Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 kwie 2007, 15:57

Kasiu widzialam taki wozek na allegro tylko mi sie kolor nie podobal a i tak byl zamawiany z niemiec. W sklepie w krakowie widzialam tez jeden ale kosztuje 2730zl.To za duzo jak dla Nas!!!A moja Ciocia mowi ze u niej sa tansze (niemcy) wiec jak tak to dla Nas lepiej i jeszcze nam do nonono :-) ~!!!
Czekam na wiesci o dzidzi jak wrocisz od lekarza Kasiu!!!!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 kwie 2007, 16:55

Ja tez czekam i trzymam kciuki. Jestem ciekawa ile Twoja dzidzia urosla od ostatniego badania.
Ja z tymi wozkami to normalnie niedlugo szalu dostane. Mowie Wam, dziewczyny w USA nie ma normalnych wozkow glebokich. Po prostu nie ma i juz. A jak juz znajde taki, ktory mi odpowiada to z kolei cena mnie powala na kolana.
Tez marzy mi sie wyjscie do baru na piwko, ale o papierosie stram sie nie myslec. Mam nadzieje, ze juz do tego nalogu nie wroce... zobaczymy jak to bedzie, ale na razie jakos sie trzymam dla Kacperka.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

04 kwie 2007, 17:42

Cześć słonka !!! :ico_ciezarowka:
To prawda Wisienko gondoli w onrmalnej cenie w Kanadzie też nie ma. Dlatego chce troszke tak postąpić i wiesz kasiu dała bym wiele aby być w Polsce dla tych rzeczy które wy macie bo powiem wam macie wybór tu jest wszysto oklepane i bez kolorów. Dzieci są apropo kolorów i małego szaleństwa a tu większość różowa i niebieska.
Dobrze, że rodzinka z Polski szykuje się, moja siostra szaleje. Spodtkała wczoraj, jakąś babkę, która likwiduje sklep z ubrankami dla dzidzi i moja szalona siostra :ico_oczko: zamawia połowe sklepu, naszczęście będzie połowy ceny też, bo likwidacia.

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Ja to zawsze muszę się rozpisać.
Kasiu ja też dzisiaj idę do lekarza, ciekawa jestem jak to będzie. :ico_oczko:
A Dzidzia to narazie kopneła moją pasierbicę, a mąż to widział, bo mój maluszek lubi wybierać sobie ciekawe miejsca, np pachwinę, to BOLI, ale przynajmniej widać gówke albo plecyki. Wczoraj dzidzia się przestraszyła dźwięku i natychmiast w mojej pachwinie pojawił się wielki bombel. :-)
A jak mąż pomasował i pogadał to dzidzia się przesuneła i ból zniknął.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

04 kwie 2007, 20:07

my tu planujemy wielkie pijanstwo a tu po tak dlugiej abstynencji 2 drinki i nas nie bedzie 21.00 taryfa do domu :-D :-D moj synus tez dzisiaj rozrabia wczoraj tylko sie przeciagal a dzisiaj dzikie szalenstwo :ico_szoking: Martunia to zdjecie z lutego bylismy na weselu musze zrobic cos aktualnego tylko pozyczylam mamie aparat a im jak sie pozyczy to trudno odzyskac :ico_oczko: ja do gin ide po swietach w srode wlasnie mi przypomnialyscie ze nie zrobilam wynikow :ico_olaboga: kasia pisz jaki duzy to porownamy moj 543g 29 marca

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

04 kwie 2007, 21:07

O RANY dziewczyny ja też marzę o alkoholu i o dobrej wódeczce, winku, koniaku, normalnie jak już będę mogła to chyba przez miesiąc codziennie będę się delektować, bo tak bardzo lubię. Narazie tylko barek się rozrasta, bo kupuję to,. czego bym spróbowała. A za becikowe też kupię szpilki, bo tego mi najbardziej brakuje, przynajmniej do prowadzenia auta się przyzwyczaiłam, choć było dziwnie na płaskim na początku :ico_oczko:
Apropos wyczuwania dziecka przez mężczyzn. Mój mąż też ma wyjątkowego pecha, ponieważ co położy rękę to dziecko przestaje akurat kopać. Ostanio nawet stwierdził, że chyba go nie lubi. :ico_szoking: Choć mój pies oberwał po nosie, jak oparł nos o brzuch, więc więcej poczuł niż mąż :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 kwie 2007, 21:47

Yvone pisze:Choć mój pies oberwał po nosie, jak oparł nos o brzuch, więc więcej poczuł niż mąż :-D


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Dobre.

Dziewczyny, koniecznie napiszcie jak bylo u lekarza. Ja ide w poniedzialek. Jakos tak mi dziwnie, ze w Polsce jeszcze bedziecie swietowac a u mnie juz normalny dzien pracy... Ameryka... :ico_noniewiem:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

05 kwie 2007, 05:46

Jestem !!!
U lekarza była norma, badanie brzunia jak urusł, ja wiele nie przytyłam a lekarz na to ale jesz a ja no Tak i tyle, zmirzył dzidize i powiedział ze rosnie wiec nie ma co sie martwić. I wysłał mnie na badanie krwi i siusiu. A i jeszcze mnie poinformował, jak rozpoznaje się, że zaczyna sie poród. Podobno teraz to tylko to może mnie czekać.
Wisienko tu też nie mamy poniedziałku wolnego idziemy do pracki. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

05 kwie 2007, 09:06

Ja wczoraj bylam u lekarza - maluszek (poraz kolejny potwierdził ze to chłopak) rośnie i waży juz 500g czyli pół kilo :ico_szoking: gdzie więc pozostałe 6,5 ktore przytyłam :ico_brawa_01:
Dostałam magnezik na skurcze i witaminkę C pozatym wszystko w porządku. Na usg maleństwo pomachalo tatusiowi rączką :-D
Powiedzcie czy wy zauważylyscie u siebie juz rozstepy?

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

05 kwie 2007, 09:20

ja nie mam ale podobno najbardziej skura peka i sie naciaga jak brzuch siada przed porodem w 9 miesiacu wiec nic straconego poza tym jak ktos nigdy nie mial rozstepow to moze nie miec sklonnosci i nie miec :ico_oczko: no to Kaska nie dla nas sukienki ale ostatnio zaczelam sie rozgladac i chlopaka tez mozna fajowo ubrac :-D a jak z terminem nic ci sie nie zmienilo? ja jak bylam na USG to gin powiedzial ze najprawdopodobnie bedzie z lipca cos tam nabazgral 28.07 i ze teraz sie ciaz nie przenosci przynajmiej u niego w Wroclawiu

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

05 kwie 2007, 11:09

Mi powiedział że termin wyznaczony czyli 3.08 jest terminem przybliżonym i nie powinnam się nim mocno sugerować bo poród może być i wczesniej i później.
Z tym rozstepami to pytam bo ja się codziennie oglądam ale nie wiem kiedy tak naprawdę jest największe ryzyko pojawienia sie ich

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość