Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

09 sty 2008, 22:50

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Basi i Tadzia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Dziewczyny mój mąż chce założyć Natali stronkę www. I pyta przeze mnie jakie działy widziałybyście na takiej stronce.... Ja chcę mu podszepnąć żeby były tam wszystkie lipcówiątka ale o tym sza :ico_nienie: :-D
U nas dziś była tak piękna pogoda że aż mi żal było że Natala śpi na spacerkach...... Nic a nic z tego cudnego słonka nie miała. U nas dalej gondola w natarciu..... Natala nie siedzi stabilnie sama (rwie się raczej do stawania i przemieszczania...)więc wolę żeby leżała w gondoli. Jak jej się nudzi to podwyższam dno do półsiedzenia.

No i koniec siedzenia, małżonek już się pcha :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
miłych snów..

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

09 sty 2008, 22:56

abegano pisze:Jak jej się nudzi to podwyższam dno do półsiedzenia.


U nas w wózku jest ta sama opcja więc czasem korzystam bo Eliza wtedy tak fajnie wszystko obserwuje :ico_oczko:

Ahh zapomniałam wam napisać. Mamy małego sąsiada który ma 9,5mca, i jakoś wcześniej jak Eliza go widziała to nie była zainteresowana a dziś zachwycona szczerzyła te swoje dziąsełka :ico_oczko: a on oczywiście robił jej cacy cacy :ico_oczko: hihi ale miałyśmy ubaw :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-09, 21:58 ]
Dobra zmykam się myć życzę wam miłej nocki buziak

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

09 sty 2008, 23:04

Basiu, jaki super torcik! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja tez taki chce! :ico_placzek: :-D :-D :-D
Co do zupek, to ja wole w sloiczki, zeby po pierwsze mala nie jadla mi przez trzy dni tego samego i po to zeby jak jakiegos dnia mi sie nie chce, to zeby juz cos bylo! A sloiczkow gotowych to nie lubie bo moje dzieci tez za tym nie przepadaly! :-D
A chlebek Ula to w maszynce robie! :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

09 sty 2008, 23:13

Anulaf, też wypiekam własny chlebek w maszynce :-D jest mniam mniam
Kinga_łódź, fajnie że Eliza już tak miło reaguje na inne dzieci :ico_brawa_01: jak my z Natalką byłyśmy u mojej kumpeli i jej córeczki Julki (starsza od Natali o 4 miechy) to moje dziecko bardziej interesowały zabawki rozrzucone na podłodze kojca niż koleżanka :ico_olaboga:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

09 sty 2008, 23:31

anulaf u nas lekarze zalecają wprowadzać nowinki ostrożnie, więc taka sama zupka zazwyczaj idzie na początku przez cały tydzień i dodając po jednym składniku znowu tydzień...
a jak maluch podrośnie trochę to ja mu normalne zupki nasze będę dawała, tylko będę po prostu mniej przyprawiać
abegano zdecydowanie powinien się znaleźć dział pokazujący osiągnięcia Natalki w każdym miesiącu okraszony foteczkami

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

09 sty 2008, 23:38

zmęczone heloł babeczki

najpierw :-D dla Tadzia

i spoznione dla Justynki :ico_brawa_01: :-D

Viola[pdobal mi sie taki pas, i chyba sama o nim pomysle to na pewno poprawilo by mi humorek :ico_brawa_01:

Dziewczyny ja swój chlebek wyrabiam recznie ale zajmuje mi to prawie pol dnia (3 razy mi wyrasta wiec to trwa ale warto) na ten moment zastanawiam sie nad maszynka bo juz nie mam tyle czasu co w ciazy :ico_oczko:

a co do pracowych opowiesci to czas w robocie dłuuuuuuzzzzzzzzyyyyyyy mi sie okropnie , co 1 godz dzwonie do domu, :-D i zameczam siostre pytaniami, a koncowy efekt jest taki
ze Zosia nie chce ciagnac butli pomimo zamiany smoka z wieksza dziurka, wiec jest glodna,
ratuje ja troche słoiczek z marchewka , dynia lub ziemniaczkiem, na ten moment
jak wrcam to od razu sciaga ze mnie 2 cycolki, no a potem to mi z rąk nie schodzi :ico_szoking:
dzis wstala o 7 rano (oczywiscie przebudzila sie juz 0 5.00) i do 15.30 spala tylko 30 min wiec jak przyszlam to az wyla z przemeczenia i tak na razie sie obie meczymy :ico_placzek:

wierze w to ze z dnia na dzien bedzie lepiej

buzialki i caluski dla was i maluszkow ide juz spac

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

09 sty 2008, 23:41

sosim a może zamiast butli spróbuj jakiś kubek niekapek, albo coś z medeli są takie pojemniczki do pojenia maluchów

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

10 sty 2008, 00:12

Ja dziękuję za życzenia :-) :-) :-) I gaszę powoli światło... Pa.pa!

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

10 sty 2008, 00:14

ja też, bo Tadziu jadł o 22 (dziwne!), więc nie mam na co czekać
zmykam w objęcia Morfeusza i gaszę małą lampkę
pa, pa...

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

10 sty 2008, 10:47

Witam sie o poranku :ico_haha_01: jezeli 9:30 mozna nazwac jeszcze porankiem
Kubus spi a ja pije kawusie poranna ;) jeszcze w pidzamce
ojoj lece pod prysznic :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości