lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

31 paź 2007, 00:41

-indigo- pisze:ak będę u mamy to z nudów go ponagrywam, obiecuję i jak wróce to go zobaczysz.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wlasnie T wrocil,uciekam z tt :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 paź 2007, 01:05

kamilka wypoczywaj u rodzicow i wracaj do nas.. bedziemy tesknic hihi

lucy
ja juz pisalam na poloni ze oliverek jest kochany.. choc pomylilam go z luska hihi ale wiesz mnie sie wszystko moze zdarzyc hihi

[ Dodano: 2007-10-31, 00:13 ]
avisek ten sylwester byl 2 lata temu. takze wtedy nawet ciazy nie planowalismy hihi
ubieglorocznego sylwka spedzilismy w gorach hihi ja biegalam tylko wokol wyciagow i reszta szalala na nartach hihi ale i tak bylo super!!!

no to jest nas dwie. chyba tylko my jeszcze nie podalysmy maluchom zadnych nowosci. ja poczekam jeszzce z tym az leos skonczy 5 miesiecy.. jesli bede jeszcze miala pokarm
zrobie tak jak planowalam, w polsce zaczne urozmaicac i juz hihi
nie bede sie spieszyc hihi

frydza dobrze ze chcesz wyjasnic sprawe z bratem. nie warto zrywac kontaktow.. a bratowa . to nie rodzina hihi :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-31, 00:15 ]
leos dzis pierwszy raz walnal kupe do wanienieki hihihihi i smial sie na calego.. a ja takiego golwgo kurczaczka trzymalam i czekalam na swieza dostawe wody hihi
te nasze maluchy takie golutkie wygladaja jak kurczaczki hihi ta nonono i nozki hihi normalnie kochane na maxa hihi my sie smiejemy ze mamy takiego kurczaczka organic hihi na ekologicznych pozywieniu hihihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

31 paź 2007, 09:31

Witam z :ico_kawa: Luska zaciecie laduje sie dwoma grechotkami po glowie, wiec mam czas powiedziec wam dzien dobry... oooo, a teraz sie "swinka Pepa" na mini mini zaczela to nawet 10 min mam, bo to jej ulubiony serial :-D

lucy23 pisze: a co do niekapkow,to juz zwariowalam he he chyba zrobie jak Jasnie Pani czyli po swojemu :ico_oczko: ale o chodzikach to na 100 proc prawda ... :-D

my i tak na chodzik nie mamy czasu, bo sie chustujemy :-D :-D

Kamilka milego odpoczynku :ico_brawa_01: bedziemy tesknic

Frydza napisz co po rozmowie z bratem.... obyscie sie jeszcze z bratem nie poklocili... :ico_olaboga:

Lucy Oliverek cudowny, a dla Madziorki musze nowy filmik z Luska wkleic, bo sobie chyba zapomniala jak moj spaslaczek wyglada :-D :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

31 paź 2007, 09:32

madziorka hihi pisze:
no to jest nas dwie. chyba tylko my jeszcze nie podalysmy maluchom zadnych nowosci. ja poczekam jeszzce z tym az leos skonczy 5 miesiecy.. jesli bede jeszcze miala pokarm
zrobie tak jak planowalam, w polsce zaczne urozmaicac i juz hihi
nie bede sie spieszyc hihi


chyba trzy... ja też jeszcze Helence nic nie podałam, ale jak skończy 4 miesiące (czyli już niedługo) startujemy na początek z jabłuszkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Humor mam dziś pod zdechłym azorem... tym razem nawet TT nie pomaga, choć właściwie to nieprawda - Lucy - Oli jest cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i aż mi się buzia sama śmiała jak oglądałam filmik. Ale tak ogólnie to widzę, że to co usłyszałam od mojej przyjaciółki o niekapkach wywołało przysłowiową burzę w szklance wody (Kamilko, moja przyjaciółka :ico_ciezarowka: oglądała ten program i to od niej usłyszałam, że niekapki są dla dzieci niezdrowe, bo nie wszystkie mięśnie pracują, co może mieć konsekwencje w przyszłości; rozmawiałyśmy przez tel i raczej żadnych zakłóceń na linii nie było :ico_oczko: ). Teraz żałuję, że poruszyłam ten temat... Jaśnie Pani - przecież napisałam, że każdy zrobi jak uważa - tylko przykro mi, że degradujesz jedyną osobę (chodzi mi o fizjoterapeutę p. Pawła Zawitkowskiego), która KOMPTENTNIE doradziła mi w sprawie mojego dziecka, do jakiegoś tam pojedyńczego lekarza. Z pewnością innego dnia by mnie to nie ruszyło, ale dziś ma kiepski humor...
Idę tulić moją Helenkę, zajrzę później poczytać, a napiszę jak mi chandra przejdzie.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2007, 09:38 przez ania1980, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 paź 2007, 09:35

Witaj Dominika kawka z toba :ico_kawusia:
My nie kapka tez bedziemy stosowac :ico_brawa_01:
a ten program co Ania widziala ja ogladalam i jakos mnie nie przekonał.
A mamy taki przyklad w rodzinie ze chowali dziecko wg ksiazki tzn ze np napisane bylo podac banana w 7 miesiacu wiec oni podawali i tak ze wszystkim ......a moral z taki ze ten chlopczyk jakis chorowity i w ogole skrzywdzony przez rodzicow :ico_zly:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

31 paź 2007, 09:36

p.s. gdyby mi nie przeszła do powrotu mojego męża, to chciałam się z Wami pożegnać, bo my również wyjeżdżamy na "święta" ( dla mnie to nie święta, bo święta kojarzą mi się z radością a nie z rewią mody na cmentarzu, stąd cudzysłów). Do niedzieli!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 paź 2007, 09:43

oj Aniu widze ze dzisiaj nie w humorze...
ania1980 pisze:a nie z rewią mody na cmentarzu,
przeciesz nikt tak z nas nie powiedzial i zapewne kazdy z nas idzie tam po to by wspomniec bliskich i zapalic znicz zeby byl symbolem pamieci

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

31 paź 2007, 09:53

magda26 pisze:
ania1980 pisze:a nie z rewią mody na cmentarzu,
przeciesz nikt tak z nas nie powiedzial

ja kilka postow wczesniej napiasalam, ze chcialam, zeby mi nowa chusta przed swietami przyszla, i pewnie Ania sie odgryzla za to, ze nie chce sluchac jej lekarza.
Tylko moja chusta nie ma nic wspolnego z moda tylko jest dla mnie tym, czym dla was wozek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 paź 2007, 09:56

Jasnie Pani :) pisze:Tylko moja chusta nie ma nic wspolnego z moda tylko jest dla mnie tym, czym dla was wozek
dokładnie :ico_oczko: Mi sie wydaje ze Ania ma zły dzien i dlatego taka jest szybko przejdzie :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-31, 09:01 ]
A ja mam inny problem :-/
U nas co rok spotykamy sie przy grobie mojego taty i po cmentarzu idziemy zawsze na obiad ( co rok to kto inny zaprasza znaczy sie mama i rodzenmstwo) w tym roku idziemy do mojego najstarszego brata.
A mojego brata syn i mojego P siostra maja dziecko streszcze bo dlugo by tu pisac :ico_olaboga: moj brat i jego rodzina nie sa z tego faktu zadowoleni i cala ta sytuacja z dzieckiem odbila sie na calej rodzinie :ico_olaboga: na mnie i P tez z tego wzgledu ze to P siostra ( tylko ze my nie bylismy ich materacem :-? )
No i my nie idziemy z tego wzgledu na ten obiad do mojego brata :ico_placzek:
Pierwszy raz mnie nie bedzie na rodzinnym obiedzie :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-31, 09:02 ]
P jest nie ugiety twierdzi ze gadali na nas ze to nasza wina z tym dzieckiem :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: i on jest strasznie honorowy jak powie ze nie to nie a inna sprawa jest to ze moj P twierdzi ze wyzywaja jego siostre to znaczy ze jego tez i jego rodzine ech mowie wam kolomyja :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-31, 09:04 ]
Moj brat jak sie dowiedzial ze oni zmajstrowali dziecko to powiedzial cytuje " Gdyby Magda nie poznala Pawla to by do tego nie doszlo ludzzzzzzzzzzzzzzzzziiieeeeeee"
............A gdyby babcia miala wąsy ........takie pieprzenie :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

31 paź 2007, 10:04

witajcie,

faktycznie burza z powodu tych niekapków.Zupelnie niepotrzebnie bo to i tak
" wyjdzie w praniu".Zobaczycie ja maluchy będą oblewały butelką z sokiem wszystko do okoła i siebie oczywiście to szybko zmienicie zdanie.
Co do chodzików to opinia lekarzy jest taka żeby dziecko wkładać , ale takie które już chodzi.Wierzcie mi na słowo ,że taki chodzik też ratuje życie :-D

Moja panna wstała dzisaj o 6:45 i pękała ze śmiechu a mi jeszcz spać się chciało :-D .W każdym razie jak ją przewijałam to sama się uśmiałam bo sięga po stópki , ale udaje jej się tylko dużego palca dotknąć bo słoninka przeszkadza.

Zmykam bo już na mnie krzyczy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość