Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

27 maja 2009, 13:52

iw_rybka dzięki, to dobrze że temperatura nie szkodzi.
miałam dziś pisać pracę na zaliczenie ale sobie odpuszczę i poleżę w wyrku aż nabiorę więcej sił.

a tak wyliczyłam bo ostatnia @była 24 marca :-)
z kolei według dnia poczęcia to powinien być jakiś 8 tydz.

Dokładnie znam datę poczęcia :-) 7 kwietnia się zadziało :)

[ Dodano: 2009-05-27, 13:54 ]
a ps. tutaj sobie obliczam http://www.babyboom.pl/

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 maja 2009, 15:15

anusiek, tak jak ja,tylko ja zaszlam 8 kwietnia :) 7 mialam urodziny a 8 mielismy rocznice slubu :-D Ale plodny taki odczuwalny najbardziej byl 8 a miesiaczke mialam 23 marca :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-27, 15:19 ]
ty wiesz co,mi według tej strony wychodzi 10 tydzien i 2 dni :ico_szoking: I termin porodu 29 grudzien :ico_szoking: No w szoku jestem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

27 maja 2009, 15:28

no własnie a mi ginekolog powiedziała że termin 31 grudzien lub 1 styczen... wiec cos okolo tego i tez liczyla z dnia @ i z daty poczecia :-)

a powiem Ci ze tym suwaczkom nie ufam...jednak lekarz wie najlepiej :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-05-27, 15:30 ]
heheh prawdopodobnie będziemy razem rodziły :ico_brawa_01:
prawie w tym samym momencie poczęły się dzieciątka :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 maja 2009, 16:08

no wlasnie :-D

[ Dodano: 2009-05-27, 16:10 ]
anusiek, ja mam nadzieje w styczniu urodzic,wowczas miedzy maluszkami beda rocznikowo 3 lata roznicy :ico_wstydzioch: Bo tak liczylismy,zeby byly 3 lata.Myslalam,ze jak zajde w kwietniu,ktory jest czwartym miesiacem roku,to 9 miesiecy bedzie w styczniu a tu grudzien :ico_oczko: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

27 maja 2009, 16:19

hehe no widzisz jak można się przeliczyć :-)
my nie planowaliśmy teraz ale baaaardzo się cieszymy, że już niedługo będzie z nami.
:ico_brawa_01: Te wakacje miały być odpoczynkiem od myślenia i sprawdzania czy to już.
Bardzo bardzo chciałam mieć dziecko, od zaraz!

chciałabym zacząć rodzić w Sylwestra a urodzić już 1 stycznia :)
takie marzenie :-) kiedy wszyscy będę się bawić i kiedy będą strzelać fajerwerki :-D

może to będzie najlepszy Sylwester w moim życiu :ico_brawa_01:

bo ostatnie były nudne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 maja 2009, 16:25

hi hi - powiem Ci,ze cos w tym jest.Moja tesciowa rodzila swojego syna w grudniu w swieta i mowi,ze miala ekspresowy porod,bo byla szynka na kolacje i polozne spieszyly sie,zeby dla nich starczylo i daly jej rozne rzeczy,zeby przyspieszyc cala akcje :-D

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

27 maja 2009, 16:36

no ładnie, czas szybko leci, niedługo będziemy sobie wszystkie opowiadały jak to było... :-)

jedno jest pewne te Święta i Nowy Rok będą niezapomniane :ico_brawa_01:

Trzymaj się ciepło, biegnę robić obiad dla Męża :) należy mu się dobra zupka :-D
:ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

27 maja 2009, 17:00

Witajcie :-D
Są powody do radości. Moja kruszynka wg wczorajszego USG ma już 6,5 cm. (przez co termin wychodzi 30.11) I stwierdziła, że nie zamierza się słuchać pana doktora, gdy ją prosił o pokazanie się od przodu. Widocznie uważa, ze ma ładniejszy profil :ico_oczko: Poza tym nie chciała usiedzieć w miejscu, tylko cały czas machała rączkami i nóżkami. Prawie się popłakałam to widząc. To chyba najprzyjemniejsze chwil w życiu kobiety, gdy widzi swoje dzieciątko (jeszcze w brzuszku).
Wg doktora ciąża rozwija się prawidłowo, badanie przezierności karkowej też super :ico_haha_02: Mogę spokojnie odstawić kwas foliowy i stopniowo duphaston. Za to nareszcie doczekałam się pozwolenia na branie witaminek dla kobiet w ciąży.
Niestety to ostatnie USG aż do 22 tyg. Pozostają mi więc tylko fotki :ico_oczko:

Co do mdłości nie ma poprawy, lekarz mnie pocieszył, że może za 2 tygodnie przejdzie :ico_sorki: oby!!

Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 maja 2009, 17:10

anusiek, no pewnie,ze sie nalezy :ico_brawa_01:

U mnie jest tesciowa,wiec mam full serwis.Obiadek zjadlam,na deser dostalam truskaweczki a jutro golabki z mlodej kapustki.

A tu moj brzusio,wyskoczyl i nie chce sie schowac :ico_szoking:

Obrazek

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

27 maja 2009, 17:14

hej Dziewczyny, wskoczyłam do Was na forum bo mam termin na 22-12... jest jednak jedna rzecz, która mnie niepokoi.
zaczynam 11 tydzień mam duży brzuch od samego początku, nigdy nie miałam takiego brzucha. nigdy tyle nie ważyłam co teraz. mam wrażenie, że nagle przytyłam ok 4- 5 kilogramów ( tak w pierwszych 3-4 tygodniach )... następnie kolejny kilogram. piersi też mi się powiększyły, ogólnie zrobiłam się kulką i mimo wczesnej ciąży trudno ją ukryć... w większość ubrań się nie mieszczę. zwróciłam na to uwagę lekarzowi, ale nie pociągnął wątku tylko powiedział, że o odchudzaniu można mówić po ciąży... a wcale nie o to mi chodziło. chce tylko wiedzieć czy ktoś ma podobnie, czy to normalne... będę wdzięczna za Wasze opinie. życzę dobrego samopoczucia i zdrówka:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość