Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

23 mar 2009, 13:00

no to niestety musisz przeczekać.mam nadzieję ze szybko jej przejdzie.chociaz z tego co wiem jak sa kolki to kupki są normalne i regularne tylko wiadomo za dużo zalegających gazów.

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

23 mar 2009, 13:18

Justynko - to prawda jak zobaczysz tą bużke co cie szuka po głosie oczkami i tuli sie do piersi uspokoja jak przytulasz nic więcej sie nie liczy :ico_ciezarowka:

MIlutka - weź odprężająca kąpiel nakarm małą i zaśnijcie razem przy piersi moja Zosia tak zasypia najlepiej i sie uspokaja :-D
Wszytko będzie dobrze najważniejsze że już ją masz, pamiętasz jak pod koniec ciązy sie martwiłas ze mało sie rusza nie mogłas sie doczekać i towje marzenie śliczne juz masz na rękach, zobaczysz za miesiąc dwa jak zacznie juz sie poruszac jaka nbedzie radosc :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

23 mar 2009, 13:27

Właśnie dzwoniłam do szpitala w którym będę rodzić i pani bardzo miło mnie zaprosiła do obejrzenia oddziału.Powiedziała że nas oprowadzi i wszystko pokaże.Tylko musimy wcześniej zadzwonić jaka jest sytuacja na porodówce.Bo jak będzie dużo porodów to nie da rady wszystkiego zobaczyć.Tak że jutro może tam pojedziemy.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 mar 2009, 13:27

MIlutka - weź odprężająca kąpiel nakarm małą i zaśnijcie razem przy piersi moja Zosia tak zasypia najlepiej i sie uspokaja :-D
moja to juz nie malenstwo kiedys tak bylo a teraz nie bedzie spala ehh jakos ją uspilam i spi w woziu...ale strasznie marudna sie zrobila placze itd boej sie ze cos jej jest ale nie ma zadnych oznak itd jedynie to dziaselka spuchniete slinienie sie itd zyczcie mi duzo cierpliwosci bo przy zębulach to jest konieczne!

a pierdziec normalnie pierdzi koleczki pozegnane ;)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

23 mar 2009, 13:31

Milutka - foty na naszej klasie macie suepr obie wyglądacie słodko , Ty wygladasz ślicznie, Klaudia to sama słodycz :-D

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

23 mar 2009, 13:45

milutka to w takim razie życzę cierpliwości.
Ja zmykam na zakupy.Miłego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

23 mar 2009, 14:46

Cześć dziewczyny
Cały wekend nie było nas w domu, wykorzystujemy czas póki jestem jeszcze w dwupaku :-).

Dora piękna ta twoja Zosieńka, taka niewinna, maleńka. Dobrze że jest grzeczna oby jej to zostało.

Dziś rano obudziłam się ze strasznym bólem głowy, myślałam że wykituję, ale mąż poszedł po tabletki i po godz. mi przeszło, lepiej się czuję.
Nie wiem czy wy też macie coś takiego, nie mogę spać na bokach w nocy bolą mnie strasznie kości jakbym reumatyzm miała czy coś takiego, strasznie boli, a na plecach też za długo spać nie mogę, męczę się w nocy. Poduszki już sobie podkładam ale i tak boli. Co do opuchlizny to mam rano i wieczorem w dzień nie jest źle. A zgagę to mam po wszystkim co zjem nawet po bułce z serem na śniadanie :ico_olaboga:
Wieczorem idę do gina powie ile mały waży i jak się rozwija. Dam znać jak wrócę. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

23 mar 2009, 15:21

Taa kochana mnie tak samo bolą kości jak Ciebie od dłuższego czas, po prostu się rozchodzą powoli. Ja też podkładam poduszki wstaję w nocy do WC albo tylko po to aby wstać na chwile i się przejść bo ciężko uleżeć całą noc.
Ja w ciąży do tej pory miałam tylko 2 razy bardzo silny ból głowy a tak jest ok.

Dziś rano dzidziuś był spokojny ale teraz już się wierci. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 mar 2009, 15:32

Dora ja i ladnie wygladam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: nie no ales mi dowalila :) ale dziekuje wygladam jak bawół ... :P a Twoja Zosia to do Ciebie podobna :-D


a te pierwsze zdjecie co takie czerwone oczka ma to widac ze dziecko nameczylo sie przy porodzie

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 mar 2009, 16:58

taa ja na zgage piłam butelke zimnego mleka i mi przechodziło a miałam straszną, od kiedy mi brzuszek opadł to już mam spokój na szczęście a kości też mnie nie bolą - na szczęście to mnie omija :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość