Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

23 mar 2009, 20:26

Właśnie wróciłam od gina. Mierzył mi ciśnienie i robił USG. Ciśnienie oki a dzidzia podobno duża, według wymarów dziecka to już donoszona ciąża i mogę już rodzić. Moja dzidzia ma już 2900 gram :ico_olaboga: :ico_olaboga: Kawał chłopa z niego. Powiedział że mam przyjść 16 kwietnia do niego to jeszcze raz do zmierzy i jak dużo urośnie to będzie zastanawiał się nad cesarką żebym się nie męczyła.

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

23 mar 2009, 20:37

hej dziewczynki :-D
taa, Twoj Borysek to kruszynka w porownaniu do Lenki :-D Lenka wazy 3,5 kg :-D :-D

Agnieszka ja tez pochlaniam wszytko jak odkurzacz :ico_puknij: wczoraj bylam na kebabaie na obiezie jak wrocilam to zrobilam sobie budyn a w miedzyczasie zjadlam snikersa i paczke delicji :ico_puknij: :ico_puknij:
tyje z godziny na godziny az mi sie ciezko ruszac :ico_olaboga:

co do boli to mi juz chyba latwiej napisac co mnie nie boli niz to co boli :-D bo w zasadzie to juz wszytko mi nie domaga :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Agnieszka
my tez jestesmy jak to nazwalas ladnie wolnymi duszami czy jakos tak, kiedys potrafilismy wsiasc do samochodu i w ciagu jedneg weekendu zrobic 2000 km, kiedys wsiedlismy do samochodu i pojechalismy do austrii :-D :-D

[ Dodano: 2009-03-23, 19:40 ]
Dora a Ty swojej Zosience czerwona kokardke zalaoz zeby jej nikt nie zauroczyl :-D
jestes juz na jakism watku o maluchach?

[ Dodano: 2009-03-23, 19:42 ]
a ja dzisiaj nic z zaplonowanych rzeczy nie zrobilam , mam nadzieje ze jutro jakos zbiore sie w sobie i porobie wszytko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

23 mar 2009, 20:47

Adka twoja Lenka waży 3500 ale ty masz termin za 18 dni a ja za 37 hihihihihi to mój w tym czasie co ty teraz jesteś pewnie będzie warzył 4000 gram hihihihihhi.
A co do pochłaniania to też tak mam może dlatego tak tyję i dzidzia rośnie szybciej. Tak jak ty wcinam paczkę delicji na poczekaniu :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

23 mar 2009, 22:12

jak dużo urośnie to będzie zastanawiał się nad cesarką żebym się nie męczyła.
sa i takie kobiety co pierwszy raz rodzą naturalnie 5kg dzieci :-D ale masz fajnego gina, że dba o to żebyś sie nie męczyła za bardzo :)

Ja od 19.02 do 18.03 przybrałam 2 kg ważę teraz 67 kg. Mam nadzieję, że juz do 70 kg nie dobije :ico_sorki: :ico_sorki: Ogólnie jak patrze na kartę ciąży to mniej więcej 2kg na miesiąc przybierałam od 14 tc.

Ja ostatnio wcinam jogurty takie normalne i do pica :-D

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

23 mar 2009, 22:31

za 18 dni a ja za 37 hihihihihi
no fakt :-D
Mam nadzieję, że juz do 70 kg nie dobije
ja juz mam 76 kg :ico_olaboga: :ico_olaboga: przy wzroscie 168 cm :ico_olaboga: :ico_olaboga: ciaze zaczynalam od 58 kg :-D

[ Dodano: 2009-03-23, 21:34 ]
mam nadzieje ze jak urodze to wroce do dawnych przyzwyczjen no moze nie wszytkich :ico_wstydzioch: bo palilam przed ciaza :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: ale za to wogoole slodyczy nie jadalam poprostu mogly dla mnie nie istniec a teraz tylko slodkie slodkie slodkie :ico_olaboga: :ico_olaboga: mam nadzieje ze mi sie odmieni :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-23, 21:58 ]
dobra ja lece juz spac, padam na twarz :ico_spanko: przez ostatnich pare dni spalam po pare godzin , mam nadzieje ze dzisiejsza noc bedzie lepsza :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 mar 2009, 10:16

cześć dziewczyny ja jak dziś rano wstałam to czułam sie jakbym z konia spadła nawet palce u stóp bolały mnie jakbym miała posiniaczone , tragedia. Ja od 1,5 miesiąca nic nie tyje , ale fakt jem mniej i do tego te wymioty. Mąż od rana chodzi jakby okres miał hahah, nawet kazał pracownikowi iść do domu bo go denerwował. Wiktor dalej sie rusza bardzo mało, już pewnie duży jest, a ja jak wstaje to :ico_olaboga: brzuch tak mnie boli jakbym miała w srodku rosnący kamień

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

24 mar 2009, 10:32

Adka - na forum o dzieciach nie jestem bo mam WAS i mam nadzieje że jak wszystkie urodzicie będziemy kontynuować pisanie o powrocie do formy o bobaskach , zrzyłam się z wami :-D

Milutka - była na izbie wczoraj z malutką podejżewaja że płakusia bo idą ząbki.

Milutka - jak Klaudia????

Ania - nie wyobrażam sobie urodzic 5 kilo :ico_szoking: z 2940 miałam spory problem :ico_ciezarowka: Po jogurtach do picia miałam koszmarną zgage, Ty nie masz?

Co do samopoczucia to współczuje dziewczyny ja pod koniec czułam sie jak obolały słoń bolały mnie biodra itd, ale to minie jak urodzicie jak ręką odjął.
Zrobie sobie fote brzucha zobaczycie jak topnieje jak snieg na słońcu :-)

Aha - napisze wam jakie miałam objawy ze zacznie sie poród - parenascie godzin przed odejsciem wód zaczełam puchnąć ręce szczególnie i czułam sie okropnie ciężka i ospała, obolała ale tak szczególnie , nie wiem czy wszyscy tak maja ale ja faktycznie czułam sie wyjątkowo źle.

Ide karmić mojego głodomora nienażartego :ico_ciezarowka:

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

24 mar 2009, 10:35

To nie możliwe, żeby u dziecka 2 miesięcznego szły już ząbki. Najprawdopodobniej ma po prostu kolki.
Ja dalej w dwupaku, ale dzisiaj czuję się tak jakbym miała okres dostać

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

24 mar 2009, 11:17

Milutka pisze że już lepiej, ida własnie do lekarza.

Milutak - jak dasz rade napisz czy i ile dokarmiasz Klaudie. Mój głodomor mnie ssie co dwie godzinki i czasem krzyczy ze mało, połozna mówiła ze na jedno posiedzenie nalezy dawac z kazdej piersi max 20 minut bo potem nic nie ma a brodwaki bolą. WIęc w nocy daje je buteleczke ale dzis widze ze tez jej mało. Zaraz wpadnie połzna to ją wypytam.
Napisz ile dajesz sowjemu bąbelkowi i jak sie czuje :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-03-24, 10:18 ]
Misiunia - to może sie u Ciebie coś zaczyna? :-) a jestes spuchnięta?

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 mar 2009, 11:29

misiunia_29, mnie tak brzuch boli jak na @ od soboty albo niedzieli szczególnie jak wstane

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość