Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

10 lut 2011, 22:01

ale tłusty czwartek jest 3 marca
To moze wtedy bede pamietac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 lut 2011, 22:01

I życzę lekkich porodów i zdrowych maleństw!!!!
:ico_sorki:
anijki - zostają w szpitalu do niedzieli bo mała bierze antybiotyk. Miała zakażenie, ponoć jest już lepiej.
Maleńka otrzymała imiona Kornelia Anna :-D
śliczne imiona, oby maleńka szybko wydobrzała :ico_sorki:
Coś lutowe dziewczynki nie mają na razie szczęścia, coś ciągle się przyplątuje.
ano niestety...
jeszcze troche i bede miała dwójke dzieci z 6 czerwca :ico_haha_01: :ico_haha_01: , bo innych pzytywów nie widze :ico_noniewiem:
hehehehe, a to dobry pozytyw, chodzenie w ciąży ze skurczamy i rozwarciem do czerwca :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: rozbawiłaś mnie...
poprostu to jest jakaś paranoja.. od listopada jeżdżę tam prawie co tydzień, zostawiam 3 zł za parking, żeby dowiedzieć się że Pani doktor dziś nie przyjmuje, albo że dostała pilny telefon i musiała zejść z dyżuru.
a czemu nie zadzwonisz do niej jak jesteś w szpitalu? Nie masz do niej telefonu? Ja bym ją opierdzieliła równo, co to znaczy? Co ona jakaś niezastąpiona i najlepsza i bogiem się czuje, że tak ludzi olewa???
Kurcze dziś tłusty czwartek muszę coś upichcić a tak mnie coś brało na pieczenie
:ico_noniewiem:
dzisiaj???????????? Zaskoczyłaś mnie, chyba nie... właśnie na necie sprawdziłam, wypada, że to 03 marca...
Tynusz i jak po wizycie, co Ci lekarka powiedziała, jak wyszło KTG?

Ja jutro jadę na KTG na 11... ciekawe co mi pokaże.

[ Dodano: 2011-02-10, 21:03 ]
Widzę, że jak odpisywałam, to dwa nowe posty wskoczyly... hehehe szybkie jesteście ;-)

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

10 lut 2011, 22:19

pinko, ja też tak czytam i czytam, tłusty czwartek, to jest 3 marca w tym roku. Co nie zmienia faktu że dziewczyny mi ochoty ma pączka narobiły :ico_haha_01: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 lut 2011, 22:23

mi ochoty ma pączka narobiły :ico_haha_01: :ico_noniewiem:
ale takiego domowego bym zjadła, świeży domowy pączuś... :ico_haha_02:
Jak się masz, coś się dzieje więcej?

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

10 lut 2011, 22:27

pinko, Boli mocno brzusio :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: przez cały dzień właściwie, ale nieregularnie. Ale mówi sie trudno. Jak nic sie nie rozkreci to mam być jutro o 12 z torbą w szpitalu i kroplówke mi dadza :ico_noniewiem: . Ale położna mnie dzisiaj badała rano i mówi ze tak na prawde nawet jeżeli do jutra sie nie urodzi i trzeba bedzie troche oksy podać to bedzie bez tragedii bo tak na dobrą sprawe 1/3 porodu mam za sobą.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 lut 2011, 22:36

A ta położna nie może Ci zrobić masażu szyjki? Słyszałam, że to bardzo pomaga, choć jest też ponoć bardzo bolesne.
Mnie też boli brzuch cały dzień, teraz jakoś tak mocna zaczął, ale u mnie to ciągle przepowiadające są... też bym chciała żeby mi się już zaczęło rozkręcać na dobre, bo mnie ta cesarka przeraża...

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

10 lut 2011, 22:44

pinko, Ona uważe ze to nie jest odpowiedni sposób, niehumanitarny :), ale w pierwszej ciaży próbowali pomóc masażem szyjki, bolała strasznie, ale nie dało efektów, tylko sie nacierpiałam.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 lut 2011, 23:28

mnie też brzuch boli od wczoraj, nawet wczoraj się troszkę przestaszyłam, bo mnie do kibelka ganiało, ale ja jeszcze nie chcę rodzić. Jeszcze 2 tygodnie niech posiedzi

ale w pierwszej ciaży próbowali pomóc masażem szyjki, bolała strasznie, ale nie dało efektów, tylko sie nacierpiałam.
nie wiem jaki to ból i mam nadzieję, że się nie dowiem :ico_chory:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 lut 2011, 23:39

bolała strasznie, ale nie dało efektów, tylko sie nacierpiałam.
to inna sprawa, ja o tym ostatnio czytałam, dlatego pomyślałam.... :ico_wstydzioch:
Przyjdzie i na Ciebie czas i mam nadzieję na mnie :-D

Uciekam teraz pod prysznic i spać, brzuch mi ciągle dokucza i mały dodatkowo po jelitach mnie tłucze i mam niezłe jazdy.
Do jutra kochane....

[ Dodano: 2011-02-11, 08:11 ]
A cóż tu taka cisza? :-)
Coś nam się zmieniło w składzie? Meldować się mamusie :-D

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

11 lut 2011, 10:23

Nie no skład chyba się nie zmienił

Ale namieszałam z tym tłustym czwartkiem no :ico_szoking: ale przeczytałam to gdzieś i wprowadziłam cały luty w błąd sama sobie smaku narobiłam :-D Chyba dzisiaj coś upichcę bo wczoraj byłam umordowana Wyobrażacie sobie ,że miałam regularne skurcze co 15 min ,ale były do wytrzymania kiedy wlazłam do wanny ustały i po jakimś czasie się pojawiły ale takie całkiem rozregulowane a teraz mnie muli bo się nie wyspałam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość