Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

17 sty 2008, 23:29

Domi ja bym tez wolała czas spędzić z mamą :ico_oczko:

No właśnie lulu..a przez tą durną lekarkę to jeszce dłuzej się pomęczy, bo inaczej juz by była zbadana.
Co dpaszprtu, to my wyrabialiśmy Wanessce i normalnie było potrzebne zdjęcie. Paszport wydali "unia Europejska" napisano te sprawy hehe :-D Bo generalnie dokument nie jest potrzebny do przekroczenia granicy, ale i tak nie mozesz wozić dziecko bez dowodu tozsamości! A jezeli to dziecko porwane?
Chociaz jakby spojrzeli na mojego K. iWanesske to zadnnych wątplowści by nie mieli :-D :-D :-D Nat masz rację, skóra zdarta :-D
zaraz jakąś fotkę poszukam

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 sty 2008, 23:30

Lulu a moze nogi masz przecizone.. nie mam innego pomyslu...
ja narazie sobie pedaluje od 30 minut do godziny ale tylek mi sie jeszcze nie przyzwyczail i boli

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

17 sty 2008, 23:31

No i czyje to dziecko?

ja się śmieję, ze na zdjęciu ja i dwa Karole :-D
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-17, 22:35 ]
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

dopiero teraz zauwazyłam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

18 sty 2008, 09:27

Alineczko nie ma zadnych watpliwosci hehe, ze to maly Karolek :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

na prawde olbrzymie podobienstwo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Oskar jest do mnie podobny ale nie az tak :-) :ico_haha_01: :ico_haha_01:

witam sie tak w ogole z raneczka...
moje bobo spi i mam czasu wolno troche :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

18 sty 2008, 10:27

witam z rańca :ico_kawa:

no podobieństwo nieprawdopodobne :-D Do mnie ani cala niepodobna , no moze dziurką hehe

Moja juz nie spi i grzecznie bawi się na łozku. Kurde próbuję się dodzwonić do Instytutu Matki i Dziecka, umówić Wanesskę na wizytę na Onkologii, a tam chirurdzy starjkują czy coś i nie chcą mi wizyty zapisać.. Koszmar z tymi starjkami, bojkotami i protestami. Człowiek płaci podatki , a jak potzrebuje lekarza, to nikt go nie chce przyjąć :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

18 sty 2008, 10:41

najgorsze jest to ze przeciez to nie przelewki i z takimi rzeczami raczej nie poiwnno sie czekac bo im szybsza diagnoza to lepiej i wieksza szansa na wyleczneie wielu schorzen :ico_zly:
a potem i tak bedziesz musiala Bog wie ile czekac w tej kolejce na wizyte :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
wkurzajace to jest
no ale taka nasza rzeczywistosc, jak sie nie zapalci u prywaciarza t czekaj i czekaj i czekaj

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

18 sty 2008, 10:53

Jak mnie tu nie przyjmią we właściwym czasoie, to umówię się z lekarzami na Litwie. Tam mam swoje chody :-D i po diagnozie prawdopodobnie uzuną nam to paskudztwa znad uszka i będzie po strachu. Teraz póki to jest małe, to mozna szybko, bezproblemowo i za darmo (lub za śmieszne pieniądze) usunąć ,natomiast ta plamka rośnie :ico_olaboga: i moze być za późno..i mało tego, ze będę musiała gromadzić ogomne pieniądze, to mała będzie iała zeszpecony wygląd :ico_placzek:
Ja nie wiem jak z takimi rzeczami mozna kazać czekać :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

18 sty 2008, 11:02

no faktycznie jak masz mozliwosc zrobienia tego na Litwie to nie ma co czekac na laske u nas... tym bardzije ze rosnie ta plamka

ja zaczynam sie ubierac i maloac i szykowac do wyjscia, bo do biblioteki musze jechac ksiazke oddac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

18 sty 2008, 11:06

U nas tak brzydko, ze spacer dzis odpada, ale i tak muszę jechać do sklepu.
Kurde po doładowanie pojadę do "dalszego" sklepu, bo tam naklejjki-pieski dają :ico_puknij: siła reklam. Ale brakuje mi 5 sztuk i będę miała następnego psiaka hehe a promocja juz się niedługo kończy :ico_haha_01:
No ale przy okazji zaliczymy dłuzszy pobyt na powietrzu. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

18 sty 2008, 11:29

no u nas pogoda ladna, niebo sie rozjasnilo i slonko zaczyan lekko swiecic, wiec jak zdazymy sie wyrobic przed Oskara amrudzeniem popoludniowym to i spacerek zalizymy po zakupach :ico_haha_01:

ja tych pieskow nie zbieralam, bo w carrefourze rzadkozakupy robie, blizej mam tesco po prostu :ico_haha_01: a nak;loejki jak mialam to przyjaciolce oddawalam, ma juz wszystkie pieski :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości