Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 kwie 2007, 21:55

iwonap pisze:nie na mazury tylko nad jeziorko jedziemy i nie w czwartek tylko w niedziele hihihihiale sie porobilo . :ico_olaboga:

Iwonka sorki za tę pomyłkę, cos mi sie pokićkało :ico_wstydzioch:
Wybacz!
Aginka, jeśli można...to napiszę że wcale nie myślę"co z Ciebie za mama" :ico_nienie: .... każda mamuśka jest inna, każda inaczej sobie to wyobraża, każda ma inne potrzeby... nie potępiam mam które wiedzą czego chcą, które nie robią nic na siłe, Widać Kacperkowi wyszło to na dobre :ico_haha_02:

WITAMY mamęSzymona
:516:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

28 kwie 2007, 07:20

Kristi, kochana twoja Nicolcia!!!!! mój Matuś to najbardzij opanowal wieszanie sie na mnie i sciaganie mi spodni....wszystko po to abym wziela go na rece...wszystko fajnie..tylko ze to jej jego ulubione zajecie a ja nic nie zrobie w domu bo mam matiego n rękach....juz sie przyzwyczailam ze robimy obiad razem ...jemy razem...korzystam z toalety tez razem..oj..mała przylepa....podobnie jak u ciebie iwona
na szczescie mati na spacerku jest kochany wiec jestesmy caly dzien na dworze...wczoraj jak wyszlam o 10 rano to wrocilismy o 19..... :-D :-D

mamaSzymona, witamy serdecznie!!!!

diem, relax..take it easy...jak to w piosence.........muszisz postarac sie czasem odpręzyc i tak sie wszystkim nie zamartwiac...ale wiem ze tęsknota za domem na pewno jest straszna
Aginka, ja tez chyba nie umiem nie pracowac....chcialabym isc do pracy bardzo bardzo..ale jak narazie nie ma takiej mozliwosci.....choc ciezko byloby mi sie rozstac z Matusiem..wczoraj bylam u fryziera 2 ha i juz tesknilam za nim bardzo!!!
ale dzieki pracy ma sie dystansz do wszystkiego.....bo ja bedąc z matim caly dzien czasami juz wariuje....tym bardzierj ze jestem tak naprawde sama bo na mąz pracuje i pracuje

[ Dodano: 2007-04-28 ]
pożale sie wam jeszcze ze nocka byla okropna..ja juz nie wiem co robic..... :ico_placzek:

i tak pogoda.wg prognoz dzis oststni dzien ciepla i pozniej maskara
my mamy zamówiony domek od 3-6 maj..wplacona zaliczka..a pogoda na te dni przedstawiam sie tak: 7 st w dzien -3 st w nocy...po prostu zajefajnie..acha..i deszcz czasami.....chyba nie ma sensu jechac w taka piździówke...ale jestem zła.....marek wzial urlop ..mielismy juz ekipe do wyjazdu..no i trzeba chyba zrezygnowac

dzis korzystamy z oststniego slonca i jedziemy nad morze
buziaczki

[ Dodano: 2007-04-28 ]
ach..jeszcze mialam napisac kaolka a na jakie studia sie wybierasz???
zobaczysz Nicolka jest kontaktowa i w złobku nawet nie zauwazy ze cie nie ma.....fakt ze dlugo cie nie bedzie w domu i bedzie to na pewno dla ciebie trudne ale dacie radę!!! na pewno......dziewczyny pamętajcie ze jestesmy nie tylko matkami ale tez i kobietami i mamy prawo do swoich marzen i do pracy..i do nauki..i do zabawy......

ok to ja juz naprawde zmykam
ale napisalam..... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
papa

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

28 kwie 2007, 08:48

hej baboski :ico_haha_01:

Iza , to Matuś pewnie ma wystrzałową fryzurkę wrzuć foto :ico_sorki:
szkoda, że wyjazd wam nie wypali :ico_pocieszyciel:

no i dzięki za słowa otuchy
fakt Nicola to prawie na 100% da sobie radę - gorzej chyba będzie ze mną :ico_smiechbig:
to ja pewnie zaryczana będę chodzić
do szkoły to idę - ale tylko szkolić język jak na razie - przerwałam naukę pod koniec ciąży bo już się za ciężko czułam :ico_smiechbig:

Aginka ja się całkowicie z twoim podejściem do sprawy zgadzam
i myęlę, że dobrze już będzie się do ludzi wyrwać - oczywiście na pewno początki będą trudne - ale trzeba kiedyś zrobić ten pierwszy krok :ico_oczko:

i nie zawsze gdy dzieci płaczą oznacza, że krzywda im się dzieje
moja np ostatnio co trochę nas TESTUJE - właśnie płaczem :ico_haha_01:
cwaniara - mysli ,że się damy nabrać :-D

diem, dzięki - ja moge to samo powiedzieć - też mi Twój humor(ek) pasuje :ico_smiechbig:

czasem się tylko zastanawiam czy nie przesadzam - bo to nie jest to samo apisać co powiedzieć i wiele ludzi źle może odczytać moje intencje - a ja przecież tyko żartuję
taki jest mój sposób na życie i chyba dzięi temu jeszcze nie zwariowałam :ico_oczko:
też mam często doły i doliny :ico_smiechbig:
wtedy łopata czy tam rydel i już
jestem raczej typ skryty i cowam się wtedy troszkę w swoją skorupkę jak ślimak
a czasem to bym tak chciała wyrzucić to wszystko z siebie :513:
tylko nie potrafię chyba za bardzo :517:
ale cieszę się że jesteście :ico_buziaczki_big:

tęskni mi sie strasznie za rodzinką też
i pomimo, że mój jest naprawde ok - to czasem jest mi bardzo ciężko wyrazic swoje uczucia - to chyba bariera językowa - jest i zawsze będędzie - nigdy nie będę chyba perfekt po duńsku - a on na pewno niegdy po polsku - cóż takie moje życie
ale co tam już w maju tatuś do nas przyjeżdza - huraaa :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:


mamaSzymona, witamy witamy :ico_buziaczki_big:
i chłopy zdecydowanie w tabelos prowadzą :ico_brawa_01:
podaj jeszcze wagę i wzrost obecny Szymona :ico_sorki:



dobra ale się wywnętrzniłam - chyba uż starczy czuję się teraz jakaś taka ... naga :ico_smiechbig:

to na razie baboski - mnie chyba dopiero będzie w poniedziałek - bo sobie małą wycieczkę robimy jutro
a i roboty mam mnóstwo - obecnie chatę tynkujemy - już niedługo trzeba będzie malować
do tego trawa jak na drożdzach rośnie :ico_szoking:
:ico_papa:

[size=200][scroll]100 lat i jeszcze więcej dla dzisiejszej solenizantki :ico_tort: Zuzi Obrazek od nas wszystkich BABOS DESPERADOS [/scroll][/size]



[center] Obrazek

[size=150] BABOS DESPERADOS TABELOS [/size][/center]

[size=150][center]14 : 11 [/center][/size]
NICK--------- SKARBEK------- URODZONY--- WAGA--- WZROST--- ZĄBKI
Edyta82.............Oskarek............22.04.2006........????.............??...........5
Boranna.............Wojtuś..............20.05.2006........7,20...........73............2
Maggie...............Antonio.............24.05.2006........9,74...........................4

Delfina................Maya................31.05.2006.......9,80...........83............1
.
Paulina83............Kacperek..........07.06.2006........9,40............74...........8
Reniia1501..........Wojtuś..............07.06.2006........10,50...........76..........5
Paulina446..........Kacper..............09.06.2006........????...........??...........??

Mama_Kingi.........Kinga...............15.06.2006.........8,90............71..........2

Missdee...............Maciuś..............17.06.2006........9,00...........??...........2

Zubelek...............Gabrysia..........21.06.2006.........9,00...........76..........brak
Kaola..................Nicola...............25.06.2006.........8,20...........72..........2
Elwira22..............Zuzia...............28.06.2006.........10,00...........86..........2

Dagusia..............Casper..............30.06.2006.........????...........??............??
Iwona.................Piotruś..............03.07.2006..........10,30...........80...........7
Paulaa ...............Dominik............03.07.2006.........12,00........74...........3
Mamaszymona.....Szymon............04.07.2006.........????..........???..........7

Abyss.................Monika..............03.07.2006..........8,50...........76...........2

Wisniowamama....Igorek.............04.07.2006...........8,70...........82............2

Madzisko.............Ania.................7.07.2006..............??........??.............2

Diem..................Kourosh............08.07.2006............9,40........??...........7
Iza ....................Mateuszek........14.07.2006............ 9,30......79............4

Kristi..................Nicole................25.07.2006...........11,00......76............2
Aginka................Malwinka..........27.07.2006............9,00......74............2
Mama Emilki........Emilka..............07.08.2006...........7,70..........69..........6
Justyna25...........Adrianna ..........12.08.2006...........7,26...........66...........brak


[ Dodano: 28-04-2007 ]
ale ślicznie rozciągnęłam :ico_smiechbig: :ico_szoking: :ico_smiechbig:
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2007, 12:04 przez kaola, łącznie zmieniany 1 raz.

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

28 kwie 2007, 11:42

Dzien doberek :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-04-28, 12:00 ]
Aginka i ja pamietam , gdy odprowadzalam brata do przedszkola strasznie plakal on i ja ... ale mimo wszysko przelamal swoja niesmialosc i stal sie bardziej otwarty ... nauczyl sie wecej ( piosenki, wierszyki , zabawy) ... jak obcowac z innymi dzieciakami,a to nie lada sztuka ... piszac,ze nic na sile mialam namysli sytuacje,w ktorej masz wybor ... nie chcesz lub nie musisz isc do pracy i mozesz spedzac z dzieckiem jak najwiecej czsu ( spotyk. sie takze z innymi mammi i ich dzieciaczkami - co rekomp. przedszkole) ... ech
iza wiesz ja chyba sie musze uczuc tego take it easy ... ale bywam tak przemeczona,ze nie mam sil na nic ...
juz zamowilam ksiazke do nauki rys. i cale oprzyrzadowanie ... szkicowanie :ico_noniewiem: moze to mnie odprezy ...
no niezbyt fajnie z ta pogoda na zaplanowany wyjazd :-| ale za to nasze polskie moze masz w zasiegu :ico_haha_02: korzystaj za nas wszystkie :ico_haha_01:
a co to Mati ma nowego fryca? czekamy na foto :ico_brawa_01:
kaola moj padolek tez cos podobny troche do Twego :ico_noniewiem:
sama nie wiem na ile sie rozumiemy, a o humorze slownym miedzy mna a D juz nie wspomne ... pojawia sie i znika sama nie wiem kiedy ... i raz mi sie smiac chce raz plakac :ico_smiechbig: i jeszcze te roznice kulturowe ... :ico_zly: ale nie zmienilabym nic ... kochanych miskow mam
kaola pisze:tęskni mi sie strasznie za rodzinką też
i pomimo, że mój jest naprawde ok - to czasem jest mi bardzo ciężko wyrazic swoje uczucia - to chyba bariera językowa - jest i zawsze będędzie - nigdy nie będę chyba perfekt po duńsku - a on na pewno niegdy po polsku - cóż takie moje życie
ale co tam już w maju tatuś do nas przyjeżdza - huraaa
nic dodac nic ujac ... z mala roznica do ostatniego wersu:
do mnie mamuska pod koniec maja zawita :-D :ico_brawa_01: :ico_smiechbig:
iza co do nocki to Kourosh sie ostatnio wycwania i przebudza sie tylko po to zeby zaraz wskoczyc do nas i spac do bialegoo rana :-> powinnam wiec odespac za dnia,zeby w nocy z nim troche powalczyc i go tego oduczyc ... i wogole glodny sie ostatnio robi w nocy :ico_olaboga:

iwona Ty kobioto masz wiatr w nogach :ico_brawa_01: :ico_szoking:
witam nowa mamusie i Szymonka :064:
wszystkie gdzies wybywacie? :ico_noniewiem:

my do wielgachnego parku na kilka godzin ... tam nie czuje,ze zyjemy w wielkim miesice ... i mozna sie troche zapmniec
buziaki kochane :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-04-28, 12:02 ]
kaola ostatnie pomiary mego Misia wskazywaly wage 9,400kg :shock: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 kwie 2007, 14:03

witam :ico_haha_01:

mamaSzymona witam gorąco :ico_buziaczki_big:

Ja musze sie pochwalic że mam teraz 10 dni wolnego juuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiii :509: :509: :526: :523: .Pozamieniałam sie troszke :-D
we wtorek planujemy jechać poodwiedzać rodzinke bo dawno się z nimi nie widziałam.Mieszkają co prawda nie az tak daleko bo 130 km od nas no ale jak sie pracuje to nie ma za bardzo czasu na częste jeżdzeniae w odwiedzinki :-/

Zaraz uciekamy na spacerek bo pogoda przesliczna.
Nie wiem czy uda mi sie zajżeć bo mąż pisze prace zaliczeniowe na zajęcia no ale mam nadzieje że mnie chociaż na chwilke wpuści mnie wieczorkiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

28 kwie 2007, 16:04

hej ja tylko na chwile sle buziaki dla maluszkow i milego dnia dla was
i sie pochwale tylko ze moj bobus zrobil dzis kupe na nocnik swoja p[ierwsza w zyciu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 kwie 2007, 18:37

wielka brawa dla Piotrusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

28 kwie 2007, 19:26

iwonap, no to ładnie :-D :ico_brawa_01: :-D

justyna25, to fajnie chociaż troszke odpoczniesz :one:

a mysmy dzisiaj małej huśtawke zafundowali
tatusiek osobiście kupił i zawiesił - mała aż piszczała z radości :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 kwie 2007, 19:54

czećś dziewuszki

[ Dodano: 2007-04-28 ]
ponarzekam trszke - kolano mnie boli .... nic nie pomaga - a jeśli już to tylko na chwilkę .... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 kwie 2007, 20:00

Aginka a co ci sie stało ? :ico_olaboga: moze jakiś żel przeciw bólowy by ci pomógł

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości