Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 09:28

Tośka, Aleksandrowicz...bardzo fajne te pchacze znalazłyście :ico_brawa_01:
Też bym taki chciała...chyba na chicco bym się zdecydowała....tylko czy ja mam miejsce na kolejną rzecz dla Tymka :ico_olaboga:
w Polmosie ? :-D Widzisz mogłabyś często u mnie być na winku i byśmy się żaliły na mężów i dzieciaki :-D
Właśnie się zastanawiałam co to za firma może być...nie wiedziałam że Polmos jeszcze macie. Poznański były Polmos (Wyborowa) upadł z 2 mieś temu.
Gosia jeszcze w alkoholizm byśmy popadły przez to narzekanie :ico_oczko:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 09:36

Gosia jeszcze w alkoholizm byśmy popadły przez to narzekanie
póki karmicie to byście się ustrzegły haha a potem nic nie wiadomo :ico_oczko: :ico_sorki:

Quanchita - ja tez mam już sporo zabawek, nawet mamy chodzik, ale nie u nas, u rodziców jak w świeta byliśmy to mała korzystała z chęcią, a w domu właśnie by sie przydało cos takiego, bo moja to bardzo chętna do chodzenia, ale jeszcze nie potrafi sie sama utrzymać, beztrosko wstaje przy wszystkim i by się puszczała, chodzic za rączki by chciała, a taki pchacz może by ją wzmocnił?sama by przy tym troche się pomęczyła, nie?nogi by sobie poćwiczyła, prawda?a nie powiem że kolejna 1oo conajmniej na zabawke to mnie głowa już boli, kiedy garderobe trzeba co chwile wymieniać :ico_olaboga: a propos - wczoraj mała dostała rewelacyjną suieneczkę ogrodniczke jeansową od babci za uwaga 100 zł :ico_szoking: na 80 rozmiar, długo w niej nie pochodzi, bo już sie ledwo wcisnęła, po odpięciu wszystkich guziczków po bokach :ico_haha_01: oczywiście fajnie że dostałą, aczkolwiek ja teraz jestem nastawiona na spodenki, spodnie, dresiki - tez są fikusne dla dziewczynek..

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 09:45

później kilka razy użyła i zaczęła nagle z dnia na dzień sama chodzić
Mad - a może tak rewelacyjnie zadziałał ten pchacz? :ico_oczko: :ico_sorki: ale dzięki za info!jaki miałaś?

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 09:46

Aleksandrowicz, no właśnie też się obawiam alergii.... Ja jestem alergiczką i astmatyczką w dodatku, więc obciążone te moje córki...
Oby nie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Moja Marcelina od pewnego czasu uwielbia spać na brzuchu, notorycznie się na niego przekręca; a ja się boję, że się udusi i przekręcam Ją na boki, lub na plecki- co Jej się nie podoba... Też Wasze szkraby tak mają???

Quanchita, dobre z tym alkoholizmem :-D

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 09:53

Tośka - obsewruj małą, ale nie pocieszę Cię bo niestety właśnie sie zeson dla alergików zaczyna, no chyba że jakis wirus z zapaleniem spojówek u Was teraz?

a co do spania na brzuszku - moja jak była młodsza często spała, w dzień tylko na brzuchu spała na początku, jak takie małe to trzeba uważać, pilnować, ale teraz to mi sie wydaje że dziecko sobie poradzi, główkę bez problemu przecież podnosi, jakby jej przeszkadzało czy coś to zaraz się obróci - takie jest moje zdanie, ja to z kolei moją w nocy na bok kładę cały czas :ico_haha_01: bo mam fisia, jak po karmieniu, przecież cyca cały czas, daje do łóżeczka, bo sobie myślę że jej się nie odbiło :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 09:53

Chodzić nie zaczęła od pchacza na pewno bo użyła go może 3 razy i odstawiła w kąt. Stał i sie kurzył, a ona wolała korzystać z "uprzejmości" sofy, ścian i próbować wstawania, a potem chodzenia :)

Miała z Playskool'a o taki to był 2w1 pchacz-jeździk:

Obrazek

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 09:57

ach taka spryciula była a taki ładny ten pchacz miała, a teraz nie pojeździ na nim?
czyli mieliście tę opcję że miała miejsce by wejść między kółka a i tak się nie spodobało :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 10:19

Ten jeździk nie przypadł jej też do gustu ;) Woli teraz rowerek hehe
Każde dziecko inne :) Ale i tak uważam że to zabawka na chwilę.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 10:41

Gosia - nie nic nie biorę,powinnam uwazac na to co jem i unikać stresów.Teraz ataki mam rzadko.Kiedys w czasach gimnazjum/liceum był codziennie,nocami spac nie mogłam tylko na Wc siedzialam ;/ Wiadomo - szkołą stresuje :P
Teraz są naprawde rzadko.

Co do pchacza to Lenka ma z fisher price wózek pchacz taki co do srodka sie lalke wkłada i bardzo lubi sie nim bawić!

Potem Was doczytam bo mały marudzi. :-)

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 10:51

Madleine - o to powiedz mi - bo tez mi sie ten wózek pdoba- stabilny jest on?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość