gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 19:43

Tak,jest 2 dni starsza :-)
to widzę że u was to rodzinne ten szybki rozwój :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja u nikogo się nie spotkałam na żywo z takim pchaczem. I nie kupię. W sumie ten jeździk też jako pchacz może służyć. Ale gdybym miała dziewczynkę i chciała coś kupić to chyba coś takiego jak ma Lenka taki wózek :ico_haha_01: Tylko że Maksiowi daleko do stania on teraz sobie pełza po domu tylko tyłem i co jakiś czas na czworaka staje tak się buja do przodu i do tyłu i pada.

Co do spania Maksio spał zawsze na boku a teraz widzę że coraz częściej z boku na brzuch się przekłada. A co do tego że dzieci lepiej śpią na brzuchu to chyba nie bardzo się zgadza. Tomek super spał nigdy na brzuchu.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 19:54

No Lenka bardzo szybko sie rozwija,tylko wkurza mnei jej mama ktora traktuje Marcinka jak opóźnionego w rozwoju dlatego,że jeszcze nie chodzi. Matko boska tak mnie to wkurza,ze nie wiem.Każde dziecko zaczyna raczkowac/chodzic w swoim czasie,ale ona tego nie rozumie niestety i traktuje to jak wyścigi ;/ Jak Marcinkowi pierwszemu ząb wyszedł to zazdrosna była,ze hej....
Szkoda gadać,głupota ludzka nie zna granic.
No moja mama teraz chce kupic Marcinkowi taki jezdzik,ciekawe czy bedzie mu sie podobal.
Mnie dziś cały dzien zoladek bo,ichyba z nerwów...odechciało mi się wyjazdu i najchetniej zostałabym z małym :-(

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 21:39

,tylko wkurza mnei jej mama ktora traktuje Marcinka jak opóźnionego w rozwoju
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_puknij: :ico_puknij: to ja zawsze opowiadam Pawłowi i mojej siostrze jaki chłopczyk na wątku jest co wszystko błyskawicznie robi itp. To wg tej mamy Lenki Tomek byłby strasznie opóźniony w rozwoju :ico_puknij: Nie dziwię się że Cię wkurza.

Madleine udanego wyjazdu odpocznij sobie :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 23:03

Aleksandrowicz pisze:, ona jest wiekowo taka jak Twój Marcin, co?
:
Tak,jest 2 dni starsza :-)
Czyli dokładnie taka jak Tymek:)
A jeśli Twoja niedoszła bratowa uważa że 8,5 mieś. dziecko powinno chodzić to niech się :ico_puknij:
Marcinek to i tak błyskawica :ico_brawa_01:
A ten żołądek to może z nerwów Cię boli przed wyjazdem, co? Baw się dobrze, chłopaki dadzą sobie radę :ico_oczko:
Mnie dziś cały dzien zoladek bo,ichyba z nerwów...odechciało mi się wyjazdu i najchetniej zostałabym z małym :-(
O, własnie doczytałam :ico_noniewiem:
to ja zawsze opowiadam Pawłowi i mojej siostrze jaki chłopczyk na wątku jest co wszystko błyskawicznie robi itp.
Ja robię to samo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 kwie 2013, 23:17

GHej :)

Co do pchaczów to ja mam Lewka z fisher price (dostałam w spadku) i kaja lubi jak się ją pcha na nim i jak siedzi na nim to nogami dotyka podłogi to w tedy stoi stabilnie :-D ale myslę ze jak bym nie miała to bym nie kupiła wrazenia na mnie nie robią takie zabawki :-)

Madline współczuję dolegliwości a przyszłej nie doszłej bratowej postukaj po głowie to ciekawe jak w jej mniemaniu Kaja jest opóźniona skoro ma już 9 msc a nawet nie soti :-D wiesz ona pewnie zazdrosna bo Ty masz normalną rodzinę itp a ona nie... PS> mamy ten sam komplet z PEPCO co Twoja nprzyszła nie doszła bratowa :-P

hehe Xlander wystawił na sowim funpage na FB zdjęcia Naszych wózków :-)
No a ja zakupiłam sobie czytnika ebooków i ide właśnie coś poczutać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aeksandrowicz ja tez jestem obrzydliwą żarłaczką słodyczy!!! dla mnie jedyny sposób żeby ich nie jeść to.... muszą wycofać ze sprzedazy :ico_wstydzioch: wyobraźcie sobie ze ja dwa razy dziennie po godzinie cwiczę... rano z Chodakowska a wieczorami fitness... a wpieprzam słodycze jak szalona.... chyba musze sobie poziom endorfin uzupełniać :-P

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 kwie 2013, 07:59

No a ja zakupiłam sobie czytnika ebooków i ide właśnie coś poczutać
a jaki masz? Ja mam kindle już 3 lata i to były najlepiej zainwestowane pieniądze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zwrócił się błyskawicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
rano z Chodakowska a wieczorami fitness...
o super :ico_brawa_01: ja ćwiczę raz dziennie chodakowską i właśnie sobie uzmysłowiłam że już miesiąc ćwiczę :ico_szoking: no ale spodziewałam się lepszych rezultatów ale chyba bez diety ich nie będzie. Znaczy mięśnie już mam fajne no ale żeby brzuch był płaski trzeba mniej żreć :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 kwie 2013, 09:18

Dziewczyny tak czytam o tych Waszych ćwiczeniach i po prostu mi wstyd :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 kwie 2013, 11:10

Dziewczyny tak czytam o tych Waszych ćwiczeniach i po prostu mi wstyd :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
mi też :(

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 kwie 2013, 12:01

Dziewczyny tak czytam o tych Waszych ćwiczeniach i po prostu mi wstyd
jak będę chodziła do pracy to też nie będę ćwiczyła nie będę mieć czasu. Więc ja wam się nie dziwię że nie ćwiczycie. Po za tym w pracy mniej pokus. A w domu to ciągle podjadam więc trzeba to jakoś spalić :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 kwie 2013, 22:05

Jeju dziewczyny nie mam czasu was czytać ostatnio:( musze sie ogarnac i troche popisac.
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość