tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 gru 2011, 10:23

Dzien dobry :-D
witaj Aniaaaa ale spryciulka z Martynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 05-12-2011, 09:28 ]
Szymek w nocy zle spi ... :ico_olaboga: budzil sie ze 3razy ale nie na cyca tylko zeby sobie pokrzyczec i poplakac :ico_szoking:

[ Dodano: 05-12-2011, 09:39 ]
jedna kolezanka wspolna moja i barygadyz synkiem mlodszym od Szymka o 22 dni wlasnei dzis wrocila do pracy....
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niej ale ja sobie tego nie wyobrazam :ico_olaboga:
chce zaczac prace ale njawczesniej w lutym a najlepiej od poczatku marca :ico_sorki:
chociaz gdybym mila fajna prace przed odejsceim na macierzynski i gdyby rzeczywiscie bardzo chcieli zebyn wrocila to bym sie zgodzila... :ico_sorki:
a z ta moja praca to szkoda gadac....

zastanawiam sie czy dzis znow nie wyslac emaila i zapytac kiedy maja zamiar dac mi ostateczna odpowiedz.... :ico_szoking:

szlag mnie trafia jak sobie pomysle z ejszcze sie musze prosic o to co powinni dawno sami zrobic :ico_zly:
oni chyba serio mysleli ze ja sie sama zwolnie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

05 gru 2011, 10:54

dzień dobry :ico_kawa:
Obudziło mnie dzisiaj skrobanie, Mikołaj pożerał szczebelki od łóżeczka xDD Widać że go męczą dalej ząbki, pewnie lada moment będzie następny.. Katarek dalej mamy, zastanawiam sie nad innymi kropelkami, bo nasivin można przecież krótko dawać :ico_noniewiem:

Aniaaa, też się właśnie zastanawiam nad tym pchaczem, bo Mały wdrapuje się na mnie, wyciaga ręcę i trzeba z nim chodzić po mieszkaniu i on sobie wtedy ogląda wszystko :ico_haha_01:
Czekamy na zdjecia z chrzcin :ico_brawa_01:

A ja mam chrzciny w pierwszy dzień świąt, miałam taki ładny komplecik dla Malego cieplutki, to Teściowa oczywiście bez pytania kupiła nowy grrr... ale już mam plan opracowany :ico_haha_01: I tak trzeba będzie Małego ubrać bo zimno, więc załozę mu dwa xDD

aneta11, pobudka trochę później bo o 6 :D A dzisiaj o 7 :) Także gdyby nie to budzenie nocne to byłabym naprawdę wyspana :ico_sorki: Dobrze że jest taki wynalazek jak kawa :D

NowaSejana , ale dzieciaki rosną, 5 latek - to już Panny :D

Fintifluszka , no właśnie Miki ma 7,5kg i też uważam że jest idealny, a mi lekarka, że mam go tuczyć :ico_puknij:

lecę zaraz z Małym na zakupy Mikołajkowe, miłego dnia :)

[ Dodano: 05-12-2011, 09:55 ]
oni chyba serio mysleli ze ja sie sama zwolnie
i pewnie dalej czekają :ico_haha_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 gru 2011, 11:06

na zakupy Mikołajkowe, m
ooo zapomnialam bo tu sie wogole nie swietuje mikolajek :ico_nienie:
i pewnie dalej czekają :ico_haha_01:
nie juz chyba nie ...bo zadalm bardzo technmiczne pytania wzgledem mojego zwolnienia typu dlugosc wypowiedzenioa i o wielkosc odprawy ....wiec maja swiadomosc ze sama nie dam wypowiedzenia ....natomiast nie wiem czemu im to do glowy nie przyszlo przez 6 miesiecy.... :ico_szoking: wyslali mi w czderwcu list ze nie bedzie dla mnie miejsca pracy po macierzynskim i czekali tak sobie az sie zwolnie... :ico_puknij:
a taerza dopiero napisal i ze sie skontaktuja z adwokatem :ico_szoking: i dadza mi odpowiedz
ale to bylo w zeszly wtorek a ja chce juz wiedziec ..,..chociaz z tego co wiem to prawnie maja 14 dni na odpowiedz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 gru 2011, 12:26

hej dziewczyny
ja na chwilę
chora zasmarkana z gorączką
mała nie śpi ani w dzień dobrze
ani w nocy
budzi sie co chwilę
dziśiaj wstała o 2 i do 4 nie spała
jestem wykończona
do tego jeszcze choróbsko które mnie wzieło,a mojego też ,
i nie ma mi jak ulżyć bo on do pracy to chcę żeby on się wyspał w nocy
uciekam poleżeć

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

05 gru 2011, 12:32

Witajcie :-)

U nas niby ciepło,bo 10 stopni ale tak wieje,że głowę chce urwać :ico_olaboga: w całym domu aż huczy :ico_olaboga:

Zaraz wkleję zdjęcia :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 gru 2011, 12:36

chora zasmarkana z gorączką
ojejku nastepni chorzy...zdrowka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 05-12-2011, 11:37 ]
Zaraz wkleję zdjęcia :-)
czekamy :-D

[ Dodano: 05-12-2011, 11:38 ]
mała nie śpi ani w dzień dobrze
Szymek przez caly dzien wczoraj spal 30 minut i do 22ej nie chcial usnac :ico_szoking:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

05 gru 2011, 12:43

Witam.

aga216, zdrowka.

Moja mala tez marudna.Ma goraczke i katarek.W nocy co chwila sie budzila i teraz tez nie moze zasnac bo katarek jej przeszkadza.Robi sobie tylko krotkie drzemki u mnie na recach a jak chce ja przelozyc do lozeczka to sie budzi.
Szymek przez caly dzien wczoraj spal 30 minut i do 22ej nie chcial usnac :ico_szoking:
moja wczoraj tez spal tylko 30 minut przez caly dzien ale poszla spac o 19.

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

05 gru 2011, 13:10

agusia22, aga216, współczuje choroby :ico_sorki:

tabogucka,

Martynka na szczęście śpi 3 razy dziennie, pierwsza drzemka godzinna, druga 1,5h, czasem nawet 3h i trzecia różnie, raz godzinkę a czasem 30 minut, więc super :-D
Zwykle śpi już koło 21 ale wczoraj nie wiem co jej się porobiło,że obudziła się o 21:40 i koniec spania,a usnęła dopiero po 1 :ico_noniewiem: mam nadzieję,że to jednorazowo było :-)
No i przebiła się kolejna dwójka :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: lewa górna :-D

Obiecane zdjęcia, miłego oglądania :-)

To my i chrzestni w kościele :-)
Obrazek

Obrazek

My i chrzestny z narzeczoną :-)
Obrazek

torcik :-D
Obrazek

Karolinka i jej koleżanki :-D
Obrazek

:-D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 gru 2011, 13:18

Obiecane zdjęcia, miłego oglądania :-)
ale fajniutkie fotki :ico_brawa_01: a Martynka niesamowita ...pieknie stoi i chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a Szymek dopiero co dupke do gory podnosi :ico_wstydzioch: ah te chlopaki....

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

05 gru 2011, 13:20

Aniaaa, śliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: córeczki urocze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Torcik bardzo ladny.Sama robilas?
No i przebiła się kolejna dwójka :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: lewa górna :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość