Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 sty 2008, 17:57

hop hop
ja po ursie, mam humor taki kijowy ze szok, jestem wsciekla i niewyspana a do tego maly niewyspal sie popoludniu i chodzi mi i buczy i mnie zaraz cos trafi :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Lemo wielkoscia Kornelka nie masz cosie przejmowac na prawde, kazde dzieckorosnie inaczej i jak teraz nie rosnie tak predko to nadrobi to jak bedzie starszy...
a co do jaderek to Oskar ma wedrujace jaderka i mam isc do lekarza z tym aby mial je pod kontrola, ale do 3 roku zycia powinno sie unormowac , a jak nie to wtedy jakis zabieg, ale moj T mial tez tak w dziecinstwie i juz jest dobrze :ico_haha_01:

zycze ci Kasiu powodzenia w tej ostatniej szansie jaka dalas J, oby tym razem nie zawiodl i sie postaral, a co do tego mechanika to kawka przeciez do niczego nie zobowiazuje :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko:

Lulu fajnie ze sie zgodzilas, a co tam, do Wielkanocy poczekasz i zobaczycie jak wam bedzie razem... w sumie w kazdej chwili mozesz zerwac zareczyny....to jeszcz enie malzenstwo...

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Lemo co do tt to ja nie narzekam, na tych watkach co pisze jest ruch i zawsze jest ktos komu sie zwierzyc mozna :ico_haha_01:
, co prawda nie ma juz wielu dziewczyn co kiedys ale sa tez inne :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

19 sty 2008, 20:21

Lemo, masz racje, jak zawzsze kochana
jeszcze jest czas, pomysle
Natashka , na szczescie , to On jeszcze nie wie co postanowilam :ico_haha_01:
bo odpowiedz mu dam jak przyjedzie, i niech porzadnie oswiadczy sie :ico_haha_01: romantyczniej jakos, a nie przez telefon, wtedy i dowie sie moja odpowiedz :ico_oczko:

Pamietam rowniez tt pod czas ciazy, ale sie dzialo, non-stop siedzialam przy kompie, pozniej juz lezalam :ico_haha_01: ale i tak komp byl podsuniety do lozka

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

19 sty 2008, 20:37

Ello babeczki :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Wpadłam Was ponawiedzac bo tt pustoszeje :ico_noniewiem: ,a tu taka fajna ekipka sie zebrała :ico_haha_01: :ico_haha_01:
:-D :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

19 sty 2008, 21:37

Alka cieszymy sie bardzo, :ico_brawa_01:
im nas wiecej tym lepiej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 sty 2008, 22:55

oj tak czasy ciazyto byly zarazem czasy swietnosci tt , ale teraz tez nie narzekam, mam was i mi to do :-D szczescia starczy :-D

humor mi sie poprawil 2 godziny cwiczylam i pa sobie potem male zrobilam...ach ale relaksik przyjemny :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

19 sty 2008, 23:20

witam!
lemo sto lat kochana
ze wzgledu na brak czasu doczytalam kilka stron i jestem w szoku :ico_szoking:
ja nic nie wie wogole to jestem sto lat za murzynami a za wami nie nadazam :ico_olaboga:

lulu ty po rozwodzie??????????????????????????? jejku niech mi ktos stresci :ico_noniewiem: ja nic nie wiem wiem ze wrociliscie do siebie a tu tak sie to wszystko skonczylo???
w kazdym razie jesli jestes szczeslia i jakas nowa milosc na oku to sie ciesze :ico_oczko:

lemonii ciesze sie ze tobie tez sie uklada kochana

a co do tt.. faktycznie mnie sie czasem anwet jak mam czas wejsc nie chce i oprocz 3 watkow to nie zagladam nigdzie :ico_noniewiem:
moze to przez brak czasu ale szczerze mowiac nie wiem czemu tak sie podzialo

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 sty 2008, 23:35

Witajcie laski :-)

Na samym poczatku [size=200]LULU 100LAT [/size] ( wiem , wiem ale mam zaplon :ico_wstydzioch: )


U nas jakos leci , maly przechodzi bunt 2-latka ale jakos "walczymy"
Jutro jade do Paryza z kumpela na kawke no i moze kupie jakas kiecke i buty na wesele :ico_oczko:

Lemo cos mi sie zdaje ze jednak Ci zalezy na J :ico_haha_01: o tam do 3 razy sztuka
a co do Kornelcia to Natalka ma racje kazde dziecko jest inne , jeszcze moze miec z 190 cm
moj tez juz jakos super szybko nie rosnie

A co do tt , mysle ze poki my zyjemy to go nie zabraknie :ico_haha_02: ( aszsz patriotycznie mi sie napisalo )

Caluje Was kochane

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 sty 2008, 23:52

dziewuszki ja tylko odznaczę swoja obecnośc..nic nie będę odpisywać, chociaz chciałabym napisać parę słów do kazdej z Was, ale w nerwach jestem i nie umiem się pozbierać..

wczoraj niepokojace wyniki badań u Wanesski, dziś upadek z łózka i 5 godzin jazdy po szpitalach... w miedzyczasie popsułam katrę pamięci do aparatu za 4 stówy i nonono..taki "piekny " miałam dzień..a właściwie tydzień..

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

19 sty 2008, 23:53

Julieb :ico_nienie: nie ladnie tak, zaniedbujesz nas,no i nie jestes w temacie(od lipca zeszlego roku jestem oficjalnie rozwodką) my tu tesknimy, zagladaj do nas czesciej, kochana

Aga dziękuję za zyczenia
Cos mi sie wydaje, ze bardzo czesto na wesela chodzisz :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
fajnie, ja tez chce, moze Natashka zaprosi :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-19, 23:01 ]
Alineczq, jejku :ico_olaboga:
a co oznacza niepokojace wyniki, jak bedzie czas napisz co tam wyszlo
A mocno sie uderzyla biedulka?

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

20 sty 2008, 08:14

Ello babeczki :-D :-D
Alineczq, :ico_olaboga: :ico_olaboga: To sie u Ciebie porobiło :ico_olaboga: :ico_olaboga:
I nie przejmuj sie kochana tymi wynikami tak na zapas,pewnie gdyby byly jakies bardzo niepokojace powiedziano by ci o tym kiedy wyniki odbieralas :ico_pocieszyciel:

lulu81, widzie,ze korzystasz z zycia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
100 lata kochana,100lat!!!!! :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Aga_fr, u na sbunt na pokladzie juz dobre 3 miesiac trwa,ale tak ja wy walczymy :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Jakos dajemy rade :ico_haha_01:

Natashka, widze nastawinie poprawne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oby ci sie humork jak najdluzej utrzymal :ico_haha_01: :ico_haha_01:

A my ostatnio trohe problemow mamy :ico_olaboga: P musi zmienic prace :ico_zly: :ico_zly: Masakra jakas ,jak sie nam zacznie jedno ukladac to drugie sie psuje :ico_zly: A ze wiadomosci chodza parami to P dostal jeszcze wezwanie do wojska,bedziemy sie odwolywac :ico_noniewiem: Bo bez P nie damy rady posplacac tych wysztkich naszych zadłuzen :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości