Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

18 sty 2008, 11:39

To kolezanka niezłe zakupy robiła, albo jej wszysscy w tym pomagali. No bo na jednego pieska trzeba wydać 1000 zł. ja będę miała trzeciego. Ale powiem, ze tej całej kolekcji tylko 2 misię podobają, a jest ich 6 chyba, nie?
U nas carrefour jest najblizej, więc tam kupujemy. Ale cenowo jest najlepszy wg mnie Auchan.
W Tesco trochę oszukują z tymi cenami. Kilka razy się nadziałam, ale uwielbiam tam kupować Wanessce bodziaki, bo są śliczne jakościowe i w śmiesznych cenach :-D Kupuję tam zestaw 7 sztuk za 25 zł, jest jeszcze zaestaw Disneyowy z Kubusiami, Prosuaczkami po 39 za 7 szt. to nie jest wygórowana cena no nie?

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

18 sty 2008, 11:49

Ja nie mam nigdzie tego auchana blisko, nawet nie wiem gdzie jestw szczecinie :)
a bodziakow to nie kupuje bo mam tak wiele ze szok, Odskar ich nie znosi wszystkich, brat mu nazwozil z IRL a jeszcze od kolezanki po jej synku pelno dostalismy, Oskar ma wlasnie najwiecej body :ico_haha_01: moglabym codziennie zmieniac po 2 razy albo 3 i by mial na tydzien jak nie lepiej :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ja sie szykuje do wyjscia, do zobaczenia i zgadanai pozniej

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 sty 2008, 21:30

Witam wieczorkiem

Alineczka, masz racje, jak nie w Polsce lepiej jechac na Litwe, nie ma co zwlekac
przepraszam, ale nie doczytalam i mi umknelo, co u kruszynki nad uszkiem jest?

My mamy jednego pieska, bo tez nie za blisko mamy carrefour, zostalo chyba 17 naklejek dozbierac na drugiego,
no a te pieski nie za bardzo, takie "niedorozwiniete" :ico_haha_01:

Spac mi sie chce, wczoraj do 3 przed kompem siedzialam :ico_puknij:
musze isc sie myc i spac, ale znajac mnie to jeszcze kilka godzin minie

Jejku w szkole juz chyba sesja :ico_olaboga: a ja nic niemam zaliczonego, tak to jest jak sie zapisze pod koniec semestru :ico_puknij: nawet nie wiem jakie przedmioty :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

18 sty 2008, 22:25

heloł
i witam sie i ja wieczorem...
ja po fitnessie a moje dzicko nadal skika w lozeczku :ico_zly: , chcialabym aby predko zasnal bo musze rodzince zupe na weekend ugotowac, bo na uczelni jestem na kursie :ico_noniewiem: ale mi sie strasznie nie chce :ico_olaboga:

Lulu powodzenia , dasz rade mimo wszystko :ico_haha_01:
ja sie boje nasteponego zjazdu bo mamy tyle do nauki ze chyba sie pochlastam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_chory:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 sty 2008, 22:54

cześć dziewczynki
lulu81 pisze:Maggie, dziękuje kochana
A zdjecie tak do paszportu, na wszelki wypadek zrobilam jak jechalam do wa-wy, ale okazalo się ze nie potrzeba do 5 roku zycia

wiesz co pierwsze słyszę, muy już mamy wyrobiony paszport dla Antonia i zdjęcie było obowiązkowe, a wyrabialiśmy przez ambas<adę polska w Londynie....
Alineczq, dobrze że trafił się wreszcie lekarz, który chce zrobić wszystkie badania....mam nadzieje że to dobry lekarz i że będziecie zadowoleni. Zdróweczka dla Wenesski, refluks to koszmar, ja miałam żołądkowo - przełykowy, męczyłam się od ciazy z tym dziadostwem, ale już się wyleczyłam i jestem happy.

Dziewczynki powodzonka w ćwiczeniach, JESTEŚCIE DZIELNE :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 sty 2008, 23:12

Maggie pisze:wiesz co pierwsze słyszę, muy już mamy wyrobiony paszport dla Antonia i zdjęcie było obowiązkowe, a wyrabialiśmy przez ambas<adę polska w Londynie....


Ja nie zdziwie sie jak przy nastepnym razie zawolaja zdjecia
normalnie takie tam siedzą, az nie mam juz sily klocic sie. zamiast pomagac obywatelowi swojego panstwa, to utrudniaja.
bylaby moja wola tam by nie wracalam

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 sty 2008, 23:41

no ale to byłoby poważne "przeoczenie"
:ico_puknij:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

19 sty 2008, 11:46

hej Kochane no nareszcie Was doczytałm:) fajnie że się tk rokręciło... ja też zmęczona bo po pracy no ale dzisiaj mam wieczorek relaksu bo na 15:30 id na paznokcie i jak już będą piękn e to się na 19 wybierm z koleżanką na piwko i ploteczki...
Lulu STO LAT SZCZĘŚCIA z okazji minionych urodzinek!!!
Eh z tymi lekarzammi najlepeij nie chorować! my wzoraj byliśmy na szczepieniu ale się Krasnalek wydzierał on nienawidzi jak go lekarz bada co więcej jak mnie bada a on stoi w koncie i patrzy to też jest wrzak i ryk nie wiem czy on myśli z mi krzywde robi czy co???
Nat ja to Cię podziwiam musisz powiedzieć swojej rodzince że ma z Tobą jak w raju bo zawsze posprzątane, nagotowane i jak Ty masz na to czas z dzieckiem to ja nie wiem!
a co do naszej wizyty to Kornel waży niecałe 10kg i ma tylo 75cm trochę się tym martwie nib y każde dziecko ronie inaczej i może potem wystrzelić w góre tak ze go niepoznam ale jednak taki malutki jest teraz że nie wiem czy to normalne...co więcej ostatnio przy baaniu spytałam lekarke czy on ma dobrej wielkości jąderka nie śmiejcie się ale mi się takie małe wydają :ico_wstydzioch: no ale nie mam porównania z innymi dziećmi a ona je zbadała i mówi że wszystk ok a ta wczoraj bada go i mówi że on n ie ma lewego jadra ze musi być w kanale i trzeba monitorować no i co do cholery nikt inny tego nie widzia :ico_zly:
co do J. to już Was nie zamęczam tymi historyjkami powiem w skrócie ze tak ałąm mu ostatnią szanse więc w tym tyg sporo czasu mamy spędzić razem i to nawet obiecał ze od wtorku wieczorem do czwartku rano nie bedzie pracował tylko z nami czas spędzał no zobaczymy czy dotrzyma słowa... a co do ogląania się za innymi o ostatnio mi się auto zepsuło i dlatego mnie nie było i musiałąm kase wydać na części i naprawę :ico_olaboga: no i jeden mechanik całkiem całkiem a przede wszystkim całkiem inny niż wszyscy jakich znam bo rezolutny kulturalny i wogóle jakiś inny haha zaprosił mnie na kawe w zamian za rabacik haha no i pare dodatkowych usług gratis dostałąm.. no dałam mu numer bo byłam zła na J. i stwierdziłąm ze jak on jeździ na nartach we włoszech i ma mnie gdzieś to chyb a mam prawo spotkać się na kawke z innym co? no i chyba wczoraj dzwonił ale ja latała czekam więc na tel dziiaj... ale i tak chciałabym zeby nam z J. wyszło...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

19 sty 2008, 12:44

Lemoni dziekuje za zyczenia
Kurcze dziwne z tymi jaderkami, ale nie zamartwiaj sie , moze i nic takiego, poprzednia lekarka nie zauwazyla, to moze ok, przeswietlenie pokaze.
Fillipkowi dawno nie badali, jak mial jakies 4 miesiace.
Wcale nie zanudzasz, ja tam lubie poczytac o waszych relacjach z J. :-D :ico_brawa_01:

A ja chyba sie zgodZe na te oswiadczyny, doszlam do wniosku ze lepiej niech mnie kochaja wiecej, niz ja, bo juz przez to przeszlam
ale poprosze Go niech to bedzie na razie tajemnicą, i tak on za granicą, a niechce zeby ludzi gadali ze tak szybko sie angazuje w nowy zwiazek, no i czekam na wielkanoc, kiedy przyjedzie :ico_brawa_01: wtedy dam mu odpowiedz

nic mi sie nie chce, taki zien , tylko by w lozku lezec :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

19 sty 2008, 14:22

Aj Lulu na szczęscie do Wielkanocy jest jeszcze rochę czasu na przemyślenie tej ecyzji albo na pokochanie go.. kiedyś eż myślłm ze o może i lepeij że j nic nie czuje a facet mne kocha i wszędzie za mną łązi i myślałąm po moim wielkim zawodzie miłosnym że moze tak jest lepiej że z takim kimś napewno nie będę cierpiała... ale powiem Ci na moim przykładzie że on okazał się psycholem a ja go znienawidziłąm i w pewnym momencie wymiotować mi się chciało na jego widok latego jeżeli nic nie czujesz do tego faceta tylko Ci się wydaje że będzie Wam dobrze to szczerze odradzam takie małżeństwo ym bardziej że Ty tak napwade nie masz pojęcia jak si z nim żyje bo jak na razie byliście ylko kolgami... ale zrobisz jak zechcesz oczywiście i jak postanowisz rzyjąć te oświadczyny to żyzę Wam szcześcia z całego serca...
Kochane co myślicie o tym forum?? pytam nie bez kozery bo tak sobie parze na te wątki i widzę np na 9 miesiącach że osttni wpis był wczoraj o 19 :ico_noniewiem: czy Wy pamiętacie jak byłyśmy w ciąży i wchodziłyśmy na każdy wątek 50 razy dziennie? kurcze świątek pitek czy niedziela zawsze na tym 9 mies ktoś był ja nienadążałam z odpowidziami a siedziałąm tam całą ciążę a traz lipa o innych tematach nie wspominajc czasem sprzed 3 dni odpowiedzi... kurcze kiedyś tt było 100 razy lepsze atwiejsze do znalezienia i więcej osób tu zaglądało a teraz jak wchodze to tylko reklamy na całą stronę albo tematy DODA I JEJ ROZWÓD ALBO CZY RIANA JEST LEZBIJKĄ ALBO PIERWSZY RAZ CÓRKI PREMIERA A CO MNIE OBCHODZI PIERWSZY RAZ KASI TUSK!!??? TU kobiety kiedyś przychodziły pogadć pozwierzać się pochwalić czy popłakać a teraz... czasem myślę że tylko niewielka garstka starych tiktakowiczek zostałą a reszta..... :ico_placzek: szkoda...

[ Dodano: 2008-01-19, 13:24 ]
kurcze ale mi zjada litetki sorki za to

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości