Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 kwie 2013, 19:23

Madleine, zazdroszczę wyjazdu

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 kwie 2013, 19:51

Madleine a mi się dziś śniłaś :-D byłam u Ciebie w gościach z rodzinka a Ty byłaś własciecielką wielkiego basenu - miałaś w domu mega halę z krytym basenem, pełno ludzi tam pływało- normalnie bilety sprzedawałas. To kiedy zapraszasz do basenu? :-)

hahaha :ico_haha_01: :ico_haha_01: dobre :-)
Zapraszam jak najbardziej - do wanny co prawda,ale wykąpać też się można :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 kwie 2013, 22:45

Dzis na spacerze dostałam takich skurczy jelit
o kurde współczuję :ico_olaboga: a Ty bierzesz coś na te jelita czy nie? Często masz takie ataki? No i jak tam Marcinek nie kaszle już?

Dzisiaj na spacer się wybrałam znowu po takim strasznym błocie :ico_zly: ale Tomek chciał na rowerze pojeździć więc musiałam przejść. Ale nie ma mowy następny spacer tam jak droga podeschnie a na razie jest masakra :ico_zly: Mam nadzieję że szybko słońce przyjdzie osuszy nam drogę i roztopi cholerny śnieg. Pokażę wam zdjęcie z dzisiaj co z domu wychodzę :ico_zly:
Obrazek


no i śmieszek
Obrazek


a to jego kojec
Obrazek

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 kwie 2013, 23:48

Gosia ale zima jeszcze u Ciebie :ico_szoking: U nas już śniegu prawie nie ma...stopniał :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A Maksiu jak zwykle słodziak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzis na spacerze dostałam takich skurczy jelit ( mam nadwrazliwosc jelita cienkiego),że myslałam,że zemdleje i nie dojde do domu do kibelka.Normalnie taki skręt,że koniec.
O rany :ico_olaboga: Współczuję.

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 08:12

hej dziewczyny,

och piękny snieżek macie :-D ja jestem ciekawa jak będzie z tą wiosną, niby za niedługo ma być bardzo ciepło :ico_szoking: w każdym razie ja mam dość kozaków, bo do tej pory w takich właśnie chodziłam, dziś ubrałam wiosenne i to nie migłam znaleźć na koturnie więc zupełnie na płakso mam balerinki :-D

Gosia - taki spokój bije od Twojego Maksia, jak grzecznie się uśmiecha i siedzi w kojcu :ico_brawa_01:

Madleine - super udanego wyjazdu, odetchnij w tej warszawie i wracaj ze zdwojoną siłą!a czemu Cie denerwują blond Twoje?ładnie Ci w nich

a ja dziś znów mam mega doła, wczoraj odebraliśmy wyniki starszaka, przechodził szkarlatyne prawdopodobnie w grudniu, a lekarka nie rozpoznała i nie dała odpowiedniego antybiotyku, przez przypadek to wyszło, teraz jest po kuracji antybiotykiem, robiliśmy znów badanie krwi i dalej wysoki wynik ASO, troszke tylko spadło, jutro do laryngologa znów idziemy z tym, w dodatku młody ma bardzo brzydki kaszel, ale twierdzi ze go nic nie boli, chce do pkola chodzić, apetyt ma, troche tez katar miał. A mi ciągle w głowie gra myśl, że to ja nie dopilnowałam wtedy w grudniu, nie poszłam na kontrole bo to przed świetami było :ico_zly:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 08:45

dziewczyny co sądzicie na temat tych jeździków pchaczy?
http://allegro.pl/chicco-chodzik-edukac ... 36867.html
http://allegro.pl/chodzik-gawedziarz-vt ... 57230.html
http://allegro.pl/fisher-price-chodzik- ... 14907.html
są jeszcze inne, w ogóle duży wybór, pytanie czy to się sprawdza?ktos miał?ktoś widział? :ico_haha_01: aa i jeszcze mnie nurtuje - czy lepiej jak jest taka jakby "wnęka" w którą dziecko wchodzi (tj w chicco), czy bez?

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 08:49

Aleksandrowicz, głowa do góry; będzie dobrze. I nie wyrzucaj sobie.
Przecież nie można znać się na wszystkich objawach chorób. Np. moja Marcelka wstała dziś z zapuchniętymi oczkami i cały czas się zastanawiam od czego to...

Co do pchaczy to ja dla Matyśki miałam z fishera takiego hipopotama, a teraz chcę kupić Marcyśce taki wózek- pchacz

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 08:53

Tośka - mój jest alergikiem i tez od jakiegoś tygodnia trze oczy, właśnie jutro poprosze o zestaw leków i do oczu tez, bo w zeszłym roku własnie w kwietniu mieliśmy problemy z oczkami, aż mu ropiały, a to właśnie dlatego że się zaczyna pyleniei teraz trąbią że będzie to wszystko skumulowane ze względu na te przedłużająca się zimę..może u Was też na tle alergicznym?

właśnie widziałam też taki wózeczek fajny z fisher price, ale też mi takie cos wpadło w oku
http://allegro.pl/smoby-cotoons-chodzik ... 94605.html

ja tez sie zastanawiam nad wywrotnością - stabilnością tego ustrojstwa, a w tym smoby piszą że stabilne :ico_sorki:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 08:56

a tutaj właśnie wózeczek :ico_haha_01:
http://allegro.pl/fisher-price-m9523-pc ... 96598.html

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 09:24

Powiem Wam tak, że też bardzo chciałam kupić córce pchacza bo wydawało się, że zabawa nim potrwa dłużej. Wiadomo zależy od dziecka, ale u nas się kompletnie nie sprawdził, bo na początku ą nie interesował, później kilka razy użyła i zaczęła nagle z dnia na dzień sama chodzić. Jeśli miałabym stworzyć listę niepotrzebnych akcesorii dla dzieci, to pchacz by tam wylądował :)
Jeśli już to najlepiej używany za małą sumę, a potem puścić go dalej w obieg :) Sorki za mój wywód.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość