Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

18 maja 2007, 19:54

cześć dziewczęta,

Hamiu bardzo się cieszę ,że się odezwałaś i że u ciebie wszystko w porządku

Leatko masz rację , mój mały ma 100 pomysłów na minutę i buzia wcale mu się nie zamyka.Wczoraj np o 7 rano popukał mnie po głowie a jak otworzyłam oczy to zapytał"co jest już nie śpisz?" no i było po spaniu....... :-D

Madzia my mamy wannę i prysznic i przyznam ci się szczerze ,że w wannie kąpałam się tylko raz , wolę prysznic

Asiulka odwaliłaś kawał dobrej roboty :ico_brawa_01:

Lucynko faktycznie miałaś dużo szczęścia, pal licho parasolkę najważniejsze że karta się znalazła

U mnie była dzisiaj kumpela ze szkoły średniej, wspominałyśmy sobie naszą maturę sprzed 10 lat było super.
Od wczoraj dziwnie się czuję , tak mnie pobolewa brzusio i przestaje i mała fika jak szalona.Coś mi się wydaje ,że urodzę przed terminem.

Spokojnej nocki papapapapa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 maja 2007, 19:58

Aciu mnie dzisiaj tez brzucio pobolewa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 maja 2007, 20:02

No i obejrzałam Filmik, polecam wszystkim film "Dobry rok" Ridley'a Scott'a już na DVD, bardzo fajny. Przy okazji wyprasowałam pościel :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Mnie dziś brzusio nie boli, ale dzidzia szaleje na maxa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 maja 2007, 20:13

Moj tez dzisiaj sie wygina wypina :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 maja 2007, 20:30

hej dziewuszki
strasznie duzo stronek naklikalyscie... ledwo was przeczytalam tak na szybko hihi
bo u nas juz gosc i czasu brak
wlasnie po obiadku... pije kawke bo czuje sie taka znuzona po calym tygodniu wstawania itd... ze zasypiam... hihi a zaarz do pubu idziemy.. spacerel dobrze mi zrobi.. a jutro pospie... ale tez nie za dlugo bo potem jutro jedziemy zwiedzac londek hihi kolejna standardowa trasa... ale chcemy przemkowi pokazac co nieco hihi

a mnie cos w dole brzucha kluje... a moze w kroczu.. czasami... i nie wiem czy sie bac czy to norma.... taki bol pojawiajacy sie na chwie....

sorki ze nie odpisze ale zaraz wychodzimy...

aha aciu ale slicznego masz synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
lucy super wygladasz i wozeczek b ladny... moj mial przyjsc dzis i ..kicha.. nie ma.. dobrze ze karta sie znalazla.. ja juz dwa razy zgubilam i naweet nie wiem kiedy i gdzie... wrocilam z zakupow i juz nie bylo.. ale nigdy nic nie zginelo... wiec ok hihi

wszystkie was pozdrawiam... buziaki i milego weekendu!!!! od nastepnego bede miala juz weekend codziennie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a dzis bylo tak goraco w pracy, ze mialam dosyc... skarzylam sie przelozonemu i mnie wachlowal.. hihi on jest smieszny na maxa.. twierdzi ze najlpesze imie dla dziecko to jego czyli graham.. a ja mu mowie ze jak bedzie dziewczynka to napewno nazwe ja graham.. i tak mu dopieprzam,.. b go lubie.. spoko koles... jajcarz... hihi

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 maja 2007, 20:35

Madziorka nie szalej :ico_nienie: :ico_nienie:
A moj dzwonil ze juz konczy i do domku jaka jestem szczesliwa na maksa i wekendzik przed nami :593:
A jutro jedziemy na zakupy po miesko kupimy na caly miesiac mieska bo po tem kto bedzie chodzil a tak bedzie P wyjmie odmrozi sie i powiem mu to zrobi a jutro mamusia mowila ze pierogi zrobi ruskie mniami troszke zamroze dla P bo ja juz jesc ich nie bede mogła :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 maja 2007, 20:36

Madziorka ty to masz w sobie niespożyte pokłady energii, tylko pozazdrościć.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 maja 2007, 20:39

Ja bym sie wykonczyla :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 maja 2007, 20:40

A ja siedzę sama w domu i jakoś mi się tak smutno zrobiło :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 maja 2007, 20:41

Czemu sama jestes a maz ?? W pracy??
Nie smuc sie ja tez sama jak to cie pocieszy :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość