Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

22 mar 2009, 20:41

mi opadł brzuch, mam juz skurcze przepowiadające więc mam nadziej że to juz niedługo :)

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

22 mar 2009, 21:34

ja tez wiem ze to juz koncowka i z jednej strony to sie bardzo coesze ale z drugiej to tak mi zal , bo przyzwyczailam sie do tego mojego brzucha tym bardziej ze ja taki prawdziwy ciazowy to mam dopiero od jakigos czasu , do niedawna to jak bylam w kurtce i szaliku to nawet nie bylo widac ze jestm w ciazy :-D
wiadomo ze teraz to jestem napuchnieta i nasialnieta :-D woda ale tak jakos nie moge uwierzyc ze to juz koniec :ico_ciezarowka:

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

22 mar 2009, 21:47

Witam w dwupaku. Mój brzuch coraz częściej twardnieje i po każdym zrobieniu siusiu mam skurcz. Nie wiem o co chodzi.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

22 mar 2009, 21:59

hej dziewczyny, meldujemy sie z Wiktorem w dwupaczku, cały dzień mam brzuch twardy, Wiktor ruszał sie dziś mniej, tylko od czasu do czasu, no-spa nie pomaga, ale jak siedze to czuje sie dobrze, mam nadzieje, że mimo wszystko urodze ostatnia, albo przynajmniej pod koniec bo to lekka przesada co sie dzieje ze mną :(

dorcia nie iwem myśle, że waży z 2,5 kg ale to tak na moje oko i to co czytam w gazetach bo w 32 chyba tyg ważył 1700 g więc tak jak wierzyć internetowi to z 2,5 waży, dla mnie to wciaż zbyt mało więc z każdym dniem i z każdą godzina martwie sie, na szczęście nie mam takich objawów typu odejście czopu bo wtedy bym sie zapłakał

wymaz z pochwy odnośnie bakterii miałam robiony, wszystko u mnie ok , także mocz i morfologia więc sam lekarz sie dziwi i specjalnie nie wie co mi powiedzieć. Staram sie nie denerwować. Myśle, że gdyby było coś poważniejszego to dawno położyli by mnie wszpitalu a tak to ja chyba może zbytnio panikuje

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

23 mar 2009, 00:15

Widze że nadal w dwupakach, Ja na chwilke bo cały dzień gonie sprzątam, nadrabiam te miesiące.

Zosia śpi z tatą idę do nich całuje do jutra :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-03-23, 07:16 ]
Dzień dobry mamuśki POBUDKA :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

TAK TAK kochane przyzwyczajcie sie ze juz niedługo bedziecie spac do pózna, ja tweraz pobudka na jedzonko i zmiane pieluszki co 3 godzinki :-D

Ale odespimy sobie w dzień aco :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 mar 2009, 08:58

Dora, depresja poporodowa wiem co to jest :D

co do brzucha wcale mi nie spada :ico_placzek:


mojej chyba zaczynaja sie zabki boze.... zobaczycie co to jest od srody placze non stop tylko na raczkavh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u taty p;acze u mnie zalezy kiedy ale przewaznie nie i u babci niee!! na dodatek kluje ja w nonono jak lezy nie chce i juz !!!!!!!!!!!!!!! no i chce usilnie chodzic podnosi glowe i nogi wysoko i placze ze nie moze sie jeszcze przekrecic! mam w domu sajgon :-D a tak chcialabym odpoczac!

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

23 mar 2009, 09:30

MIlutka- biedactwo ale nie przejmuj sie jeszcze chwilka i mała sie uspokoi bedzie taka fajniutka :ico_ciezarowka:

Ja na razie tylko karmie i karmie :-D

Porobie sobie dzisiaj porządki w szafach, w ciązy nie dałam rady wiec sie ciesze moje ciuchy sprzed ciaży poprzymierzam :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 mar 2009, 09:36

a tak chcialabym odpoczac
20 lat odpoczywałaś :) Teraz ciesz sie , że masz takiego szkraba który spędza Ci sen z oczu - wiem łatwo mi mówić :-D ale lepsze takie pocieszenie niz żadne - w końcu mnie też ktoś za jakiś czas będzie musiał pocieszać :) Ja dziś noc miałam spokojną, 1 raz tylko wstałam na siusiu- ojej a jaka burza była, bałam sie do łazienkie iść :) Ogólnie czuje sie dużo lepiej, tylko strasznie mało czuje Wiktorka i bardzo mnie to martwi, denerwuje sie, wiem, że on rośnie, ale musze na prawde dobrze sie wczuć żeby poczuć jego ruchy nawet po czekoladce

[ Dodano: 2009-03-23, 08:43 ]
dorcia ojej , ale ta Zosia to malutka - znaczy sie normalna, :-D chodzi mi ogólnie, ze małe dzici to takie malusie i delikatne , cudeńko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 mar 2009, 09:48

ejustysia, wypoczywaj ;p zostal ci miesiaczek potem zobaczysz jakie sa piekne chwile ale nie kiedy zabraknie ci cierpluiwosci i gupie mysli nad chodzza :)

kurde a mnie wszystko dolem boli lekcewaze to zamiast pojsc do lekarza ale ja zawze wszystko olewalam :ico_noniewiem:

Dora, poczatki sa ok bo tylko karmisz zmieniasz pieluche itd nawet zdazysz posprzatasz :D zapraszam do siebie teraz mam burdel nie z tej ziemi :-D

fajnie bylo by sie kiedys spotkac :ico_noniewiem: :-D

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

23 mar 2009, 10:07

Justynko - dziękuje :-D

Milutka - jak Cie dołem boli lez do lekarza niech zobaczy , moze cos ci zalega nie czekaj na krwotok moja kolezanka olała i dostała takiego krtwotoku ze w szpitalu wyladowła, a lekartz cie zbada i pomorze , do lekarza masz dzisiaj iść :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: zadbaj o siebie.

Mój aniołek zmasakrował mi piersi i spi :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość