lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

25 maja 2009, 11:54

kilolek, jejku biedulko nie powinnas sie denerwowac i uwazaj na siebie :ico_sorki: :ico_sorki:
najgorsze jest to że ich dwuletni synek nie będzie go pamiętał . No i biedna Paulinka [jego żona] nie wiedziałam ze przez tydzień można tak schudnąc
cos strasznego.. niebywala tragedia...
nawet nie chce myslec... [*]

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

25 maja 2009, 12:32

.......... i gdzie tutaj sprawiedliwość........ :ico_zly:

[*]

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

25 maja 2009, 20:20

Lidzia
proszę fotki :-)
Obrazek
[ Dodano: 2009-05-21, 19:10 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lala po prostu takie historie odbierają głos.... (*)

Kilolek Kurczę a ty znów w szpitalu wylądowałaś :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Będę trzymać kciuki żeby wszystko było już ok :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

29 maja 2009, 21:58

aga0406, no pieeeknie ale kurczaczka moglas nie wklejac bo takiego mam smaka teraz...hihi zartuje :ico_oczko:
Super z was rodzinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
robiliscie w restauracji prawda?drogo wyszlo??
ja chyba tez dominisi zrobie bo przynajmniej usiade a nie bede krazyc miedzy kuchnia a salonem :ico_noniewiem:
zobaczymy jak wtedy bedzie z kasiora :ico_oczko:

Duzo duzo duzo zdroweczka dla naszej kochanej Kilolek jeju koszmarne sa pobyty w szpitalu al coz zrobic jak trzeba... dla zdrowia kruszynki i wlasnego trzeba.
dzis mielismy dzien matki w przedszkolu.
Dostalam swiecznik wlasnorecznie malowany przez Pysie :-) jejku jejku na różowo :ico_haha_01:
Bylo pieknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Do

rozchorowalam sie.Strasznie mnie dusi :ico_noniewiem: wypilam teraz mleko z czosnkiem i miodem...bylam u lekarki i mam zapalenie tchawicy..tego mi bylo trzeba...echhhhhh
Dominisia pojechala do tesciow na noc a rano ja dziadek przywiezie i corke szwagierki.u nas na dzielnicy maja byc imprezy to je zabiore.Moj jutro pracuje to jakos zleci.
tylko rano biegusiem trzeba zupe ugotowac.

fotki mam koszmarne..przez ten dziadowski aparat :ico_zly:
ale wkleje :ico_brawa_01:

moja chlopaczara
<ten z przodu to Wiktor--jej ukochany ;) >
Obrazek

Roztańczona

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



łoooooooooooooooooooo ale sie rozpisalam :ico_szoking:
Dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 maja 2009, 22:11

Lidzia, pochwal się świecznikiem :ico_haha_02:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

02 cze 2009, 21:56

o krcze ... seba a zakopcu-wziol aparat--jak wroci to cykne fote :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

07 cze 2009, 14:36

Dzień dobry Paniom! :-)

Nasz niezniszczalny komp padł nam we środę :ico_szoking: i dopiero wczoraj wróciłam do żywych!

Co tam u Was?
My mamy zaplanowany remont kuchni i łazienki na koniec czerwca i już tylko tym żyję. I już nie mogę się doczekać. My z Zuzą jedziemy odpoczywać do teściowej, więc jak wrócimy to będziecie zmiana na maksa.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

07 cze 2009, 14:47

Co tam u Was?
My mamy zaplanowany remont kuchni i łazienki na koniec czerwca i już tylko tym żyję. I już nie mogę się doczekać. My z Zuzą jedziemy odpoczywać do teściowej, więc jak wrócimy to będziecie zmiana na maksa.
my juz drugi tydzien remontujemy pokój dzieciecy :ico_noniewiem: tzn robimy nowy, bo ten sttary jest za malutki na dwóch chlopaków. Przer pierwszy tydzien wynosiłam wszystko z pokoju, który był gabinetem do salonu (ledwo można ię ruszyć, bo było tam mase książek, 2 komputery, szafa itd), potem bylo malowanie, a teraz przenoszę rzeczy Kuby do nowego pokoju. Robię to powoli żeby Kuba miał czas się przyzwyczaić. Tak naprawde to moglibysmy go już na stałe przenieść kilka dni temu, ale nie kupilismy jeszcze drzwi do nowego pokoiku, wiięc na pewno by tam nie usnął. W chwili obecnej Kuba zajjmuje 2 pokoje, a w calym mieszkaniu jest niewypowiedziany bałagan :ico_noniewiem:

A przy okazji, dla tych co jeszcze nie wiedzą, to sttracilam pacę :ico_noniewiem: ale jakos nie mogę sie zebrac, żeby poszukac nowej. Apatia mnie jakaś ogarnęła :ico_noniewiem: Tzn jeszcze pracę mam (bo do porodu) więc mam tez trochę pracy, ale później to bedzie raczej pproblem z szukaniem pracy. Z rreszta teraz tez już jjest, bo jestem już taka gruba, ze od razu sie zorientuja, ze jestem w ciązy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

07 cze 2009, 15:06

kilolek, oj, bardzo mi przykro,że straciłaś pracę... Wrócił ktoś kogo zastępowałaś ,czy był inny powód?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 cze 2009, 17:37

kilolek ale fasoleczka :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość