Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 kwie 2013, 23:34

Mamusia ale masz elegancką córcie :ico_brawa_01: Pięknie!
A jaka ona długa :ico_szoking:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 kwie 2013, 07:26

Rzeczywiście bardzo długa :ico_szoking: Slicznie wygląda w tej sukience a na jaką okazję tak wystrojona?

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 kwie 2013, 09:55

To zdjęcia z Wielkanocy. Do tego były rajtuzy i sweterek i czapeczka - na innym kompie mam zdjecia, jak bedzie chwila to wrzuce. Nogii ma do samej ziemi:):):) coraz wiecej "raczkuje" i mam nadzieje ze juz za kilka dni zaczenie smigac po domu sama. probuje wstawac - poki co na kolana i powoli sie podnosi, jak sie ja postawi przy czyms to stoi ale nie chce tego robic, niech sama do tego dojdzie i wstanie:)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

13 kwie 2013, 17:01

coraz wiecej "raczkuje" i mam nadzieje ze juz za kilka dni zaczenie smigac po domu sama
u nas Maksio też tak pupkę do góry na czworaka stoi i tak do przodu do tyłu tak się buja ale mi się wydaje że jeszcze trochę za nim ruszy. Co do wstawania to jeszcze nie ciągnie go :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 kwie 2013, 11:58

Kajcia z siedzenia pięknie staje na kolanka i trzyma się szczebelków próbuje wstać ale icężko jej idzie a raczkowanie to trochę isę przemieści ale jeszcze nie opanowała tego ze trzeba ręce i nogi podnosić :-)

Gosia też mam Kindla Classic 5 i super inwestycja dla mnie :-)
a co do cwiczeń to też chyba muszę zacząć mniej żreć bo tak to nic z tego.... chyba zawezmę się na miesiąc i zoabczę czy beda efakty bo efekt mobilizuje najbardziej :-) no czywiście swój efekt a nie kogoś innego :-) ja bynajm niej tak mam :-D

Mamusia ale sliczna Marysia!!! no sukienusia powala!!! Ja też muszę wstyawić jakieś zdjęcia z wielkanocy itp...

Kaja nabiła sobie wczraj peirwzego poważnego guza ze ślad ma do dzisiaj a najlepsze że jej pilnowałam i trzymałam ale ona się wyrwała mi bo tak nagle się zerwała i uderzyła głową o plastikową zabawkę i ma jeszcze dzisiaj czerowne...

a krzesełko w końcu kupiłam z IKEII stwierdziłam że nie będę przepłacać i stwierdzam ze to udany zakup Kaja się cieszy ja jestem zadowolona więc wszyscy są szczęśliwi :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 kwie 2013, 19:11

Hej dziewczyny - wróciłam :-)
Marcinkowi wyszły górne jedynki i już ładnie stoi bez trzymania sie ok 15 sek więc sukces:-) potem napiszę wiecej buziaki!

Mamusia - sliczna Marysia ile ma cm?

Gosia ja od świat nie cwiczyłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Musze wrócić do cwiczen bo masakra...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 kwie 2013, 21:43

madleine brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i za ząbki i za stanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gosia ja od świat nie cwiczyłam
no bo jak sie przestanie to ciężko zacząć. Mi mięśnie bardzo się wzmocniły tyłek bardzo schudł chociaż nigdy nie miałam specjalnie wielkiego z tym że brzuch jeszcze został :ico_olaboga:
chyba zawezmę się na miesiąc i zoabczę czy beda efakty
ja też mam się tak zawziąć ale nie wychodzi. Wczoraj obżarłam się pizzą bo zrobiłam i pyszna wyszła :-D a dzisiaj byłam na urodzinach i koleżanka tort ciasto i muffinki bezglutenowe zrobiła więc się przeżarłam znowu :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 kwie 2013, 21:44

dziewczyny tak myślę o drugim wózku. O sprytnej spacerówce używanej takiej do samochodu na zakupy ale też nie ze słabymi amortyzatorami może polecicie jakąś?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 kwie 2013, 07:31

dziewczyny tak myślę o drugim wózku. O sprytnej spacerówce używanej takiej do samochodu na zakupy ale też nie ze słabymi amortyzatorami może polecicie jakąś?
micralite jest super bo Lenka ma do testowania na 2 tyg.Ale cena straszna bo 1300 zł :ico_szoking:
Obrazek

My tez chcemy jakis taki wozek kupic,ale jakis tani.

Co do ćwiczen to wlasnie najgorsze sa przerwy....musze teraz zacząć bo wypadłam kompletnie z rytmu ;/

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 kwie 2013, 10:16

madleine takie siedzisko dla mnie delikatne strasznie. Chociaż pewnie to tylko złudzenie bo za tyle kasy pewnie solidne. Ale ja chcę tańszy wózek bo mutsy zostawiam sobie a spacerówka do samochodu. Tak myślę o jakiejś używanej.

Maksio taki jęczący ostatnio :ico_olaboga: i zaraz jedziemy na szczepienie pneumokoki ciekawe jak tam z wagą tak strzelam że z 8,5 waży.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość