Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

08 lip 2008, 01:37

No ja skończyłam prasowanie :ico_sorki:
Ja lubię prasować, ale ciężko mi się zabrać za to widząc stertę :-D
Skoro Magda tak na fotki liczy to wrzucam, ale tylko 4 bo nie chce mi się już przeglądać reszty.

Obrazek

Tak tatuś karmił synka Danonkiem :ico_haha_01:
Obrazek

Z Noddym, prezent od tatusia :-)
Obrazek

A tu.. strasznie śmiać mi się chciało.. Norbert leżał w łóżeczku, mama w laptopie siedziała, a mały kukał na mnie przez szczebelki i te popowieszane śliniaki :ico_haha_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 lip 2008, 08:10

Witam, dzieńdobry :-)
już dawno nie wstawałam przed siódmą to dzisiaj musiałam. Teście przyjechali i cały czas siostra Marcina wczoraj siedziała a ja jej nie trawię okropnie. No i też ze swoją córką i nie upilnowała jej (bo ona nie patrzy na to) i Artur wczoraj dostał zabawką w buzię :ico_puknij: na szczęście nie mocno bo tylko go wzięłam na ręce i płacz przeszedł.
justyna rzeczywiście synek do mamusi podobny :-D
magda ekstra te Twoje dzieciaczki :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

08 lip 2008, 09:06

czesc u nas noc nie za ciekawa Amelka sie czesto budzila rano patrze a ona ma kupe i znowu strasznie sie odparzyla biedactwo.teraz leza bez pampersa a pampersa wcina julka jeszcze spi pogoda ok wiec mysle ze urlop sie uda stawiamy :ico_kawa: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-07-08, 09:07 ]
CleoShe, super zdjecia.
Ciekawe kiedy Iwona zagladnie.Wczoraj dzwoniła ale ja bylam w pracy a Julka mowila ze tata kapal Amelke i nie odebral wiec nie wiem czy to prawda.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

08 lip 2008, 10:59

Czesc Dziewczyny!

...mam chwilke :-)) ufff

Madziu! Sliczne zdjecia!! Super fryzurka u Martynki!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moj jak widzil aparat to wlasnie robil sie bardzo powazny i ciezko mu zrobic fotke jak sie smieje :ico_oczko:

Mariola, zazdroszcze Ci tego urlopu, ja prawie caly swoj juz wykorzystalam, ale szefowa obiecala pare dni extra wolnego dac, ale nie wiem jeszcze kiedy!! :-)

Norbert, to juz kawal chlopa!!!! Suoer zdjecia!
Klaudia, jakie danonki dajesz?? Jakies smakowe czy zwykle??
ja wlasnie chcialam dac i nie wiem za bardzo jakie....

Ja moze tez cos wstawie, jak znajde chwile!
U nas dzisiaj znowu upal.... moj synek z tesciowa na spacerze, mam nadzieje ze nie zabladzi i znajdzie droge do domu.... :ico_olaboga:
Milego dzionka!!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

08 lip 2008, 11:06

WITAM.
Oczywiście tylko na sekundę, bo z pracy.

Pinko no te włoski Uleńki sa poprostu nie do przebicia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

W ogóle fajniutkie fotki powstawiałyście. Ja też musiałabym coś wrzucić nowego, tylko nie mam kiedy :ico_placzek:

Odpowiadając na pytanie Justynki sprzed paru dni - Nadia jeszcze sama nie siedzi, chyba że ją oprę o coś. Ale na czworakach już coraz pewniej staje.Lekarka wczoraj baaardzo sie zdziwiła że Niusia już sie do raczkowania wyrywa :-D A ważymy 7800, także nie za dużo chociaż prawidłowo :ico_oczko:

Buziaczki i pozdrowionka dla wszystkich dzieciaczków i mamusiek :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

08 lip 2008, 11:08

Moj jak widzil aparat to wlasnie robil sie bardzo powazny i ciezko mu zrobic fotke jak sie smieje :ico_oczko:
Mój tak samo... patrzy się na aparat jakby to było coś zadziwiającego.
Klaudia, jakie danonki dajesz?? Jakies smakowe czy zwykle??
Smakowe, zazwyczaj malinowe i truskawkowe. A nawet nie wiem czy są jakieś zwykłe. W Polsce jak byłsm to parę razy spróbowałam mu dać a teraz już daję praktycznie codziennie.
Wogóle to ostatnio dawałam mu pojeść świeżych malin. Były troszkę kwaskowate ale i tak chętnie jadł. Śmiałam się do Rafała, że dam Norbertowi cytrynę polizać i ciekawe jaką minę wtedy zrobi :ico_haha_01:

U nas pogoda znowu lipna. Ulewy i słońce na przemian, ale ciepło w miarę jest.
Uciekam teraz obiad robić bo potem do koleżanki idę a Rafał musi coś zjeść przed pracą.
See you.
Pewnie jeszcze zajrzę :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-08, 11:15 ]
A ważymy 7800, także nie za dużo chociaż prawidłowo
Mój waży 7400 i też prawidłowo :-D

No to gratulacje dla Nadii za raczkowanie :ico_brawa_01:

Idę się napić :ico_kawusia: i serniczek z orzechami Rafał mi przyniósł z pracy :ico_tort:
Także częstujcie się ;-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

08 lip 2008, 12:34

czesc dziewczyny doczytalam was a wieczorkiem siade i napisze jak dzieci usna bo mam poprostu sajgon w domu z nimi...uciekam na dwor poki pogoda jest papa

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

08 lip 2008, 12:41

Ja już obiad zrobiłam, Norbert nakarmiony i teraz wierci sie do spania. Za godz idziemy do znajomej.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

08 lip 2008, 14:00

Jestem znowu...

i wstawiam pare fotek...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 lip 2008, 14:17

no i juz zapomnialam co miala pisac :ico_noniewiem: a Artur teraz mi nie daje

[ Dodano: 2008-07-08, 15:14 ]
mz74 i CleoShe super fotki :ico_brawa_01:
u nas dzisiaj murują wkońcu do góry, będzie fajnie jak dach będą zwalać to już chyba Artur nic nie pośpi. Ja już po obiadku poleniłabym się ale przy teściowej i siostrze marcina się nie da bo obgadają na całości :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość