Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 mar 2010, 22:41

dziewczyny, pytałyście co u mnie. otóż dziś przyjechał wózek dla Tobiego i laktator dla mnie. więc mamusia i synuś zadowoleni być mogą.
mój M. to się nie może napatrzeć na wózek. najpierw się z nim przywitał, a potem sobie o mnie przypomniał ;-) ale nie mam mu za złe.

w czwartek za tydzień kolejna wizyta, więc się dowiemy co tam u Tobiego słychać.

hormiga, moja mama przenosiła mnie 2.tygodnie i po 13h męczarniach na porodówce, poszła na cesarkę, bo wody pod koniec miała zielone już. a ja urodzona z całkowitą sinicą. mam więc nadzieję, że się ten scenariusz nie powtórzy! :ico_sorki:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

11 mar 2010, 23:08

a się na wieczór babochy rozkręciły!!! :-D Fajnie

tibby, oj to nie daj Boże powtarzac scenariusz Twojej mamy :ico_nienie: U Ciebie będzie na pewno inaczej
A wózeczek, to dobrze pamiętam że taki jak ja mam? x-lander xa jungle? Czy to nie ty byłaś...Hmmm już mi się miesza...Fajnie, że się cieszysz. Ja po zakupie przez kilka dni go woziłam po domu, nie mogłam się doczekać kiedy w nim Tymka położę. Wizyta za tydzień? - to może ostatnia?

riterka brawo dla Lenki za pępuszek :ico_brawa_01: :-D Mały żarłoczek, całe piersi ci wyssie. Fajnie, że się dobrze czujesz, to bardzo ważne, zwłaszcza że masz drugie dziecko..

Qanchita Ty jak zwykle zadowolona - miło cię czytać... :-D Cudnie, że Jola taka fajna, też brawa za pępuszek. Co do wałeczka to zniknie na pewno, szybciej niż się spodziewasz, a rozstępy...hmmmm. Może rzeczywiście Pharmaceris - ja stosowałam całą ciąże i do tej pory ... odpukać ... nie mam żadnego. Więc może spróbuj, nie są tej firmy kosmetyki bardzo drogie, więc warto

zborra Ty jak zwykle z motorkiem w tyłku, daj spokój, nie możesz byc perfekcyjna we wszystkim, daj sobie trochę luzu bo zwariujesz NAKAZUJĘ CI :-D :-D Jesteś świetną mamą pozwól czasem Tacie też byc super...:-D

marcia_pod przykro mi z powodu teściów, ale ja uważam, że każdy powinien mieszkać "na swoim" (nawet wynajętym) i ta wyprowadzka od teściów dobrze ci zrobi. A bywaj tu jak najczęściej a przynajmniej napisz jak już się rozdwoisz :-D

jagodka ale się porobiło z tym uchem... Mamuśku! I co teraz? Może rzeczywiście Maja się teleportuje? Tylko czy ona potrafi? Jakichś zaklęć ją musisz nauczyć...

A 13-14 marca wyłączą forum a ja mam zamiar do tego czasu już urodzić i jak was zawiadomię? :ico_placzek: Eeee pewnie to moje rodzenie przeczeka tę przerwę techniczną... Może do grudnia będę w ciąży? :ico_ciezarowka: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

12 mar 2010, 10:22

hormiga, szczęście, że z nas nie słonice i nie chodzimy z brzuchem 22.miesiące ;-) te kilka dni ucieknie ci jak z bicza.

nie, ja mam BABY MERC s6.

właśnie uciekam po wyniki badań krwi. a potem do hurtowni dokupić trochę pieluch tetrowych i flanelowych.

miłego dnia.
aaaaaa i :ico_tort: obowiązkowo za 36.tydzień!!! :ico_brawa_01:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

12 mar 2010, 10:56

witam się nadal jako :ico_ciezarowka:

Nic się nie dzieje, chociaż wieczorem wczoraj kilka skurczy było no i od wieczora strasznie boli mnie krocze i ból brzucha przy chodzeniu i siedzeniu - myślę, że się Tymek tam gdzieś wciska żeby powoli wyłazić na świat- tak przynajmniej mi mama mówi i że to dobry znak, bo może coś z tego będzie....Oby. Normalnie nie mogę chodzić w ogóle taki ból

tibby acha, czyli taki wózek - Merc! No proszę, ten Tobi to od małego będzie mercem jeździł :-D Koniecznie wrzuć jakies fotki, chcę zobaczyć jak wygląda. I daj znac jak wyniki krwi. No i gratulacje za skończony 36 tydzień, ja sobie nie gratuluję skończenia 41 tyg bo to żaden powód do radości :ico_oczko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

12 mar 2010, 11:18

no witam!!!

Bylam wczoraj u lekarza i musze isc do okulisty zbadac cisnienie dna oka jesli lekarz zaleci cesarke to chyba juz 23 sie poloze do szpitala bo moja doktorowa ma dyzur.
ale glowka juz jest nisko szyjka sie powoli skraca wiec jest ok.

hormiga, a bylas u tej swojej doktorowej?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

12 mar 2010, 13:01

Dzień dobry :-D

Jejku, właśnie zajrzałam na zegarek a tu już prawie południe :ico_szoking:
Moja niunia właśnie zasnęła przy cycku i mam nadzieję, że chwilę pośpi, bo od rana była bardzo towarzyska :-)
Tibby :ico_brawa_01: za 36tc no i za zakupy! Nasza kruszynka jest już 2 tygodnie na świecie a wózek nadal pożyczony :ico_noniewiem: Czekamy na to szalone becikowe!

Hormiga... a Tobie :ico_brawa_01: za te bóle...oby były do zniesienia i zwiastowały szybciutkie przyjście Tymusia na świat :ico_sorki:
I w kulki sobie nie leć, bo rzeczywiście przerwa techniczna się szykuje! Jakby co, moja komórka jest w zasięgu ręki! Ostatnio jak nie mogłam się zalogować na forum to spanikowałam, co ja teraz zrobię jak Hormiga napisze mi, że urodziła a ja nie mogę przekazać tego dalej... :ico_olaboga:
Mówię Ci... schiza :ico_oczko:

Zborra dzięki za radę co do rozstępów! A kupię i wypróbuję :ico_sorki:

Hormiga 41 tc i żadnego rozstępu...szacunek dla Twojego ciała!
Ja długo się cieszyłam że nie mam aż nagle w 38tc wielkie BUM :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wiśnia to może znasz już dokładny termin kiedy będziesz dzidzie tulić :)
A cesarka to nie taki diabeł straszny... wszystko da się przeżyć :ico_oczko:

A my zapraszamy na babę drożdżową (tzn jeszcze rośnie) z okazji drugiego tygodnia życia Joleczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-03-12, 12:57 ]
A ma któraś kontakt z Madzią? Od kiedy urodziła jeszcze się tu nie pokazała i zastanawiam się czy wróciła do domu ale Kubuś jest tak absorbujący czy jeszcze ją w szpitalu trzymają?
Jak oni się w ogóle czują?

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 mar 2010, 14:06

hej kobiety!
jeju, mój żarłok jest normalnie czasem upierdliwy...
no naje się jak bąk, odbije sto tysięcy razy a potem się i tak wierci i kręci i jęczy...taka jęczydupa z niego :-D
Hanka z tatusiem jechała uwaga...na BP! bo tam mają mini zoo i sobie od 2dni marzy o wyjeździe...więc mam spokój, hahhaa

tibby, no to humorek wyśmienity co? a jaki laktator kupiłaś?
wózek już złożony???
a co do porodu...to będę mocno trzymać kciuki, żeby wszystko jednak było ok!
hormiga, kochana....wyślesz komuś smsa....a on poda dalej...i się dowiemy!!! głowa do góry!
mówisz, że boli już ostro...? no to może faktycznie w końcu jest to zapowiedź porodu? matko...jak to wszystko długo trwa nie? takie czekanie jest najgorsze........
wisnia3006, a co z oczkami u Ciebie? daj znać po wizycie...
Qanchita, buziak dla Jolki!!!
czyli becikowe idzie na wózek? no to niech szybko przyjdą te pieniążki kochana, bo pewnie niecierpliwisz się co?

u nas nocka spoko
młody miał dzień dziecka i nie kąpałam go wczoraj...
spał w nocy fajnie, za to jego siostra tragicznie...
budziła się z taką histerią 3razy, że tarzała się po podłodze!!!
szok...

lecę na obiadek, młody śpi
miłego dnia!

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

12 mar 2010, 14:25

wisnia3006, Ty ostatnio w ogóle tu nie piszesz, paskudko :-D A masz jakąś powazną wadę wzroku czy coś? Może dobrze, że to sprawdzisz bo jakbyś przy porodzie miała sobie wzrok zniszczyć, to niefajnie. To juz lepiej cesarka, zwłaszcza że jak pisze Qanchita spoko jest CC. Teraz, tydzień po terminie to nawet ja już marzę o jakimkolwiek porodzie nawet cc :-D No i miałabyś dziecinę przy sobie w marcu!
A do mojej gin nie poszłam bo ma urlop prawdopodobnie, bo nie ma zasięgu, nie można się dodzwonić

Qanchita, Ty to kochana jesteś. Jak forum siądzie a ja urodzę to napiszesz troche później, trudno :-D Byle bym tylko urodziła :-D I :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla córki Twej Jolanty za 2 tygodniowy już pobyt na tym świecie po właściwej stronie brzucha :-D I dawaj tą babkę drożdżową, wchrumię całą...Póki co zagryzam pączka :-D

zborra, Tomuś jęczydupa, hi hi hi, tak o dziecku swym... :-D A z tą histerią Hani to może z zazdrości co? Zainteresowania jeszcze większego by chciała niż Tomcio?
A z moim przenoszonym dzieckiem to...Cholera mnie bierze. Chyba rozpalę sobie między nogami ognisko i go wykurzę stamtąd :-D :-D

A z psem byłam u weterynarza - i ma stan zapalny siusiaka he he. I muszę mu 2 razy dziennie lekarstwo w dziurkę siusiakową strzykawką wpuszczać - a to ci dopiero zabawa!!!

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

12 mar 2010, 14:30

hey! ja sie witam z Wami ciągle :ico_ciezarowka:



spał w nocy fajnie, za to jego siostra tragicznie...
budziła się z taką histerią 3razy, że tarzała się po podłodze!!!
szok...
ja myśle ze to troche z powodu nowego braciszka - z zazdrości robi akcje i to wcale nie musi byc świadome i złośliwe jak wszystkim sie może wydawać.

ja w pierwszej ciąży do 41 tyg nie miąłm ani jednego, na 3 dni przed porodem zaczeły wyłazic - nagle zaczynała mnie strasznie skóra swędziec i chlas na oczach sie pokazywały pękniecia. moze gdybym urodziła w terminie a nie 11 dni po to bym nie miała zadnego?

teraz jeszcze 16 dni do terminu i narazie nowych nie ma - tylko te stare są choc i ytak nie sa to jakies potwory - tak czy sieka widziałam tyle paskuydnych brzuchów ze ja sie tam moim nie martwie.

hormiga no no może wresszcie jakies postepy!

heh ale by fajnie było.

tez sie juz doczekac nie moge!



ide troche popracować

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 mar 2010, 14:31

hormiga, no to nieźle z psem masz!o kurka wodna.....przyjemnie mu?
Hanka nie wiem co świruje...
może właśnie wychodzi zazdrość...ale....od 2dni oglada śnieżkę, a tam jakieś wiedźmy itp...i się obawiam, żę to stąd te płacze. Bo do tej pory spokój był, nawet jak sama w pokoju spała to wołała tylko J. na siusiu i już....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość