Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

24 mar 2009, 11:29

hej
taa co do spania na boku to ja tylko tak umiem bo na plecach nie da rady zaraz cały krzyż boli.Zgaga już od tygodnia dla mnie nie istnieje.Mały chyba jest już niżej bo zgagi nie ma a na siku znowu często biegam.Kurcze ale duże twoje dziecko.mój to będzie maluszek.Myślę że ok 3200 więcej chyba nie będzie miał
adka no z tym jedzeniem to nie ma żartów.kurcze jak tak dalej pójdzie to jednak do 20kg dobiję
milutka i jak Klaudia?
misiunia no może to juz to :ico_szoking:
Ja dzisiaj będę dzwoniła d szpitala i jak będą mieli mały ruch to pojedziemy obejrzeć porodówkę a jak nie to przynajmniej wyciągnę męża obejrzeć wózki

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

24 mar 2009, 11:35

Dziewczynki trzymam kciuki aby szybko zleciał i abyście urodziły zdrowe kochane bąbelki, aby poród był lekki i szybki :ico_ciezarowka:

a mój głodomor znowu głodnny, :ico_noniewiem: na szczęscie o 12 tej przyjdzie połozna i poradzi ile co dawac.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

24 mar 2009, 11:41

Dora :ico_sorki: ja właśnie najbardziej boję się problemów z karmieniem

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

24 mar 2009, 12:09

Cześć dziewczyny
Właśnie wróciłam z miasta byłam w pracy odwiedzić koleżanki potem jechałam do banku i na zakupy. Za godz. przychodzi moja siostra więc mam trochę czasu żeby tutaj zajrzeć.
Adka miałyśmy podobne wymiary przed ciążą ja ważyłam 59 kg przy wzroście 168 cm. A teraz na plusie mam 17 kg :ico_placzek:. Stare dżinsy wciągam do bioder, tyłka już nie zmieszczę bo brzuch już z przodu przeszkadza.
Fioletowa Ania no lekarz jest spoko ale ja i tak wolę rodzić naturalnie. Choć jak będzie dziecko miało 4 kg to zgodzę się na cesarkę, do 3500 chcę rodzić naturalnie. Nie wiem jak to zrobię ale muszę.
Agnieszka no duże duże to moje dziecię książkowa waga na koniec 8 m-ca to to 2500 a mój ma 400 gram więcej. Ale po kim moje dziecko ma być małe? mój mąż miał 4 kg a ja miałam mniej tylko dlatego że to była ciąża bliźniacza i tak na bliźniaki mieliśmy sporo bo po 3 kg.

[ Dodano: 2009-03-24, 11:10 ]
Agnieszka Dora ja też sie boję najbardziej karmienia i tego że dziecko może się zachłysnąć :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

24 mar 2009, 12:14

Taa - odwracasz wtedy maleństwzatac :-) o jak nalesnika głowa w dół i juz lepiej.
ide spr

[ Dodano: 2009-03-24, 11:14 ]
Taa - odwracasz wtedy maleństwo jak nalesnika głowa w dół i juz lepiej.
ide sprzatac :-)

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

24 mar 2009, 12:18

ja nie boję się zachłyśnięcia tylko tego ze będę miała problemy z karmieniem.Mały nie będzie umiał odpowiednio złapać a mnie będzie boleć

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

24 mar 2009, 12:21

Hey mamusie!
Po jogurtach do picia miałam koszmarną zgage, Ty nie masz?
a no mam zgagę po jogurtach do picia ale nie myślałam, że to właśnie po nich :zdziw:
dopiero Ty mi to uświadomiłaś :ico_sorki:
ja pod koniec czułam sie jak obolały słoń bolały mnie biodra itd,
mnie już od początku marca bolą :ico_olaboga:
Ja dalej w dwupaku, ale dzisiaj czuję się tak jakbym miała okres dostać
misiunia to zamelduj się wieczorem czy nadal w dwupaku jesteś :ico_oczko:

Co do karmienia to nie mam na razie leków ani obaw, wiem, że ważne jest nastawienie i wiara w siebie bo dzidziuś wyczuwa wahania i niepewność.

Moje maleństwo pokazało dzis w nocy charakter bo jak wstałam do wc i chałami potem położyć sie na prawym boku to ledwo się położyłam a tu kop z jednej strony kop z drugiej :-D no i musiałam znów przekręcić się na lewy bok i było ok. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

24 mar 2009, 12:42

ja lecę do sklepu

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

24 mar 2009, 12:54

ja wątpie żeby coś ruszyło. Puchnę od kilku dni.
Ale nawet oxytocynka nie pomaga :-D

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

24 mar 2009, 13:33

No my już po wizycie położnej, przemyłapępuszek i pochwaliła że Zosia nabiera ciałka, mówi żeby jej dawać 40 ml - 60 max mleczka w nocy jak jej mało i w dzień też , a piersią na żądanie ile chce karmić.

Co do karmienia - nie bójcie sie tego to fantastyczne uczucie jak dziecko tuli sie do piersi i je i tak sie wtedy tak uspokaja ze usmiecha cudowne naprawde: :-D

To pradw że w 4 lub 6 tej dobie jest kryzys bolą brodawki nawał pokarmu ale wtedy Ja wziełam gorący prysznic odciągnełam sobie pokarm który jej dałam w butelce i smarowałam piersi bepantenem i przeszło po 2 dniach, teraz karmie bez bólu tzn pierwsze kilka sekund boli jeszcze potem przechodzi ale smaruje bepantenem.
Nie ma sie czego bac to wygoda w nocy ogromna :ico_ciezarowka:

Ide cos zjesc :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość