolewac, i katarzysko mnie dopadlo z bolem gardla i kaszlem, dzis polecialam do lekarza - stwierdził wieksze przeziębienie i znowu chcial mnie wyslac na L4 ale po moich prosbach skonczylo sie na tym ze tylko weekend przesiedze w domu. Nie wytrzymalabym kolejnych dlugich dni w nonono tym w pracy tez pewnie nie byliby zadowoleni.
Jak czytam o tym ze co niektóre z was czują ruchy dzidzi to dziala to na mnie tak ze potem siedze jak zahipnotyzowana i skupiam sie co tam sie w brzuszku dzieje, dobrze ze nie oglądam siebie z boku bo musze smiesznie wygladac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

13 kwie 2007, 19:11

Witajcie Kobitki:) Dziś było po prostu przepięknie:) Jak letni dzień. Słyszałyście że czeka nas ponoć tropikalne lato? Ufff będzie gorąco, trzeba będzie jakiś wiatrak kupić.
Betti mi się w tym roku upiekło z komisjami. Zawsze siedziałam w komisji maturalnej, siedziałam długo bo angielski zdaje prawie każdy, niektórrzy decydują się na inny obcy język np niemiecki. Lecz w tym roku dyrektor się zlitował i jestem WOLNA:)
Paulina, rewelacyjna ta stronka, pośmialam się. Chiałabym mieć lekki poród no ale chcieć to nie wszystko.
Mama Zuzi, dzięki za podpowiedź skoro ty odczuwałaś taki ból to napewno wiesz że boli tak jakby to był jajnik, troch e mnie uspokoiłaś, w czwrtek idę do Gina to jej to powiem. Wiecie co od 2 dni, boli mnie lewa noga, boli i co jakiś czas łapie mnie skurcz, dziś w pracy nie mogłam chodzić. Kupiłam sobie Magne B6 i łykam, efekty narazie są małe. Czy któraś z was łyka Magne B6? albo coś innego? Ile razy na dzień łykacie?
Mama Zuzi, a wy to w Irlandii jesteście na stałe? Nie tęsknicie za Polską? Ja chyba bym tak nie potrafiła, męczyłabym się w obcym kraju, no chyba żeby mnie sytuacja zmusiła.
Jutro choć sobota, idę do pracy bo odrabiamy za 30 kwietnia aby mieć cały tydzień Majowy wolny:)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 kwie 2007, 20:33

Gosiuperelko, pewnie ze powiedz lekarzowi niech pomaca i Cie uspokoi :ico_haha_01: A my jestesmy w Szwecji w Irlandii jest ktoras z nas, ale zabijcie nie wiem ktora, wszystko mi sie pomieszalo, to chyba ciazowe roztargnienie. :ico_olaboga: A tutaj jest mi bardzo dobrze, gdyby nie to ze tesknie to byloby to moje Eldorado. Ale niestety, nie ma nic za darmo :ico_oczko:
U nas pogoda tez cudna a mnie leb znow boli, nie wiem co sie dzieje, naprawde... nie lykam przeciwbolowych, wole sie polozyc, ale chyba nie wytrzymam i lykne Apap.
Sluchajcie mam dobry sposob na zaparcia jesli ktoras cierpi tak jak ja: polozna mi poradzila aby jesc regularnie kiwi... no wiec wczoraj zjadlam 4 na raz i dzis juz 3 razy w kibelku bylam... niesamowite naprawde :ico_szoking:
Kupilam sobie dzis spodnie w H&M, w sumie niedrogie, kolo 70 polskich zlotych, klasyczne, czarne, i z takiej bawelny z elastanem wiec sa milutkie i wygodne jak druga skora. A poniewaz chcemy miec 3 dzieci to juz sie ich tak szybko nie pozbede i zatrzymam na 3 dzieciatko. Szykuje sie jeszcze na takie ladniutkie tuniczki z krotkim rekawkiem ale to po wyplacie mezulka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

13 kwie 2007, 21:23

CZEść DZIEWCZYNY,DZIś WZIęłO MNIE NA PRZEMEBLOWANIE,ALE TAKIE DELIKATNE BO NIE CHCEM SIę FORSOWAć,BO WTEDY BOLI MNIE BRZUSZEK,FAJNIE ,PRAWDZIWA WIOSNA,PIęKNA NI I JA TEż SłYSZAłAM żE LATO BęDZIE UPALNE,A MY WSZYSTKIE Z TAAAKKKKIIIIIIMMMMIIIII BRZUCHAMI :ico_oczko: OJ NO TO WTEDY PRZYPUSZCZAM PONARZEKAMY,CI NASI FACECI TO MAJą SZCZęśCIE,żE SIEDZIMY NA TIK-TAKU,TO TROCHę ICH ODCIążY OD SłUCHANIA :ico_smiechbig: IDE POCZYTAC Tą STRONKę CO PAULINA NAPISAłA,TO NARAZIE...

[ Dodano: 2007-04-13 ]
HEJ ,DZIEWCZYNY GDZIE WASZE BRZUSZKI :632:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

13 kwie 2007, 21:41

hej dziewczyny, właśnie skończyłam czytać te śmieszne historie o porodach, popłakałam się ze śmiechu, mąż dziwnie na mnie patrzył bo cały czas hihotałam :-D Co do skurczy to mnie gin kazała brać aspargin 3xdziennie. pomaga. bóle brzuszka też się już rzadziej pojawiają. :)
Chciałam wkleić zdjęcie i nie wychodzi mi :ico_placzek: chyba coś źle robie, zmniejszam rozmiar zdjęcia i tak coś jest nie tak bo go nie ma na forum :ico_placzek: będę próbowała, może się uda
idę już leżakować do łuzia. miłej nocki dziewczyny.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

13 kwie 2007, 22:02

PAULINKA STRONKA SUPER :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
JA SIę PRAWIE POPłAKAłAM I POSIKAłAM NARAZ :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość