Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 kwie 2007, 16:07

Hej, my po spacerku juz jesteśmy i po obiadku.
Antoniek teraz dogorywa a ja sobie przerwe zrobiłam, nawet trochę z NIM przysnęłam.
Kristi, to dob rze że wszystko Ok.
U nas dzisiaj duży wiatr ale w końcu jestem na Wyspie. :-D

Do pózniej dziewczynki :ico_papa:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 kwie 2007, 20:22

Kurcze jakos tu ostatnio malo zagladacie ale to napewno przez ta pogode
Mi ogulnie dzien zlecial troche leniwie,ksiazke przeczytalam juz w calosci i byla Superr jestem naprawde pod wielkim wrazeniem jej i nawet sie poplakalam ze wzruszenia bo miala ciekawe zycie ta gejsza Chiyo ok Sayuri jej imie zawodowe i jestem ciekawa jaki bedzie film Ok to ja sie zegnam z wami i zajrze jutro fajnie ze jest weekend moze Nicolcia da nam sie wyspac oj przydaloby sie bo co to jest spanko do 8 00?? zawsze cos nie narzekam ale ja zawsze lubilam spac dlugo i czasami do tego tesknie hehe ale jeszcze sie kiedys tam wyspie Pozdrawiam i dobranoc do jutra pa

[ Dodano: 2007-04-27, 20:25 ]
Jeszcze tylko sprawdze moj profil i juz mnie niema paa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 kwie 2007, 20:30

Malwinka dziękuje wszystkim ....

[ Dodano: 2007-04-27 ]
Dziś Mała Złośnica spała w ciągu dnia tylo raz i to niecałą godzinkę - za to "już" śpi - ciekwe czy znowu będzie w nocy koncertować ... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-04-27 ]
Martwię się o Iwonkę a raczej o Piotrusia .... jakoś nie zaglądaja .... dowiedziałm się że u nas w szpitalu dzieci z biegunkami zostawiaja w szpitalu a maluchy z wysypkami są traktowane w szczególny sposób ... to podobno ze względu na sepsę ..... Mam nadzieję że wszystko jest ok

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

27 kwie 2007, 20:42

Dziewczyny odkad mam komputerownie na dole jakos nie potrafie usiasc i klikac ... :ico_wstydzioch:
Synus jest doslownie wszedzie ... i chodzic sie jemu zachciewa :ico_olaboga: wiec oka nie moge z niego spuscic [ coraz gorzej u mnie z ortografia :-/ ... za to on puszcza sie wszystkiego :ico_smiechbig:
juz pierwsze niesmiale kroki mamy juz za soba :ico_brawa_01:

kaola wkoncu sie pojawilas :ico_sorki: brakowalo mi Twego humoru :ico_spanko:

:-D
dziewczyny ja chyba za powaznie biore zycie ... juz pierwsze siwe wlosy mi sie pojawily :ico_wstydzioch:
nie potrafie sie skupic, kloce sie z D a pozniej tego zaluje ... tesknie za rodzina w Polsce ( mama, siosttrami i bratem) ...ech, szkoda gadac ...
a dzis kolejny powod do zmartwien ... wyszlismy na spacer, a Kourosh w placz, w histerie ... bal sie kazdego przejezdzajacego samochodu ... :ico_olaboga:
pozniej wystraszyl sie kazdego na kogo natknelam sie w przychodni ( wpadlam po recepte tylko) ...

:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ja jestem ogromna introwertyczka, ale nie chcialabym zaszczepiac niesmialosci lub strachu w moim dziecku ... iza ja rowniez rozwazam zlobek / przedszkole ... to wcale nie kwestia ''pozbywania sie'' dziecka ... mozena sie jemu w ten spob przyslozyc ... oczywiscie nic na sile ... niektore malenstwa sa przerazone perspektywa przebywania w takim miejscu i nie ma sily ...

Misiu teraz spi ... poczytam i zmykam :ico_haha_02:
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2007, 20:52 przez diem, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 kwie 2007, 20:43

Pustki tu sa niesamowite - "nowe" mamy zaglądają rzadko :ico_nienie: - prosze się poprawić - natychmiast !!!! :ico_oczko:
ja wiem to wszystko przez cudowną pogodę .... i bardzo dobrze was rozumiem - sama oststnio wpadam tu tylko wieczorami :ico_wstydzioch: no ale cóż ....

Jutro idę do pracy - za to w środę mam wolne yupppiiiiii :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 kwie 2007, 20:44

Aginka, ja tez się martwię, ale nie wiem czy dobrze kojarze ...bo Iwonka chyba pisała, że w czwartek wyjezdzają na mazury..... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Antoś jeszcze nie śpi, mąz z Nim walczy na górze, zobaczymy moze zaraz padnie, co prawda w sumie chyba spał ok 2 godzin dzisiaj w dzień :ico_noniewiem:

mamaSzymona
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:28

27 kwie 2007, 20:47

witamy...jestesmy tu nowi:)

szymon urodzil sie 4 lipca 2006r.wazyl 4kg i mial 57cm.teraz jest juz z niego "fajny chlopak" :)ma 7 ząbkow,chodzi trzymany za raczki,sam sie boi lub jest jeszcze za wczesnie ;)jest kochany,radosny,ma ogromny apetyt,czasami zamienia sie w diabelka :ico_olaboga:

pozdrawiamy inne dzieciaczki :)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 kwie 2007, 20:57

Co do przedszkoli czy żłobków - tak całkiem nieśmiało napiszę .... jestem za....

Kacperek poszedł do przedszkola gdy miał 2 latka i 8 miesięcy - i nie dlatego że tak chciałam ale dlatego że musiałam go tam dać .... płakał ogromnie przez ponad 2 lata - czyli praktycznie przez cały czas kiedy chodził do przedszkola .... i choc wcześniej (od momentu urodzenia) zarzekałam się że nie dam go do żłobka czy przedszkola - teraz nie żałuję ... On sie więcej nauczył - otworzył choć troszke na "świat" ... a ja ??? płakałam razem z nim ... ale nie zrezygnowałam z posyłania go do przedszkola bo musiałabym zrezygnować z pracy ... a nie wyobrażam sobie życia bez pracy !!! I Iza - te słow kieruję szczególnie doo Ciebie ... choc niektóre mamy pomyślą że kiepska ze mnie mama - Podziwiam i doskonale rozumiem Cię Izka !!! Z tego o piszesz matus jest lobuzem , bardzo ruchliwym dzieckiem - podobnie jak Malwinka - więc ja jestem niekiedy "szczęśliwa" że zostawiam za plecami ten cały "dziki świat" i idę do pracy - tam włącza mi sie inne myślenie - i chyba tylko dzięki temu jeszcze nie zwariowałam- choć myslę że niewiele mi brakuje . Choc do tego wszystkiego dołącza się moja sytuacja "sercowa".... - Prosze myślcie co chcecie ale jeżeli możecie nie komentucie tego co tu nabazgrałam .... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

27 kwie 2007, 21:39

hej jestem jestem
po pierwsze :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla malwinki z okazji skonczenia 9 miesiecy
i witamy nowa mamusie z nastepnym chlopcm w naszym gronie ....slicznusi jest szymonek....
sliczne zdjecia macie dziewuchy ....chyba tez bede musiala pomyslac o zmianie ......
a pogoda jest tak rewelacyjna ze calymi diami lazimy ...juz nie daje rady ...przychodze zmiana pieluchy jakis obiadek ....i lecimy dalej ...hgihihi stwierdzam ze moje miasto jest bardzo male :ico_olaboga: juz nie mamy gdzie chodzic
i nie na mazury tylko nad jeziorko jedziemy i nie w czwartek tylko w niedziele hihihihiale sie porobilo . :ico_olaboga:
dzieki za wszystko i za to ze sie martwilyscie ....bylismy na kontroli maly juz jako tako kupy sa fajniejsze wiec juz sie nie martwie ale niestety maly p[ozatym ze mleko specjalne dostaje to jeszcze musze zrezygnowaac z pieczuywa ......gluten paskudny... :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_olaboga:
a niestety nie zagladam tak czesto bo maly sie zrobil ......troszke okropny....tylko rece i tak jak chyba kristi napisala wiecznie sie wspina i przutula ......dziewczyny ja nic kompletenie nie moge zrobic w domu ....ostatnio nawet slipka malowalam z malym na rekach :)
lece baboski ...dzieki za mile slowa i za to ze jestescie ....buziaki dla wszystkich papapapppappapapapappapapa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 kwie 2007, 21:49

iwonap, całe szczescie - jesteś ... :ico_brawa_01:

Witami Szymka z mamą :ico_haha_01: .....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości