Awatar użytkownika
ewaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 30 kwie 2010, 14:02

14 paź 2010, 22:11

u mnie jeszcze nic się nie dzieje..a co do czopu to słyszałam że oze się wydalać nawet na 2 tyg przed porodem..takze tylko czekać...

Awatar użytkownika
rybka80
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3622
Rejestracja: 06 mar 2009, 14:57

15 paź 2010, 18:50

ewaaa, ja w podobnej sytuacji
w srode gin powiedzial ze jak mnie nie wezmie do 27 pazdzienrika to 28 mam sie zglosic do szpitala
wiec chodze i sie modle zeby mnie samo wzielo

czok narazie nie odpadlo, wod wyczekuje jak na zbawienie
mlody ruchliwy jaki byl taki jest

dzis ogarnelam cale meiszkanko
lazienka lsni, nawet frytkownice wyczyscilam wiec kto wie
po oknach nie zamierzam skakac bozimno strasznie wiec walcze w domku heheheheheh

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 paź 2010, 19:06

ulamisiula gratuluję raz jeszcze, śliczna córunia, jakie ma czarne włoski, no bombaaa! :ico_haha_02:
Powiem Ci że mój syncio tez nie okazuje zazdrości... :ico_brawa_01:

ewaa u mnie czop odpadł tydzień przed porodem, ja dokładnie w 39 tygodniu urodziłam Leosia :-D

rybka80, trzymam kciuki &&&

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

15 paź 2010, 22:11

ewaa,rybka80, trzymam kciuki za Wasze rozpakowania.
ulamisiula gratuluję raz jeszcze, śliczna córunia, jakie ma czarne włoski, no bombaaa!
Powiem Ci że mój syncio tez nie okazuje zazdrości...
Dziękuję.Wiesz tyle sie nasłuchałam w ciaży jak to starsze rodzeństwo jest zazdrosne a tu szok-ale to chyba dlatego ze mały od poczatku był zaangarzowany w przygotowania do przyjecia maleństwa.Nawet pozwalałam mu coś w sklepie wybrać dla niuni.A do tego on strasznie towarzyski jest.
I jest o wiele lżej jeśli nie mamy problemu ze starszakiem.

A powiedz mi jaki kolor oczeka ma Twój Leon?Bo na zdjeciu dużo nie widać koloru ale za to ta wielkosć...oj czy te oczy moga kłamać?

Blanka urodziła się to miała niebiesko-szare ale juz ma prawie czarne.I najprawdopodobniej będzie miała takie jak moje czyli zależnie od dnia-brązowe lub zielone.Benek urodzil sie z czarnymi tak jak Blanka włosami i taki sam kolor miały jego oczy a teraz blądyn z brązowymi mi pozostał.

Dzis miałam zadanie bojowe.Mąż przywiózł Benka z przedszkola i sam musiał wrócić do pracy bo jego kolegi zona pojechała rodzic.I już jest po wszystkim urodziła przez cc córeczke Leę.
Ja nie wiem co oni w tej pracy robie ale 3 lata temu było tak samo.12 dni po mnie urodziła Miśka szefa zona.Oni sie chyba umawiają kiedy idą " dzieci robić" :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
ewaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 30 kwie 2010, 14:02

16 paź 2010, 09:27

ulamisiula jakie ładny obrazek brat trzyma siostre...
a mała ma piękne włoski...
Magdalena_82 bracia jak 2 kropelki wody..:-) :-)
ja na razie czekam cierlpliwie..we wtorek mam wizytę więc się okaże czy coś rusza...wg. usg termin na 18.10 le to tylko usg...a szkoda :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-16, 09:29 ]
rybka 80 ty w najgorszy przypadku będziesz w szpitalu w dniu mojego terminu..ale obyś rozpakowała się szybciej.... :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2010-10-18, 13:26 ]
rybka80 co tam ....czy coś u cieie ruszyło... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
rybka80
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3622
Rejestracja: 06 mar 2009, 14:57

20 paź 2010, 11:22

ewaaa, hejka
cisza narazie

wczoraj sietak dziwnie czulam jakby mi mialo za pzreproszeniem dupsko rozerwac
takie jakies zdretwialo mi sie wszytsko wydawalo

wkrzyzach mnie pobolewa
i od czasu do czasu ale bardzo dlugiego czasu jakby jakis delikatny skurcz sie pojawil
a poza tym cisza jak makiem zasial

mlody wariuje jak dotad wiec narazie NIC

Awatar użytkownika
ewaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 30 kwie 2010, 14:02

20 paź 2010, 15:35

no Rybciu widze ze twój maluszek się nie spieszy..mój chyba też..wczoraj na wizycie u gina wykazano brak rozwarcia a szyjka trochę krótsza...więc myśle ze poród nie nastąpi zbyt szybko. z tym że mam za sobą cc w razie jak bym nie urodziła do terminu to dostane skierowanie na oddział na wywołanie..ach...także maluch ma 10 dni aby sam wyjść..nie chcę wywoływania porodu...

Awatar użytkownika
rybka80
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3622
Rejestracja: 06 mar 2009, 14:57

21 paź 2010, 08:16

nie chcę wywoływania porodu...
no ja tez wolalabym sama
a na czym to wywolywanie poelga??
nie strasz mnie

Awatar użytkownika
ewaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 30 kwie 2010, 14:02

21 paź 2010, 11:17

to tkz. indukcja porodu..a sposób wywoływania zależy od szpitala u mnie to jest kroplówka z oksytocyną i balonik...
ale stosują też żele i masaż szyjki macicy..

Awatar użytkownika
rybka80
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3622
Rejestracja: 06 mar 2009, 14:57

21 paź 2010, 12:32

oby samo nam poszło
trzymam kciuki za siebie i ciebie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość