Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

21 kwie 2008, 21:33

Hej dziewczynki!

Potwierdzam -co do tantum rosa. Przy oli stosowalam - i mimo,ze mialam szwy - bo do kleszczy musieli mnie naciac, to szybko wszystko ladnie sie goilo. Teraz tez juz jestem zaopatrzona bo mamusia jak byla na wielkanoc to mi przywiozla :-D

Co do tik-taka - to mnie dzis naprawde wkurzyl - bo tyle razy chcialam tu wejsc i nie moglam ...

No ale teraz zmykam na relaxa :ico_haha_01: albo male wywolywanko :ico_oczko:

Buzki

i do jutra :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

21 kwie 2008, 22:22

Monia co do swędzenia to ja po każdym siku przemywam się tantum rosa, pomaga ale nie na długo... nie mogę chodzić w dziuen bez gaci bo przeszkadza mi ten "zapach" ropny tylko w nocy śpie bez galotków

powiem Wam dziewczyny, że mi już brzuszek opadł... może jeszcze nie do końca ale dzisiaj mam o wiele niżej niż wczoraj no i w końcu normalnie mi się oddycha :ico_brawa_01:

mi poło9żna odradziła oliwke, bo one tak naprawdę wysuszają skórę lepiej jakiś kremik do ciałka ja do kąpieli kupiłam Johnson Baby (czy jak to się tam pisze) różany, bardzo fajny z Mają go stosowałam i sama się nim w połogu myłam, nienawidze NIVEI dla mnie to najgorsza firma jaka istnieje

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

21 kwie 2008, 23:04

Dobry wieczór Dziewczynki :ico_haha_02:
Ja dopiero teraz,bo rano TT nie chodziło,a potem to zaczęliśmy meble przestawiać u Zuzy w pokoju i jakoś się zeszło do niedawna.A w między czasie byłam u gina na posiewie i jak mi sprawdzał szyjkę,to mam ujście na palec.Ale skurczyków brak,więc na poród sie jeszcze nie szykuję.
Łóżeczko mąż rozłożył,ale pościeli nie rozkładam,bo się zakurzy.Zrobi to Darek,albo moja mama jak będę w szpitalu.
Szczako co do weekendu majowego to chciałam pojechać na działkę,ale moja mama na mnie nakrzyczała,że jak zacznę rodzić,to do szpitala nie zdążymy,więc konkretnych planów nie mam.
Monisiu przykro mi z powodu pierścionka.Ważne,że już Cię nie uciska i palec nie ucierpiał.A ja cały czas mam obrączkę,może ją zdejmę :ico_noniewiem:
Emilko zmykaj od 1 maja na zwolnienie,należy Ci się.
Pozdrawiam Wszystkie Majóweczki cieplutko.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

21 kwie 2008, 23:17

Monisiu przykro mi z powodu pierścionka.Ważne,że już Cię nie uciska i palec nie ucierpiał.A ja cały czas mam obrączkę,może ją zdejmę :ico_noniewiem:
witaj Zulciu, z tym pierscionkiem.. to trudno..teraz jest mi duzo lepiej... a pierscionek mozna chyba odnowic i powiekszyc...
radze Ci jednak sciag ta obraczke... w ogole to do szpitala do porodu to powinno sie posciagac wszystkie pierscionki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

21 kwie 2008, 23:54

I ja zmykam,słodkich snów dziewczynki.
Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

22 kwie 2008, 00:04

nie mogę chodzić w dziuen bez gaci bo przeszkadza mi ten "zapach" ropny tylko w nocy śpie bez galotków
-kurde wspolczuje ci,a lekarz co na to,w koncu to caly czas masz jakis stan zapalny i nic lepiej,nie da sie tego zalatwic raz a dobrze??w zasadzie powinien lekarz cos z tym zrobic do porodu
widze,ze juz kazda z was pomalu krokami do mety,tobie brzuszek opadl,wiec juz nie tak daleko

a mnie kregoslup odmawia posluszenstwa
kurcze wczoraj bolal ale dzis juz bardziej,zwalszcza jak dlugo siedze przy komputerze to juz tragedia :ico_olaboga:

Ja dopiero teraz,bo rano TT nie chodziło
-oj tak TT kazdej z nas dal nam dzis popalic :ico_zly:
Emilko zmykaj od 1 maja na zwolnienie,należy Ci się.
-moze nie od 1-szego,ale zaraz jakos tak po 1 tyg maja na pewno :ico_oczko:

bede uciekac spac
jutro do pracy a ma byc ruch,wycieczka jest i juz na sama mysl mi nie dobrze
a do tego ten kregoslup :ico_noniewiem:

spokojnej nocki
buziaki dla was i maluszkow

Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

22 kwie 2008, 00:08

emalia30, do lozeczka kochana i odpoczywaj :ico_nienie:
zycze kolorowych snow... do jutra majoweczki

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

22 kwie 2008, 08:10

Obrazek

milusiego dnia pelnego slonca kochane
zmykam do pracy
do pozniej

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

22 kwie 2008, 08:25

WItam Was


Złapało mnie przeziebienie i postanowiłam odwiedzic lekarza i isc na L4 do piatku.
Mojej @ nadal brak, a wizyte u ginka mam dopiero w czwartek.
No i zapisałam sie do jeszcze innego ginka na konsultację.

Mysle o Was MAJÓWECZKi bardzo cieplutko i ściskam Was mocno :ico_haha_02:

:ico_haha_02: :ico_haha_02:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

22 kwie 2008, 08:38

dzien dobry dziewczynki:)
witaj k@teczk@, wreszcie u nas jestes :ico_sorki: ... masz racje z tym ginekologiem, lepiej zasiegnac rady kilku specjalistow jak skupiac sie na jednym i liczyc na jego kompetencje... trzymam Sloneczko za Ciebie kciuki...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość