Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 kwie 2007, 21:48

Oj jasne...ogromniaste gratulacjony dla Luliego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wspaniała "nocnika" wiadomość !!!
Ja jeszcze poczekam z nocnikowaniem :-D :ico_oczko:

A ja się własnie wczoraj dowiedziałam ze mama jednak do nas nie przyjedzie....tylko moja siostra na urodziny Tośka, troche mi przykro i smutno bo ....ech same wiecie.
No nic trudno :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 kwie 2007, 21:50

Maggie super avatarek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 kwie 2007, 22:13

i jeszcze pare fotek:
Obrazek
Obrazek
a tu nad morzem:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

29 kwie 2007, 08:36

hej baboski
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: dla zuzki
aginko ty bidulko nie wiem co poradzic moze tak jak dziewczyny pisza jak srodki przeciwboloewe nie pomoga to do lekarza
maggie sliczne fotki.....a jakie widoki .......superowo
iza zazdroszcze ze tak blisko macie do morza
co do kupy na nockik poprostu jak maly zaczal riobic to siup szubko go rozebralam i na nocnik a ze mamy taka foczke nocnik ti maly trzymal foczke za glowe i dusil ze hej kupajde

lece baboski bede za wami tesknic nie piszcie za duzo ....musze jescze sie popakowac do konca papappapapapaapapa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 kwie 2007, 09:32

Dzień dobry

Maggie, jakie piękne widoki .... cudo marzenie....

Moja Mała Złośnica właśnie zasnęła - poprawka - tak sie opłakała że wkońcu zasnęła gdy nosilam ja na rękach .... nie wiem co sie z nia dzieje ... niedawno zasypiała sama ... nawet zaczęła zasypiać w łóżeczku - a teraz ?? jest nieznośna - mi barkuje już sił ... Mam nadzieję że te wstrętne górne jedynki (bo myślę że to jest przyczyną) wkońcu się pojawią .....

W nocy mieliśmy okropną burzę - pierwszą w tym roku .... na noc zostawiłam pranie na balkonie to tak okropnie mi suszarkę sponiewierało że musiałam włączyć pranie jeszcze raz :ico_szoking:
Wogóle zimno dzziś okropnie ... chyba na spacer pójdziemy w kurtce zimowej .... :ico_noniewiem:

Pozdrawiam was dziewczynki i życzę miłego dnia

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 kwie 2007, 09:54

cześć dziewczynki ja się dzisiaj wyspałam, bo mąż sie zajął Antosiem który troszke po 5 :ico_olaboga:
teraz mam trochę wyrzuty że On sie nie wyspał, ale może kimnie sie po południu.
Aginka, pewnie rzeczywiście przyczyna marudzenia to górne jedynki, u nas też wyjątkowo cięzki okres był podczas ich wyjścia.

U nas też ziąb ....brrrrrrrrrr :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 kwie 2007, 10:22

Witajcie w niedzielny piekny poranek
U nas pogoda Cudowna wczoraj bylo cieplutko nawet bylo 29 stopni i dzisiaj tez jest cieplo,okna pouchylane i jest super,wyspalam sie dzisiaj o 6 00 wzielam mala do nas do lozka bo sie obudzila z placzem malym i powiedziala mama wzielam ja do nas przytulilam sie do niej i usnelysmy tak jeszcze do 8 30 super sie wyspalam potem sniadanko i tak leci sobie dzien
Wczoraj nie odzywalam sie bo robilismy sobie grilla na naszym ogrodku i dzisiaj tez bedziemy grillowac ale to u tesciow no juz nie narzekam na nich jacy sa tacy sa to sa dziadkowie malej i musze miec z nimi dobry kontakt ale mysle ze bedzie ok
Mala Nicole teraz sobie ladnie zasuwa w chodziku i jest coraz sprytniejsza jak cos chce miec to nie ustapi taka zawzieta hee i przy tym uparta ale to chyba ma po mamusi :ico_oczko:

Maggie piekne widoczki masz,to chyba widok z gory robiony ladne krajobrazy podoba mi sie
Ok zycze wam milego dnia i wszystkiego naj w dziesiejszym dniu Pozdrawiam paa

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 kwie 2007, 10:23

witam :ico_haha_01:
A u nas jest cieplutko od rana świeci słoneczko.
Ada dziś pobudke nam zrobiła już o 6 a teraz szaleje z tatą.

[ Dodano: 2007-04-29, 10:23 ]
Maggie zdjęcia suuper ,okolice piekne :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 kwie 2007, 10:53

I moj maly skarbek juz spi,dostala herbatke wiecej tam bylo wody niz herbatki :ico_haha_02: ale lekarz mowil ze tak jest lepiej bo z duzo slodkiego tez nie mozna dawac bo potem bardzo ten lekarz mowil jak 4 letnie dzieci maja takie zniszvzone zeby ze musza dawac narkoze i usuwac az sie wystraszylam ale dajemy wiecej wody niz herbatki,i mala czasami dostanie lizaka polizac a tak to nie je slodkiego no i czasem biszkopta dostanie a tak to raczej nie je slodkosci.

Dzisiaj sie tez moze wybierzemy na taki Markt Sonntag to jest taki niedzielny markt jakby targ sa stragany i mozna cos kupic tam sa rozne rzeczy a pogoda sprzyjajaca jest takze sie wybierzemy napewno heh

Iza no mowie ci ze mala teraz to sie taka przylepa zrobila hehe Caly czas by chciala byc noszona i tak sie mnie chocby prosi zebym ja na raczki wziela Ciagnie mnie za nogawke spodni,albo jak sie nachyle to mnie odrazu obejmuje raczkami szyje mam bardzo udane dziecko zawsze sie smieje ze jest bardzo dobrze zrobiona :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_02: ale to taki maly zarcik :ico_oczko: To do wieczora i spacerujcie duzo bo trzeba korzystac z pogody Buzka dla wszystkich mamus i ich slodkich urwiskow :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

29 kwie 2007, 15:05

czesc dziewuszki

Matuś w końcu zasnął..jak obudził sie o 5.50 to teraz dopiero padl

a ja zrobilam sobie kawke :ico_kawa: i ide was poczytac :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-04-29 ]
diem pisze:
iza alez mi wlasnie takie rady sa potrzebne ... czasami musi ktos mi po prostu wrzasnac wrecz, potrzasnac mna zebym troche wyluzowala :ico_wstydzioch: ... po co zycie brac tak powaznie? :ico_noniewiem:



mam podobnie..ja jestem taka rozsądna i racjonalna we wszystkim....i wszystko powazniej traktuję....co prawda ucze sie luzu od mojego marka...bo on to totalny wariat!!!! optymista i żartowniś..tylko nerwus straszny..wlasnie sie wkurzyl i pojechal sobie na ryby.....mowie wam czasami ręcę mi opadają.............

[ Dodano: 2007-04-29 ]
Maggie, szkoda ze mama twoja nie przyjedzie..na pewno smutno ci z tego powodu..ale w sierpniu na pewno sie spotkanie, co??
widoczki są super i wy cudnie razem w trójeczkę wyglądacie!!!! :ico_haha_02: iwonap, baw sie dobrze i odpocznij!!!!!! i pogody wam życzę!!!
no wlasnie..u nas sie bardzo ochłodziło..licze ze na weekend juz bedzie ładnie bo jednak jedziemy nad jeziorko....choc prognozy nie są optymistyczne

maggie ja tez powiedzmy ze sie dzis wyspałam..bo mąż sie zajął małym.....ale jak on to przezywa ze musiał tak wczesnie wstac :ico_olaboga:
:ico_olaboga: i podkresla na kazdym kroku ze się wyspałam......raz wstał do Matusia i sie naprzezywa ..... :ico_olaboga: :ico_olaboga: wiele mi co!!!!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość